יש אופציות ל 46'' - 52''? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש אופציות ל 46'' - 52''?

Muadib

Recommended Posts

יש אינסוף כתבות בנושא, אתה צריך להתעקש, לשלוח מכתבים

זה בהחלט בלאגן, אבל אם תתעקש לא תשלם אגרה אם אין לך טיונר/מכשיר רדיו בבית

כלומר מסך מחשב זה לא תחליף ולא אמורים על פי חוק לחייב עליו אגרה.

גם אם יש לו rca/hdmi/displayport וכו'

אגרה היא על רשות השידור, לא על סרטי dvd/סרטים שהורדת ברשת.

יש בקישור שהבאת אפילו פסק דין בנושא

אגב, אתה יודע, יש דבר כזה שנקרא חוק, רשות המסים לא יכולה לעשות איתו מה שהיא רוצה ולהחליט שפסנתר זה גיטרה כי בשניהם משתמשים בתווים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, בגלל שזה לא מפורט ברמה כזאת במכס הם לא יכולים לקבוע שמסך עם יציאה x חייב ב16.5% ומסך עם יציאה y חייב ב33%

בדיוק להפך

מבחינת המכס מסכים בגודל 24" ומעלה או מסכים בעלי כניסת חייבים במס כמו טלוויזיות.

אין קשר לאגרת הטלוויזיה.

אתה מוזמן לחפור באתר המאד לא שמיש של המכס ולמצוא את המידע הזה.

אני צופה בארץ פריחה למסכי 23".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק.

כתוב שם מה קורה עם DisplayPort?

אם אין מס על זה, אז הטיעון המגוחך של לובי ה-DP לגבי הוזלת המחיר למשתמש הקצה בשל היעדר צורך לשלם תמלוגים אפסיים לקבוצת ה-, מקבל משמעות מחודשת בארצנו, שגובה "תמלוגים" ממש לא אפסיים. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להאמין,

מכניסים בכוח אנשים שקונים מוצר אחד לקטגורייה של מוצר אחר. יש לי חוש שרוב הקונים מסך 24 זה לשימושי מחשב בלבד, איך הם מעיזים לקבוע קביעה כזו אם אין אופי של 80 - 90 אחוז שימוש במוצר כזה כטלווזיה.

אז מעכשיו - גם אם אתה "חשוד בצפייה בשידורי טלווזיה" רק בגלל שקנית מסך מחשב די גדול (אבל די מצ'וקמק בתור טלווזיה) תשלם עוד סכום מס לא מבוטל.

אני מניח שמבחינתם יש את התירוץ של מוצר מותרות, ממש לא מעניין אותם איך סטנדרטים מתקדמים בעולם המחשוב, איך הצורך ברזולוצייה ובשימושי מחשב גובר ושמסך 24 פשוט היום עולה פחות ממסך 22 פשוט לפני שנתיים. פשוט מרגיז וחסר פרופורצייה. 24 נותן פיתרון שכל מסך נמוך מזה לא נותן או לא נותן נורמאלית וזו רזולוציית עבודה - צורך שנהיה חלק מהשימוש במודרני ולא היה קיים פעם, רק מערכות ההפעלה החדשות דורשות הרבה יותר רזולוצייה (בשביל להיות יותר ברורות ונגישות). ממש לא קיים קשר חד משמעי למוצר מותרות, בטח לא כשיש מסכים כאלו שהם מאוד זולים. אני מניח שבמדינה שבה יש מס משמעותי כמעט על הכל - אסור להתלונן על מה שהתלוננתי כרגע, כבר יש רושם שבחסד לא משלמים מס גדול על מוצרי מחשב.

