כל מי שמעוניין במסך Dell U2410 להכנס.. - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מי שמעוניין במסך Dell U2410 להכנס..

spartan932

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

^^^

בזמנו המסך הזה לא היה במלאי בשום מקום, וגם לא אצל היבואן, אז אני מציע לך לבדוק מול החנות קודם, כי נראה לי שזה סתם פרסום.

בנוגע לU2410, כל עוד המסך הזה לא יהיה בחנויות רציניות אחרות המחיר לא יירד.

והוא גם לא יכול לרדת ברמה רצינית כל כך כמו ה2209WA, מאחר ומדובר על מסך 24" עם כניסת , כלומר בנוסף למע"מ יש גם מכס על המסך.

שטויות בפיתה.

מה שהופך מסך לטלוויזיה ומפעיל עליו מכס (ז"א מעביר אותו מקטגוריית המחשבים לטלויזיה) זה הימצאות טיונר, חיבור אינו טיונר, לא מחובר לטיונר וגם עם חיבור המוצר מסווג כציוד מחשבים.

אני מביע אניין כתלות במחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות בפיתה.

מה שהופך מסך לטלוויזיה ומפעיל עליו מכס (ז"א מעביר אותו מקטגוריית המחשבים לטלויזיה) זה הימצאות טיונר' date=' חיבור HDMI אינו טיונר, לא מחובר לטיונר וגם עם חיבור HDMI המוצר מסווג כציוד מחשבים.

אני מביע אניין כתלות במחיר

[/quote']

די להתווכח אם אתה לא מכיר את הנושא...

כבר אמרתי את זה בזמנו, וכבר הביאו את החוק שמאשר את זה.

מכשירים עם HDMI מעל 24" חייבים במכס ומע"מ. סך הכל 34%

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=433033.msg3721893#msg3721893

תקרא מכאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני לא מבין נכון את האתר של המכס אבל לפי מה שהצלבתי, המקרים בהם אתה משלב מס ספציפית על התקן הHDMI

זה אם החיבור משולב בצג נסיעה לאחור לרכב, מסכים גדולים מ25" ו"אחר".

אם הבנתי נכון את האחר אז כל דבר שמסווג שם זה משלם 15 אחוז מס קניה או 2500 הנמוך מבין השנים על כל יחידה, השאלה זה מה מסווג שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי לשם, חיפשתי את תת-התקנות והסעיפים וזה מה שהצלבתי מהן

אולי אני לא מבין נכון את האתר של המכס אבל לפי מה שהצלבתי, המקרים בהם אתה משלב מס ספציפית על התקן הHDMI

זה אם החיבור משולב בצג נסיעה לאחור לרכב, מסכים גדולים מ25" ו"אחר".

אם הבנתי נכון את האחר אז כל דבר שמסווג שם זה משלם 15 אחוז מס קניה או 2500 הנמוך מבין השנים על כל יחידה, השאלה זה מה מסווג שם

לא מצאתי סעיף שיש עליו תשלום פרט למקרים האלה, יכול מאד להיות שאני טועה ואני אשמח אם תראו לי את את הסעיף שמאפשר למכוס על כל מסך עם חיבור HDMI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנחיית סיווג לצגים ומטולים עם מחברים מסוג HDMI

תקןHDMI (High-Definition Multimedia Interface) הינו תקן להעברת אותות וידאו ואודיו דיגיטליים בין מכשירי אלקטרוניקה בידורית. התקן מגדיר גם את המחבר המשמש לחיבור בין המכשירים השונים.

צגים או מטולים הכוללים מחברים מסוג סיווגם בפרט 85.28 בפרטי משנה 4900 , 5900 או 6900 לפי סוג המכשיר.

תוקף ההנחיה מיום פירסומה.

זה תקנה, זה לא יופיע "במחירון"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל שים לב:

הנחיית סיווג לצגים ומטולים עם מחברים מסוג HDMI

תקןHDMI (High-Definition Multimedia Interface) הינו תקן להעברת אותות וידאו ואודיו דיגיטליים בין מכשירי אלקטרוניקה בידורית. התקן מגדיר גם את המחבר המשמש לחיבור בין המכשירים השונים.

צגים או מטולים הכוללים מחברים מסוג סיווגם בפרט 85.28 בפרטי משנה 4900 , 5900 או 6900 לפי סוג המכשיר.

תוקף ההנחיה מיום פירסומה.

ושם יש לך סעיפים המגדרים מיסוי לפי סוג, משם הצלבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...