Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

איך עוברים את המשימה השישית (Fuel Depot)? אני מגיע לעמדה שיש בה חייל אחד, הורג אותו, מחכה כמה דקות שהם יתחילו את הפעולת הסחה ונכנס פנימה, אבל האוייבים לא מפסיקים להגיע מכל מקום אפשרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח גם אני נתקעתי במשימה הזאת לא מעט זמן, בסוף בזהירות ונחישות חיסלתי את כולם שם. הגעתי למסוק רק כדי לראות שהוא לא ממריא משום מה ללא הצוות השני, נסעתי עד אליו וגילתי שהג'יפ שלו היה תקוע על כמה סלעים, חילצתי אותו ונסעתי למסוק לסיום המשימה סוף סוף.

נראה לי שיש במשימה הזאת כמה באגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. אחד מהם הוא שאיכשהו האויב רואה אותך ויורה עליך דרך מבנים.. בהחלט מקשה על סיום השלב הזה..

ד"א.. קיבלתי את המשחק אתמול מ-playasia, גירסאת ה- והוא באמת בינוני כמו שאמרו עד עכשיו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה דחוף בMISSION EDITOR נגיד אני בונה משימה וניכנס למשחק אז יש לי את הHUD הזה שמראה לי כמה כדורים יש לי ואיפה האוייבים שלי ואני רוצה לבטל אותו איך? בCANPING שיחקתי ברמה של HARDCORE וזה ביטל אבל איך אני עושה בEDITOR?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך יודעים אם עשית מסימת בונוס בהצלחה?

במשימה הראשונה הבונוס צריך להגיע אחרי שאתה עושה סיבוב עם המסוק מסביב לכל האי

עשיתי סיבוב אבל לא ראיתי שום הודעה שקופצת ושום דבר שהתעדכן ברשימת המשימות...

אמורה לקפוץ הודעה?

משהו באובג'קטיבז?

תודה למי שיודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין המשחק אמור להיות המתחרה של ARMA, המשחק הזה נראה כמו דלתא-פורס "מתוחכם",זאת אומרת ככה היה אמור להראות החדש של נובה-לוג'יק

גם הדרישות מערכת הממולצות הם לא בדיוק מה שפורסם, הFPS יציב וקבוע על 82 גם בהגדרות הכי גבוהות,

אולי פשוט חברות המשחקים הגיעו למיצוי היכולת שלהם והכי טוב שהם יכולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...