בעיה עם קובץ ההפעלה של המחשב וזיהוי ההארד דיסק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם קובץ ההפעלה של המחשב וזיהוי ההארד דיסק

Sp0ck

Recommended Posts

שבוע טוב,

יש לי במחשב בעיה שאחת לשבועיים בערך המחשב עובד מצויין ואז פתאום או נתקע או מסך כחול מהיר ואז מאתחל את עצמו ואז כשהוא עולה המחשב מציג הודעה שהוא לא מזהה את ההארד דיסק או שהוא מציג שהוא לא מצליחה לעשות BOOT... כל פעם שזה קורה או שאני נאלץ להתקין מחדש את הווינדוס וזה מסתדר או שאני משנה בביוס את ההגדרות של הBOOT ומשחק איתם קצת ואז פתאום הוא מזהה את ההארד והכל כרגיל...

ההארד דיסק מחובר ב SATA זהו הארד דיסק חדש של שחשבתי שהבעיה היא בהארד דיסק אבל הוא נשלח למעבדה וגם הוחלף לחדש ושוב פעם נבדק ונאמר שהכל תקין איתו..

מה יכולה להיות הבעיה שגורמת לכל הבלאגן הזה?

חשבתי שאולי הביוס פתאום נופל או משו כזה ואז פתאום אין לו זיהויי של הרכיבים או משהו בסגנון, תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחשב מלוכלך מבפנים תנקה אותו

תחליף כבל SATA בדיסק ותבדוק מה קורה

תוודא שהחיבור חשמל מחובר טוב לדיסק. בחיבור הישן (4 מגעים עגולים - נקרא מולקס) תבדוק שהם לא עייפים (כמו שקע חשמל שלא מחזיק תקעים). אם יש בכבל של החשמל מתאם מהחיבור הישן לחיבור החדש תבדוק גם את התקעים בחיבורי בין הספק והמתאם

ביוס שוכח הגדרות - בדרך כלל אם זה קורה תראה גם שהשעון של המחשב קופץ לזמן הלא נכון כשאתה מכבה את המחשב. זה לא אמור לעשות מסכים כחולים בוינדוס. תוציא את הסוללה מהלוח ותחבר אליה לרגע לד קטן (אחד מהלדים של הפאנל הקדמי). הוא אמור לעבוד בבהירות נורמלית. אם לא אז תחליף סוללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...