זכותו של כל אדם לחשוב מה שהוא רוצה, אבל סגנון חשיבה שמתבטא גם בנושא של התרד הזה - איך לעקוף תשלום מס של מוצר מותרות יחסית יקר, וממשיך כמובן בדברים הרבה יותר משמעותיים, סגנון כזה בטח לא תורם להעלמות תופעות כמו שתיארתי למעלה, לפעמים אני מבין קצת את רשות המיסים עם כל החשיבה האישית והאגואיסטית שקיימת פה (אבל רק לפעמים - הם עדייין "אוייב הרוכשים" :) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה כותב דברים נכונים וחייב לסיים בהצטדקות הזאת...

אני לא מנסה לרמות את החוק או משהו כזה. אני באמת מוכן לוותר על משהו כדי לא לשלם את המס והאגרה.

אנכנו לא מדברים פה על לפתוח את האריזה ולשים במזוודה כדי שלא יראו במכס (ואל תגיד לי שאת זה לא עשית אף פעם...)

ואולי תגיד לי שזה לא משנה כי זה עדיין מותרות, אבל אם נהיה כנים - יותר מ 90% מהמחשוב שנרכש לצרכנים פרטיים הוא למותרות (אני לא מדבר על זה שלהגדיר מה זה מותרות ומה לא זה גם לא ברור מאליו).

בקיצור, אני לא רואה הצדקה למיסוי המופרע שאני צריך לשלם ולא, אני לא מרגיש שאני מנסה לרמות את המערכת בשום צורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה כותב דברים נכונים וחייב לסיים בהצטדקות הזאת...

אני לא מנסה לרמות את החוק או משהו כזה. אני באמת מוכן לוותר על משהו כדי לא לשלם את המס והאגרה.

אנכנו לא מדברים פה על לפתוח את האריזה ולשים במזוודה כדי שלא יראו במכס (ואל תגיד לי שאת זה לא עשית אף פעם...)

ואולי תגיד לי שזה לא משנה כי זה עדיין מותרות, אבל אם נהיה כנים - יותר מ 90% מהמחשוב שנרכש לצרכנים פרטיים הוא למותרות (אני לא מדבר על זה שלהגדיר מה זה מותרות ומה לא זה גם לא ברור מאליו).

בקיצור, אני לא רואה הצדקה למיסוי המופרע שאני צריך לשלם ולא, אני לא מרגיש שאני מנסה לרמות את המערכת בשום צורה.

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מחזק :xyxthumbs:

נזכרתי לרגע שאני לא רוצה לשלם מיסים ואנסה להגיע למצב הזה בכל הזדמנות שזה עובר משפטית או שאין סיכוי שייתפסו.

המס הזה מטורף, אם לא משלמים מס על כרטיס מסך למשחקים אז אין שום סיבה שאשלם מס על שום דבר אחר.

שהעשירים ישלמו גם ככה יש להם הרבה, שמהכסף שלהם יממנו את המדינה, גם ככה אני סטודנט, גם ככה אני מסכן, גם ככה קשה לי, אז אין סיבה שאשלם מיסים.

ושלא יגידו שאני נהנה מהחיים ולכן צריך לשלם, במערכת האודיופילית שלי קניתי רק שעולים 4000 ש"ח במקום הרמקולים שבאמת רציתי שעולים 13000, זו פשרה כואבת - הסאונד לא מתקרב אפילו, זה בקושי שליש מהחוויה, אז אל תגידו שלא קשה לי.

טוב חלאס, יש לי עוד מזוודה להעביר במכס וכבר כואבת לי היד מלסחוב אותה, כבר אמרתי לכם כמה קשה לי בחיים ?

ועכשיו ברצינות,

אף אחד לא טען שמישהו עבריין או רמאי או אמור להרגיש רמאי או שבכלל עשה משהו לא בסדר,

רק אמרתי שתמיד חשוב לזכור שלכל מקרה יש שני שחקנים, ואופי התנהגות וחשיבה מסויים עלול להוביל להתנגדות של הצד השני שפוגעת באחרים (כל הכעס על המס החדש...).

וד"א - לרשום הצטדקות זה הדבר הכי מצטדק שקיים, לא מצדיקים התנהגות בגלל שמי שמולך עושה את אותו הדבר ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...