מחפש מארז Full Tower - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז Full Tower

Ramsses_II

Recommended Posts

שלום לכולם.

כבר שנה שאני עובד עם מארז Mid Tower של A-TOP.

למרות שחשבתי שיספיק לי לעשות לו מודינג ולהוסיף שני מאווררים, אני לא מרוצה כל כך מהקירור שלו, וחושב שהסירקולציה שיצרתי לא טובה.

לכן, החלטתי לא להתחרבש בזה יותר, ולקנות מארז רציני שהושקעה בו מחשבה, ושיהיה Full Tower מרווח.

אתם יכולים לראות את המפרט שלי בצד, ואני לא מרוצה מהטמפרטורות.

למעבד במנוחה ביום חם זה בין 44-48 מעלות, ולכרטיס מסך החם במילא זה כ-50+ לליבה הכי חמה על 40% מאווררים.

בזמן משחק, נרשם דבר נחמד, שהכרטיס מסך עולה ל-60+ ו"מושך איתו" את המעבד, כך שהמעבד מתייצב על טמפרטורה סביב ה-60.

הגיוני שהמעבד יעלה גם, אבל הוא נראה יותר מידי מסונכרן עם כרטיס המסך.

הגעתי למסכנה שאין אוורור טוב במארז.

שמתי את עיניי על 1200. וזה הוא גם בערך התקציב שלי. עשיתי כבר בדיקות, ו-HD4870X2 נכנס בו, אבל הייתי רוצה לשמוע חוות דעת עליו או על אחרים באיכות גבוהה, אבל עם דגש שכרטיס המסך חייב להכנס בו, אחרת הם לא מתאימים לי.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בגלל זה באתי לפה, שאנשים יביאו לי הצעות, כי אני לא מבין במארזים.

עכשיו אני אקרא עליו קצת.

יש עוד דגמים טובים?

ויש פגמים מסויימים ב- 1200, או שבכל זאת, הוא אופציה טובה?

תודה על התגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, יש לי מפרט מחשב די דומה לשלך מבחינת מעבד וכו'.

יש לי מארז HAF932 ואני מאוד מרוצה.

כשהייתי אצל חבר שלי שמעתי אצלו את ה ANTEC900 ותאמין לי אתה לא רוצה להתקרב, כל המאווררים נסתמו לו באבק והמחשב עושה רעש של טורנדו :/

אני לא יודע לגבי ה 1200 מה הם עשו שם.

אם יש לך תקציב לך על הדגם היותר חדש מ HAF932 ששכחתי איך קוראים לו , בעקרון הוא אותו דבר, רק שיש לו פילטרי אבק נשלפים כמו ה 1200.

הטמפ' שלי במנוחה ביום חם זה גם משהו כמו 41-44 מעלות (אין מה לעשות זה טמפ' במנוחה) במאמץ זה 50 ככה, כשבדקתי אותו ב PRIME אחרי ה OC הוא לא עבר לי את ה 60.

ככה שאני מרוצה מהמארז שלי.הוא גדול שחור ועבה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין 932 עם פילטרים, ה922 קטן יותר ופשוט לא שווה את הכסף (מתומחר קרוב מדי ל 932)

לטעמי אם אתה לא הולך על הרבה הרבה יותר יקר, אין פולטאוור עדיף על ה HAF, שים לב אבל שהוא עצום וכבד מאד, ז"א אם המחשב שלך אמור לזוז מדי פעם, ממש לא המארז בשבילך (למען האמת זה תקף לכל הפולטאוורים)

יש מיני סקירונת שלי על ה HAF בסטיקי פה באתר, אתה מוזמן להעיף מבטו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שנראה לי, ה-932 נראה איכותי, אבל הבעיות שנראות לי הן:

1) זה שיש לו חורים בצד/בתקרת המארז לא פוגעת בזרימת האויר?

2) כרגע לי אין פילטרים שמונעים אבק, וטפו טפו, המארז לא מאובק בטירוף, אבל עם כאלה מאווררים חיות, זה לא יכול לשנות את המצב לרעתי?

3) הכלוב של ה-HDD לא חוסם את האוורור של המאוורר הקדמי?

הדברים שמאוד מוצאים חן בעיניי הם:

1) המחיר.

2) הגלגלים :)

אין לי בעיה שהוא יהיה כבד. גם ה-1200 הבנתי לא נוצה...

אני אסתכל עוד פה באתר. פשוט החיפוש לא עובד לי משום מה ולא נותן לי תוצאות כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שנוגעים במראז של אנטק מבינים כמה הוא איכותי... באמת. תעשה סקירה נרחבת על המארז ואתה תבין כבר עד כמה הוא איכותי וטוב. אני ממליץ לך על ה-600 II... לא 1200. לדעתי אין מה לעשות עם מארז FULL. ה-600 יביא לך מעולה בדיוק כמו ה-1200. הדבר היחיד שנשאר לך לבדוק זה האם אתה רוצה את הגודל של 1200... כי זה ההבדל היחיד. אני לא הייתי לוקח CM בגלל הפילטרים וגם בגלל שלמאווררים של אנטק יש פוטנציומטר לכל אחד, וזה יתרון אדיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על ה-600 II... לא 1200.

התכוונת 900 II?

