בעיה| ניתוקים והריסט לא ממש עובד בראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה| ניתוקים והריסט לא ממש עובד בראוטר

hutorihunzu

Recommended Posts

אוקי יש לי ראוטר של חברת Edimax מדגם BR-6216WG שמחובר קווית למודם.

ספק האיטנרנט שלי הוא בזק והתשתית היא הוט.

אין לי חייגן.

אני התקנתי את הראוטר בהדרכה טלפונית של מוקד התמיכה שלהם (פיקוק).

החיבור בין המחשבים לראוטר הוא אלחוטי, אין מחשב אחד שמחובר קווית.

מערכת ההפעלה על כל המחשבים היא Windows XP.

הבעיה:

1. בערך לפני חודש התחילה הבעיה שהאינטרנט היה פשוט לא עובד. הייתי ניגש להיכנס לגוגל ופשוט הוא לא היה עולה. ברגע זה האיכון של המחשבים שמראים שיש חיבור היה תקין, ואף כשניכנסתי לראוטר ללשונית Status => Internet Connection היה רשום Connected. למרות זאת האינטרנט לא העלה את google. בשלב זה הייתי מבצע ריסט לראוטר (ללא ניתוק) ולאחר סיום הריסט האינטרנט חזר.

ממה נובעים הניתוקים<? ואיך אפשר לתקן זאת??

2. בעיה נוספת שניתקלתי בה היא שהזמן שלוקח לראוטר לבצע את הריסט הוא לא הגיוני. כאשר אני לוחץ על כפתור הריסט יש טיימר של 30 שניות. אחרי שהם מגיעים ל 0 עדין הוא אינטרנט הוא Disconnected. על מנת להמחיש את המצב ולעזור לתאר את הבעיה צילמתי את לשונית ה Security Log של הראוטר רגע לפני שהוא מתחבר ואחרי שהוא מתחבר...

לפני שהוא מחובר:

http://img136.imageshack.us/i/34335352.jpg/

אחרי שהוא מחובר:

http://img340.imageshack.us/i/86225698.jpg/

איך פותרים את הבעיה הזאת??

תודה רבה לכל העוזרים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי דבר ראשון איך אני בודק אם השנאי בסדר ותקין לפי תגובתך?

בנוסף זה לא הראוטר הראשון שיש לי של אדימקס ואף הוא פעם היה תקין... למעשה פעם הייתי מחובר דרך 012 אם אותו ראוטר הריסט היה מהיר כ 30 שניות, עכשיו עברתי לבזק וזה דפק משהוא כי עכשיו הריסט יכול להגיע למשך של 3 דקות או 40 שניות... כל פעם משהוא אחר... אז אני לא מאמין שזה קשור לזה שזה של אדימקס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הניתוקים -- אתה משתמש בתוכנת שיתוף קבצים? אם כן, תקטין את מספר החיבורים של התוכנה כי עומס גדול של חיבורים חונק את הנתב.

לגבי זמו האיתחול -- זמן האיתחול של נתבי EDIMAX מרגע ההדלקה ועד שהם מחוברים לאינטרנט יכול להגיע ל-3-4 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...