קורסי פיתוח בסביבת dotNET - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורסי פיתוח בסביבת dotNET

1gever1

Recommended Posts

שלום לכולם,

הקדמה

====

אני בוגר הקורס מבוא למדעי המחשב בטכניון. הקורס מלמד את העקרונות ואלגוריתמיקה בסיסית די טוב.

למדתי את הקורס במסגרת תואר להנדסת חשמל שלא סיימתי.

כעת הייתי רוצה להשתלב בתכנות (אני מכיר את התעשייה, לא רע בעיקר מהכיוון של אבטחת מידע) ומה שמעניין אותי זה בסביבת dotNET תוך שימוש ב- C# וכמובן גם ASP.NET באופן ספציפי.

חיפשתי קורסים בנושא בכל מקום אפשרי. רוב הקורסים הינם קורסים להסמכת MCPD והם בהיקף של 350-450 שעות המתורגמים לשנה וחצי.

זה מאוד לא פרקטי עבורי, גם עלתה בי תמיהה שאולי הקורסים האלה פשוט מנופחים מעבר לכל פרופורציה על מנת לסחוט את כספי הפיקדון של החיילים המשוחררים בגלל המחיר האחיד בשוק: כ- 20000 ש"ח.

שאלה

=====

האם מישהו יכול להמליץ על קורס קצר יחסית (חצי שנה ומטה) בשעות הערב, אשר יאפשר לי לבצע דריכת רגל חלקה בעולם ה- OOP תוך כדי לימוד באמצעות C# וסביבת Visual Studio?

אני פשוט התייאשתי מלמצוא אחד כזה. פשוט לא מצליח.

אני מודע לכך (גם מהתייעצות עם אנשים בתעשייה) שהקורסים האלה לא עושים רושם ממשי על אף אחד ושצריך להיות עם ראש על הכתפיים (V), להיות מוכן לעבוד קשה (V) ולהתקדם מלמטה עם הרבה סבלנות (V). יש לי בסיס טוב בתכנות פרוצדורלי, אך אני חלילה לא מתיימר להיות "מפתח" בשפת C. שכן חוץ ממטלות הבית ופרוייקטים לא הייתי חלק מצוות .

אני יכול לקרוא ולהבין קוד (גם OOP), השפה לא כל כך משנה לי... הייתי רוצה להתמקצע בפיתוח OOP בסביבות MS.

תודה מראש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי

אני אורלי מג'ון ברייס הדרכה.

על מנת לרכוש את הידע שציינת ובמידה ויש לך רקע בהבנה של משתנים, תנאים, לולאות, פונקציות ומערכים,

אין צורך לקחת את קורס ההכשרה במלואו.

ניתן להירשם מודולרית רק לחלקים הרלוונטיים עבורך או לחילופין לקחת חלק ב 2 קורסי בוקר בהיקף של 40 שעות כל אחד.

במידה ומעוניין בפרטים נוספים,אנא פנה אלי למייל שלי. אשמח לעזור.

אורלי

ג'ון ברייס הדרכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני לא יודע עד כמה הקורסים האלו שווים משהו מבחינת התעודה, אבל אני מנחש שלא הרבה. אם מה שמעניין אותך זה הידע ולא ההסמכה, אתה פשוט יכול להיכנס להרצאות בכל אוניברסיטה\מכללה בארץ ולהקשיב. אף אחד לא בודק שמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן שלהיות שומע חופשי בקורסים באוניברסיטה יכול להועיל ולא תמיד יש צורך בקורס.

יחד עם זאת, ללימוד "מסודר" כלשהו במסגרת יש ערך מוסף, בייחוד בהקשר של להיות עם אצבע על הדופק בפאן המקצועי, גישה לציוד מקצועי, להנות מקשרי המקום בו אתה לומד עם תעשיית ההייטק ובעיקר - היישומיות תוך הליך הלימוד.

עם סיום הלימוד הדרך פתוחה למי שמשקיע ובולט לעומת אחרים כפי שקורה לאחר סיום תואר באוניברסיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות.

לבסוף הגעתי להחלטה להירשם דווקא לקורס JAVA כי מצאתי אחד הסילבוס שלו יותר ריאלי ויותר מדבר אלי. וכך גם המחיר. את המעבר ל- C# אוכל לעשות אחרי זה די בקלות.

אבל אני חייב לציין שלא היה פשוט בכלל למצוא קורס כזה.

משך הקורס 5 חודשים והוא סוקר את JAVA בדגש על Object Oriented Programming ו- Design Patterns.

נאחל לי בהצלחה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו בחירה טובה.

קורסים בסביבת .net נוטים משום מה להתרכז יותר ב-frameworks והחידושים האחרונים של שמתחלפים כל שנתיים ופחות בדברים כלליים כמו תכנון נכון של תוכנה.

איפה הקורס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שנים מאוחר יותר...

שלום לך.

אני כרגע בודק אפשרות ללמוד באינטרביט (JAVA)

אני מעוניין לשנוע את חוות דעתך כאחד שכבר סיים קורס.

1.אשמח בעיקר לשמוע על אפשרות למצוא עבודה בשוק היום לאחר הקורס בתיכנות בלי תואר.

2.האם לדעתך יש הבדל משעותי בין בוגרי קורס באינטרביט ובוגרי קורסים יותר "נחשבים" (ג'ון ברייס,נס וכו')

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה:

אני גם בודק אפשרות ללמוד באינטרביט ובמקומות נוספים את תחום בניית אתרים ב-PHP.

הסילבוס שלהם נראה לי מאוד מקצועי ומקיף.

האם אתה ממליץ על המקומות ועד כמה זה קריטי מקום כזה שהוא פחות מוכר על ג'ון ברייס\נס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...