וכמו שאמרתי, אין ךי כרגע פילטרים, ואני כבר שנה ככה וטוב לי. יש לי שני 120 מ"מ שמכניסים אויר, ולא הצטבר לי יותר מידי אבק.

אני חושב כבר הרבה זמן לקנות את ה-1200, אבל בשביל זה באתי לפה, בשביל לקבל עוד דגם/שניים, וה-CM נראה פצצתי. רק הייתי רוצה שיענו לי על השאלות ששאלתי למעלה.

גם הוא נראה לי יותר שקט, ולמרות שאני די אוהב לדים, נראה לי גם עדיף להפעיל 4 מאווררים על 7...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אעשה קצת סדר:

ANTEC 200-300-902-1200 מגיעים עם פילטרים ומניסיון אישי עם כולם חוץ מ1200 מאוד שקטים!

רק הANTEC 900 מגיע בלי פילטרים וגם די רועש...

כמה ביקורות טובות:

902 -

1200 -

היחיד שנמצא בקטגורית FULL TOWER הוא ה1200

אני מחזק את BASHASH וממליץ על ה 902

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_280_114_3030&products_id=24867

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2) כרגע לי אין פילטרים שמונעים אבק, וטפו טפו, המארז לא מאובק בטירוף, אבל עם כאלה מאווררים חיות, זה לא יכול לשנות את המצב לרעתי?

1) המחיר.

1. אין פגיעה בזרימת האוויר, כך הוא תוכנן וכך הוא עובד במיטבו

2. תחילה הוא התאבק טיפלה יותר מהמארז הקודם (ההשוואה שלי היא האנטק 300 שהיה לי לפני כן והוא היה עם פילטרים) ברגע שמחליפים את הרגליות לגלגלים או מעמידים אותו על שולחן אין שמץ של בעיית אבק (אצלי הוא על גלגלים כבר מעל חצי שנה)

3. לא ששמתי לב לזה (ניסיתי להוציא את הדיסקים ואת כל המסילות החוצה לא היה שינוי בטמפ', את הכלוב עצמו לא פירקתי כי מעולם לא הייתה לי סיבה (הטמפ' הרבה יותר מתקינות)

האנטקים פשוט טרקטורים יחסית לCM, ורעש נורא מציק לי.

אם אתה רוצה עיצוב יותר סולידי הג'יגהבייטים לא רעים כלל וכלל אך הם פחות מאוררים מה HAF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) המחיר.

לא פוגע בזרימה, לי אין פילטרים חוץ מהמאולתר ששמתי ואין אבק משמעותי .

לא שמתי גלגלים כי אני לא מזיז את המארז אבל אולי למישהו אחר זה יותר פרקטי. המאורר הקדמי נועד בעיקר לקרר גם את ההארדיסקים בגלל זה הם שם , והייתרון שההארדיסק נשלף כלפיך ולא כלפי המארז פניה זה עצום.

וכן יש דגם יותר חדש מ 932 עם פילטרים ששכחתי איך קוראים לו אבל בזמנו מאוד התלהבו ממנו, אולי הוא לא נקרא HAF משהו אבל הוא בדיוק אותו דבר רק עם פילטרים ופרונט שונה. בטח מישהו יודע למה אני מתכוון. זהו מצאתי ATCS 840. אבל הוא נורא יקר :S בעעע לא תיארתי לעצמי שיתמחרו אותו ככה, בכל אופן אני מאוד מרוצה מה HAF 932. נורא שקט לטעמי. הסידירום כרגע הכי רועש אצלי כשהוא קורא דיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-KHAOS לא נראה לי מתאים. למרות שהוא נראה יפה, אני רוצה שיהיה איזשהו מאוורר על כרטיס המסך שלי, ולא נראה לי שהוא ייכנס כשאני אשים מאוורר אופצונלי...

ה-ATCS 840 לא בא בחשבון =). גם בגלל המחיר וגם לפי ביקורות שקראתי (טוב, נו, בינתיים רק ביקורת אחת, אבל אני בדרך לקרוא עוד...) ה-932 לוקח אותו בקירור. ואם זה אומר שאני אצטרך לבדוק אבק פעם בחודשיים, אני יכול לחיות עם זה.

הנטייה שלי כעת היא ל-CM בעיקר בגלל המחיר.

אני יודע שיש שירימו גבה, אבל ראיתי אותו ב-ksp ב-590 ש"ח. אני קונה הרבה פריטים בודדים משם, ואני מרוצה, וכל שאר החנויות מוכרות במחיר גבוה מזה.

בהפרש שבינו לבין ה-1200 אני יכול לקנות איזו מקלדת טובה...

לפי מה שהבנתי, גם ה-1200 וגם ה-932 מציגים ביצועים מעולים. לטעמי ה-1200 יפה יותר, ונכנס אליו פחות אבק, אבל אני מאמין שבסופו של דבר ה-932 יותר שקט (לא אומר שה-1200 לא שקט, למרות שכשאני חושב על זה, יש מצב שישמעו את המאווררים הפנימיים כי אין חוצץ בינם לביני), הוא זול יותר ויש לו גלגלים.

אני הולך לרחרח עוד השבוע לגבי זה, ונראה, אולי אני בכל זאת אחזור ל-1200...

החלטה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...