דיסק און קי 400 ג'יגה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק און קי 400 ג'יגה

massade

Recommended Posts

הבאתי מסין דיסק און קי 400 ג'יגה (ארבע מאות ג'יגה). לאחר שהורדתי אליו קבצים ותמונות ארעה בו תקלה ולא ניתן לצפות בהם או למחוק

אותם. כל הדרכים לביצוע פורמט לא הצליחו. במקביל ניתן להמשיך ולהוריד ולשמור עליו חומר נוסף. האם למישהו יש רעיון כיצד לפרמט אותו ?

(ניסיתי דרך הדוס, בעזרת ותוכנות למחיקת קבצים ולא הצלחתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ נו באמת .. זה זיוף, בדיוק כמו הDOK שפותח הדיון קנה, מחיפוש בגוגל המקום היחיד שאפשר למצוא אותם זה בסין, והמידע היחיד עליהם זה בכמה בלוגים חסרי משמעות כמו זה שהבאת.

רוצה להוכיח שזה אמיתי? תן דף מוצר מהאתר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסין,באילנד,הונג קונג וטאיוואן הם כולם מוכרים זיופים של DOKS.

לפני כחצי שנה אבא שלי נסע לכל המקומות האלה שרשמתי מהעבודה שלו וקנה בסין דיסק און קי של 64 GB ועוד דיסק און קי של 32 GB בטייואון.

לאחר שחזר בדקנו אותם והם היו מזוייפים והיה לזה של 64 GB שזה היה שלי את אותו בעיה כמו שלך והבנתי שעבדו עלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה,

תהיו קצת יותר רציניים. חוץ מהתקפות קנאה אני מצפה לעצות מעשיות. איך לפרמט ? ואיך לוודא מה תמונת

המצב האמיתית שלו ? למה הוא נתקל בבעיה? אין לך מידע - אינך חייב להגיב !!!!

:kopfpatsch:[br]פורסם בתאריך: 10.10.2009 בשעה 08:25:00

תשובה ל IDANDAM

תודה על האתר המומלץ לביצוע בדיקת נפח ה DOK

גם התוכנה הנ"ל מראה שנפחו 400 ג'יגה !!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה,

תהיו קצת יותר רציניים. חוץ מהתקפות קנאה אני מצפה לעצות מעשיות. איך לפרמט ? ואיך לוודא מה תמונת

המצב האמיתית שלו ? למה הוא נתקל בבעיה? אין לך מידע - אינך חייב להגיב !!!!

:lol: אני לא יכול....

הנפח המקסימלי היום עומד על 256GB של אתה לא קופץ מזה ישר ל400 ו900

ואם ה"תוכנות" מראות שיש שם באמת 400... נסה את http://sourceforge.net/projects/spacefiller/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אם שאר המגיבים לתרד הזה אבל אותי זה מפתיע שמישהו קונה מסין DOK 400 ג'יגה

מחברה לא מוכרת שעוד מחברות רציניות כמו SUNDISK, וכו' עדיין לא עברו 64 ג'יגה. ???

לסיכום הDOK הזה הוא זבל איך שלא תסתכל אליו ואפילו אחרי פירמוט לא הייתי מעיז לשמור אליו מידע פן הוא יסבול מתקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיופים הסינים דווקא נראים לא רע עם מעטפת אלומיניום "יוקרתית".

בנפחים הגדולים הם משתמשים לרוב בשמות של חברות מוכרות כמו בשביל להשרות רושם של אמינות על תיירים שקונים את זה בשוק.

באמת שזו לא קנאה.

אני מקווה שלא שילמת על זה הרבה כסף...

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה ל GIMEL

כמה חכם צריך להיות.... כדי לנהל ויכוח מבלי להכנס לפרטים ולנתונים... אולי יש משהו חדש שאתה לא מכיר.....

בשעות שאתה יושב מול המחשב כדי לתת את תשובותיך המלומדות - קורים דברים בעולם שמסביב. צא מתחושת

הנפיחות והחשיבות שלך ותלמד גם דברים חדשים- ואולי כאן החמצת הזדמנות....

ציפיתי שבפורום הזה אוכל לקבל תמיכה ולא תגובות של ילדים עצבניים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתיימר לדעת הכל. כבר יצא שטעיתי בתשובתי בפורום.

אבל יודע הכל.

ואם חיפוש מוצר לא מפנה אותי לשום אתר, שום מכירה באיביי, שום סקירה או חוות דעת - אז אני מניח שהוא לא קיים.

ומנסיון חברים שביקרו בסין וקנו DOK של 128GB (לפני שנה), שנראה יפה ו"עבד" בחיבור למחשב רק בכדי לגלות אחרי חצי שעה שכמעט על מה שמעתיקים עליו לא עובד ומועתק חזרה בצורה פגומה.

אני מקווה בשבילך שאני טועה, אבל הסיכוי לזה קטן מאד.

אם אתה מאמין שהמוצר שברשותך אמיתי, אני יכול למכור לך כרטיס ATI HD 6870 בזול. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...