מחפש מארז Full Tower - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז Full Tower

Ramsses_II

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תעז לקנות את ה HAF ב KSP! הוא לא סתם כזה זול שם!

במקום 3 מאווררי 230MM ועוד אחד 140MM הוא מגיע עם 1 של 230MM ועוד אחד של 120MM, פשוט בושה

אם לא חשוב לך פילטרים - HAF932, אם די חשוב לך פילטרים - 902, אם אתה רוצה משהו שהוא כמו פשרה אבל יקר יותר אז אני הייתי הולך על ה CM STORM SNIPER - הוא מאוורר טוב, מגיע עם פילטרים, ויש לו מד ששולט על המהירות של המאווררים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים. תודה.

לפעמים לא שמים לב ל"אותיות הקטנות".

למרות שההבדל כבר לא מטורף, אני עדיין נוטה ל-932.

ניקח עוד כמה ימים לחשוב על זה......

ולכל שאר ההצעות, אני פשוט מעדיף Full Tower שיהיה מרווח. אני מאמין ששאר המארזים הם טובים (בהתחלה רציתי ללכת באמת על ה-902, אבל אני לא רוצה ללכת שוב על MID ולראות שאני שוב לא מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לantec 1200 ,יש כמה מישתמשים בפורום שיש להם אותו ,אחד אפילו עשה סיקור לא רע ,אבל החיפוש לא עובד באתר כרגע לכן אני לא יכול לתת לך אותו.

כבר ראיתי דרך הסטיקי.

כמו שרשמתי, לפי מה שהתרשמתי שני המארזים מציגים את אותה יכולת פחות או יותר.

אני נוטה ל-932 בגלל שהוא נראה לי יותר יעיל עם המאווררים העצומים שלו, בגלל שהוא נראה יותר פונקצונלי וכי הוא זול במאה שקלים.

אני עדיין מוודא בכל מיני אתרים כדי להיות סגור מאה אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למאווררים צריך לבדוק 2 דברים עיקריים:

-הRPM וגודל המאוורר (לרוב) לא ממש חשוב. צריך לבדוק בעיקר כמה אויר הוא דוחף (CFM) וכמה רעש הוא מפיק (DBA).

-אין מערבולות אויר. לפי דעתי אין טעם במאווררים צדדים כי בחלק מהפעמים הם גורמים למערבולות אויר לכן הקירור פחות אפקטיבי.

אני בד"כ ממליץ מאווררים מקדימה, מאחורה כמובן ומלמעלה (שכן אויר חם עולה).

בתור אחד שיש לו את ה1200, במצב LOW הוא מאוד שקט (אני מדבר על המארז ולא על החומרה שבתוכו). הפילטרים עושים עבודה מצויינת אבל הבעיה היא שצריך לנקות אותם פעם בחודש ואת המחשב עצמו פעם בחצי שנה בערך. אם אתה תשים את המארז על הרצפה, לא הייתי ממליץ לרכוש את הHAF שכן הוא שואב את האבק מהרצפה (ומצד שני תצטרך לקנות את הפילטרים ואת האנטק עצמו בתדירות גבוהה יותר). סה"כ יש לך פה 2 מעולים- תקרא עליהם קצת, תראה סרטונים, הדגמות וביקורות ותבחר מה שאתה חושב שהכי יתאים לך. יש לך גם את אנטק 900 גרסא שניה שהוא מעולה ובד"כ זול מהHAF (לא FT אבל עדיין מארז לא קטן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאיר, אני עם HAF על הרצפה כבר שנה, לא קרוב להיות שואב אבק

זה הפחד היחיד שלי, אבל אני רוצה להאמין למה שנכתב פה.

אני גם עם מארז המקורי שלי על הרצפה, בלי שם פילטרים (עם מאוורר 120 צדדי שכל מה שיש בינו לביני הוא הגריל...) וכבר שנה זה ככה ואין יותר מידי אבק.

משתדל להביא טיטוא של החדר פעם בשבוע-שבועיים, ואם הייתם מכירים אותי לפני שקניתי את המחשב לפני שנה, הייתם יודעים שזה לא דבר של מה בכך =)

אני מתכוון לשים את המארז על הרצפה עם גלגלים, ולמרות שאני מאוד מחבב את ה-1200, יש לי הרגשה פנימית שה-932 יספק אותי יותר. חשוב לי מאוד שכרטיס המסך יקבל אוורור מאסיבי, ואת זה ה-932 מספק טוב.

שוב, פעם, אני לא נעול מאה אחוז, ולכן כל בן אדם אחר עם אחד מהמארזים האלה שיביא לי חוות דעת זה יהיה מבורך.

ולפי ההגיון שלי, ה-932 לא סגור כמו ה-1200, כך שמערבולות לא יכולות להווצר בו כי כלום לא חוסם את האויר מפשוט לצאת מהמארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז של נראה נחמד איך הוא מבחינת טמפ'?

משום מה יש לי סלידה למארזים עם פאנל קידמי נפתח כמו דלת ...

למרות שאני לא זוכר את הפעם האחרונה שהשתמשתי ב CDROM אבל עדיין זה מציק לי חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני לא זוכר את הפעם האחרונה שהשתמשתי ב CDROM אבל עדיין זה מציק לי חחח

איי איי איי... אסור להוריד מדיה מהאינטרנט. הכל צריך להיות חוקי.

האמת, אחרי 3 שנים עם דלת, אני יכול להגיד שזה דווקא די נחמד, אבל לפעמים באמת יכול לעצבן.

וזה המעמד להודיע שאני נפרד מהדלת ומהמארז הישן כי הזמנתי היום את ה-HAF מ-SKYPC. אני מקווה שיגיע אליהם עד שישי.

בכל מקרה, אני מקווה שיהיה לי זמן וסבלנות להעלות תמונות, כי אני לא הכי אוהב לחבר מחשב למארז חדש ולהתחיל להצניע את החוטים, למרות שבמארז הזה אני חושב שאני הולך לשנות את דעתי.

חבר'ה, תודה רבה! גרמתם לי לחשוב ולפתוח את הראש (למרות שגם אם הייתי בוחר ב- 1200 זה לא היה גרוע כל כך...) ובאמת זה מאוד כיף לדעת שאפשר לבוא ל-HWzone ושיש פה אנשים מקצועיים בעלי ניסיון שלא רוצים תמורה על העזרה שהם נותנים. באמת על הכיפאק (וואי, איזו מילה חנונית זו...).

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...