NBA 2K10 - הדיון הרשמי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NBA 2K10 - הדיון הרשמי

m1ke

Recommended Posts

אז כרגע אני מבין אף אחד לא יודע איך לבצע את זה....?

דווקא אני עושה מלא כאלה במשחק...

לוחץ על כפתור הCLUTCH ומסירה ביחד ומשגר את השחקן לאלי אופ , צריך לוודא שיש שחקן פנוי כדי לעשות את זה כמו שצריך אחרת יחטפו את הכדור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תנסו לעשות כמו שמראים כאן

אני עוד מעט אנסה..

מצטער להגיד לכם אבל זו הדרך הכי מסורבלת לעשות אלי אופ...

מה שהוא עושה פה זה למעשה מנסה לבנות תרגיל בהתקפה כדי שבסופו הסל יהיה באלי אופ , אפשר לעשות אלי אופ בשתי לחיצות בלי כל הבלאגן הזה.

לוחצים על כפתור הקלאץ' (איזה מקש שהגדרתם) ואז על מקש המסירה , במידה ויש שחקן פנוי זה אוטומטי ימסור לו לאלי אופ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק אבל רוב הפעמים אין שחקן פנוי, ומה שאתה עושה זה שאתה בונה לעצמך את המצב ויוצר לעצמך את המצב לאליי אופ, אז נכון שזאת דרך קצת יותר קשה אבל הסיכוי להצליח בה בהתקפה רגילה (לא במתפרצת) גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניעים את הכדור בהתקפה ומתוך 10 התקפות רצופות מצאתי 7-8 מצבים לאלי אופ...

הAI יחסית חכם במשחק והוא יודע כשאתה לוחץ על שילוב המקשים האלה יהיה כמעט תמיד שחקן פנוי ואם לא יהיה אז הוא מוסר מסירה רגילה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה על הגרפיקה במשחק..

יש את ההגדרה של ה player שהיא בעצם הכי משמעותית מבחינת כובד הגרפיקה. לצערי המחשב שלי חלש והמשחק לא עובד טוב כשהיא על high .

הבעיה שיש לי או high או low . אני זוכר שב 2k9 היה אפשר לשים אותה על ultra high ואפשרויות שלא היה לחלק מהאנשים בתפריט יכלו להבחר דרך קבצי קונפיג.

מישהו יכול להגיד לי איך אפשר לשים את זה על med ?[br]פורסם בתאריך: 16.10.2009 בשעה 11:36:57

- ISKITOY Vlizzle's PS2 Controller

Download

http://www.sendspace.com/file/fhfc2a

Installation:

Extract files and replace in your 2K10 directory (User/Program Files/NBA 2k10/Image)

Don't forget to back up your original files.

Xbox Icons Ingame - by Skaffa

http://www.sendspace.com/file/3p4maj

האחד הזה נראה לי יותר טוב ממה שכבר הביאו, עוד לא ניסיתי אותו אבל באחד שהביאו פה בפורום יש בעיה בתרגילים שבוחרים תוך כדי משחק - זה לא מסודר שם...[br]פורסם בתאריך: 16.10.2009 בשעה 12:52:58

יש לי עוד שאלה, איך אני עושה את ה dual player control ?

אני לוחץ על LT אבל אני לא מגיע לתפריט הזה ... איך עושים את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xbox Icons Ingame - by Skaffa

http://www.sendspace.com/file/3p4maj

האחד הזה נראה לי יותר טוב ממה שכבר הביאו, עוד לא ניסיתי אותו אבל באחד שהביאו פה בפורום יש בעיה בתרגילים שבוחרים תוך כדי משחק - זה לא מסודר שם...[br]פורסם בתאריך: 16.10.2009 בשעה 12:52:58

יש לי עוד שאלה, איך אני עושה את ה dual player control ?

אני לוחץ על LT אבל אני לא מגיע לתפריט הזה ... איך עושים את זה ?

ממה שראיתי יש בעיה במשחק עצמו, עם האיקונים מספר 3 ו-4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדמו לXBOX יצא די ממזמן ניראה לי.

יום שישי הם הוציאו את הדמו גם לPS3 (פשוט מדהים!!)

רק יש לי שאלה. איך אפשר לבצע תרגילים כמו למשל איזורית בהגנה וכל מיני כאלה? אני משחק עם גוייסטיק וניסיתי ללחוץ על החצים ולא עובד. אולי בגלל שזה דמו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם DEMO ועזבו שטויות, פשוט תקנו אותו - סה"כ 20$ תמורת משחק הכדורסל הכי טוב שיצא אי פעם.

אומנם עדיין יש לי קשיי הסתגלות (בתור בוגר LIVE לדורותיו),

אבל המשחקיות מדהימה, הגרפיקה מטורפת ובסה"כ מדובר בחבילה כמעט מושלמת.

עריכה: למי שמשחק במשחק במחשב. אני משחק עם גו'יסטיק של לוג'יטק ושולט בשחקן ע"י החצים האנלוגים(השמאלי ביותר),

אך מדי פעם באמצע המשחק אובדת השליטה על השחקן עם החצים האלו, אלא רק באמצעות הסטיק השמאלי - האם גם אתם נתקלתם

בבעיה זו? האם מישהו יודע פתרון כלשהו לדבר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...