פשוט חרא של שירות ב-KSP באר שבע - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פשוט חרא של שירות ב-KSP באר שבע

Dima67

Recommended Posts

זה המקסימום שמגיע לך מKSP ואם כל זה לא מספיק לך אז תפתח רק את הפה ואז סוללת עורכי דין, מי אתה בכלל יש עוד 1000 כמוך, לקוח שחצן, מפונק, טיפש מתנשא!! לך קנה בIQPC שמה זה לילדי שמנת.

אתה איתי lev?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה המקסימום שמגיע לך מKSP ואם כל זה לא מספיק לך אז תפתח רק את הפה ואז סוללת עורכי דין, מי אתה בכלל יש עוד 1000 כמוך, לקוח שחצן, מפונק, טיפש מתנשא!! לך קנה בIQPC שמה זה לילדי שמנת.

כ"כ נכון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

הוא צודק כך הם חושבים

לא אכפת להם עם אתה מרוצה או לא

אכפת להם מתי הם קבר מגיעים לביית שלהם

להאיר=להעיר

עם=אם

שלך=שלח

מתנסה=מתנשא

:P

ערבית קשה שפה ?

אתה לא לאבין מה הני לאגיד לך ?

ואז בטח יהיו כמה קללות אבל אני ידלג על זה ;)

(כל הטעויות פו במקום )

אשמח שתפסיק להעיר בפומבי

ואם אתה חייב להאיר אז שלח לי בפרטי או שלפחות תעשה את זה טיפה פחות מתנשא

בתודה שמוליק .

אני צריך להגיד את זה שוב ושוב ושוב ושוב.............................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם רק מדברים ומשחקים אותה מתלוננים- בסוף אתם מגהצים שם את הכרטיס אשראי כמו שצריך

הכל באשמת הצרכן- הוא זה שמפרנס את הגועל נפש בKZIBI הר חוצבים ירושלים בשביל 40 שקל יותר זול מחנות מחשבים מקצועית כמו זיגזג, פנדה, IQ, נועה, באג, ודומות .

הצרכן הישראלי תמיד אהב שוק אבל, הוא תמיד אוהב לקנות ירקות שהיו בשמש 6 שעות עגבניות צהובות בשביל 20 אגורות יותר זול ... גם אם זה מקולקל והוא שמע ממישהו שזה חרא עגבניה.

ועכשיו לסיפור שלי, יש לי 2:

1. הארד דיסק 500 ג"ב בן שבועיים עם סקטורים פגומים הוחלף לי בסמסונג 500 ג"ב 16 מגה ללא רשותי

2. תור של 500 אנשים על מוכר אחד (תמיד בכל שעות היום יש בן אדם אחד בKZ שמוכר, אפילו בדוכן פלאפל יש 2)

זה לא משנה אבל, כי אתם תמשיכו לקנות שם ולעודד את ההתנהגות הזאת .. אז תהנו לכם, ואני באמת באמת מקווה שישרף לכם המחשב ולא תקבלו אחריות כדי שאני אוכל להגיד לכם TOLD YOU.

מצטער שזה נשמע נוקשה, אבל תלמדו כבר

if it walks like a duck ..............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה איתי lev?

מצטער אחי, לא שמעתי, בדיוק סיימתי להרכיב חדש שקניתי ב-KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיצינו.

אני מציע לכולם לשקול את המילים שלהם, לפני שאתם מוציאים אותם על גב דפי הפורום. חלק לא קטן מהתאר'ד הזה הכיל השמצות, והוצאת דיבה.

לתשומת לבכם.

מותר להביע דעה, אבל צריך להזהר לא לחצות את הקווים האדומים.

את התקנון, קראתם?

אתה מסכים, שתוך השימוש שלך בפורום זה, אתה לא תפרסם במכוון חומר עם תוכן שקרי, משמיץ, לא מדויק, גס, אנטישמי, בעל כוונות מיניות, מאיים, פולשני לפרטיות הזולת, או כל חומר אחר העובר על חוקי מדינת . צעדים משפטיים יכולים להינקט נגדיך, אם תעבור על תקנה זו. כמו-כן, אתה מסכים שלא לפרסם שום חומר בעל זכויות יוצרים, אלא אם כן, זכויות היוצרים הם שלך, או שיש לך את הסכמת בעל זכויות היוצרים. הודעות זבל, הצפות, פרסומות (מלבד פורום קניה ומכירה, שבו ניתן לפרסם מוצרי מחשבים וחומרה), ומכתבי שרשרת גם לא מתאימים לפורום זה.

אתה אחראי לתוכן ההודעות שלך ולמידע שאתה מפרסם. צוות האתר שומר את הזכות לחשוף את זהותך (או כל מידע אחר שיש לנו עליך) במקרה של פעילות משטרתית או משפטית כנגדיך.

בעלי האתר ואו יוצרי האתר ואו חברי צוות האתר לא ישאו באחריות כלשהי לכל נזק, ישיר או עקיף, שיגרם כתוצאה מהודעות אלו, ללא יוצא מהכלל.

השימוש שלך באתר מהווה הסכמה ברורה לכך שאתה, ככותב ההודעה, הינו האחראי הישיר והיחיד על תוכנה.

השימוש שלך באתר גם מהווה הסכמה ברורה לכך שאתה פוטר את צוות האתר, כולל כל מפעיליו, מנהליו, ובאיי כוחו, מכל אחריות שהיא על הודעותיך.

חס וחלילה בשביל להפחיד אתכם, אלא בשביל למנוע מכם להקלע לסיטואציות ולמצבים לא נעימים.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...