מהו מחירו של שיעור נהיגה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו מחירו של שיעור נהיגה?

someone

Recommended Posts

כמו האוטו של אבא שלי... אני לא אוהב אותו במיוחד... :-\

אני למדתי על סיטראון קסארה ושילמתי 90 לשיעור... זה מה שקורה שגרים בעיר של עשירים כמו רמת השרון

אבל עברתי טסט ראשון היה שוות את זה...

מכונית חמודה, גם אני נהגתי עליה אצל המורה הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לאבא שלי פאסאט 1.9TDI ויש לה 130כ"ס סביר להניח שיש משהו דומה גם לסקודה כי היא מתבססת על הפאסט רק שהסקודה יותר פשוטה (לא במקרה)

אני חייב לציין שמכוניות הTDI הם מכוניות מאוד מהירות עם תאוצה מאוד יפה שלא מביישת מנוע בנזין

וכמובן חיסכון בדלק!!

נסעתי לפני 3 שבועות לטיול בצפון עם הפאסט עם כל העליות בגולן, הציוד ו2 חברים שלי עשינו 850 ק"מ עם 65 ליטר סולר !!!!

שלא לדבר על נסיעה ב60 קמ"ש על הילוך שני (כך מאיחטים בירידות הצפון אם לא רוצים לשרוף ברקסים שמאוד קל לעשות במכוניות כבדות)

והמזגן דלק לרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לאבא שלי פאסאט 1.9TDI ויש לה 130כ"ס סביר להניח שיש משהו דומה גם לסקודה כי היא מתבססת על הפאסט רק שהסקודה יותר פשוטה (לא במקרה)

זה לא אותו מנוע של הפאסט 130 כוח סוס

שניה

http://motocar.co.il/motocar/model/tech_details.asp?id=10190&node_id=368

הנה פה כתוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני משלם ככה, למרות שאני ממש לא מרוצה מהמורה. מורה שתמיד מאחר (פעם הוא איחר לי בשעה), ציני ו"מושך" את השיעורים כאשר הוא לא מלמד ומתרגל את כל החומר הדרוש (הכוונה ב"מושך" זה לא עושה את השיעורים יותר זמן, אלא גורם לי לקחת יותר שיעורים בלי שהוא מלמד אותי דברים הכרחיים כמו חנייה ברוורס וכדומה. מבחינת נהיגה רגילה אני די בסדר). מתלבט מאוד אם כדאי לי כבר להמשיך אצלו (אחרי כבר די הרבה שיעורים- מבחינה חוקית אני יכול לעשות טסט). והנקודה החשובה בכל העסק היא שאני חייב לעבור טסט תוך חודש...

אם למישהו יש נסיון עם מעבר בין מורים לנהיגה (כולל החזרת הטופס הירוק מהמורה הקודם- מה שנראה לי יהיה די בעייתי) בבקשה שירשום כאן או בפרטי.

חבר שלי עבר למורה שלי בלי להודיע בכלל למורה הקודם שלו , הקטע הוא ששני המורים היו באותו בית ספר אז המורה הקודם שלו ראה פתאום את חבר שלי ברשימה של המורה החדש ::) , זה לא אמור להיות בעיה גדולה אין לו זכות לא לתת לך לעבור למורה אחר (כל עוד שילמת לו את כל מה שאתה חייב לו כי לא אז הוא יכול להפעיל עליך סנקציות :-\) אז שלם לו את כל מה שאתה חייב לו ואחרי זה תיצור קשר עם המורה החדש שלך ותשאל אותו איך עוברים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...