מחשב נייד לסטודנט עד 5000 - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לסטודנט עד 5000

שחפון

Recommended Posts

על הניידים האלה אין בכלל פידבק מגורמים מקצועיים, אין כמעט מידע עליהם, ולקרוא להם עסקיים זה לא קרוב אפילו.

מחשב מסדרת Pavilon לעולם לא יתקרב לאיכות הבנייה, איכות המסך, מקלדת ואמצעי קלט של הסדרות העסקיות של היצרנים המובילים.

אתה יכול לראות את זה בכל ביקורת ברשת, ואפילו לסור לאולם התצוגה הקרוב אליך ולחוש אותם ביד כדי לראות את ההבדלים.

בנוסף לכך, זה כלל לא ברור שהניידים הללו מקבלים אחריות בינלאומית.

אם תסתכל בשרשור הדביק בעניין יבוא ניידים מחו"ל, תוכל לראות את תנאי האחריות של כל היצרנים.

להמליץ על קנייה של שיקבל אחריות בארץ אולי, וגם זה תוך כדי פרצופים עקומים זה לא רציני, כאשר יש אלטרנטיבות בדוקות, מוכחות והרבה יותר טובות בתקציב שלו. במיוחד כאשר אין לו שום דרישות מאוד מיוחדות שמחייבות סדרה צרכנית.

בכל מקרה, כיוון שהקנייה תתבצע רק עוד כמה חודשים, שזה נצח במחזור חיים של מחשב, כל הדיון הזה קצת לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

היי נמסיס מה שלומך..

בנוגע לעניין הקנייה ציינתי כבר מספר פעמים אם לא בשרשור הזה אז באחרים שבמקס'!! אני רוצה רוצה לקנות מחשב עוד כמה חודשים רגע לפני הלימודים כי בתכלס אפילו לא הייתי מתנגד לקנות אותו כבר במימים הקרובים השאלה היא - העדיפות ...כי הרי עוד כמה חודשים יצאו מחשבים פי כמה וכמה יותר טובים (לפי ההצעה של שריקי ..) ונתחיל שוב את אותו השרשור או שכבר עדיף לגבש דעה על מחשב אחד כבר עכשיו ולהיות בטוח בו למשך תקופת הלימודים זה גם היבט גדול שצריכים להתחשב בו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אתה מתעלם מהתגובות שלי, הצעתי לו מחשבים שהרבה יותר מתאימים לצרכיו, כפי שכבר כתבתי, המחשבים אותם הצעתי לו אינם מחשבים "ביתיים" כפי שהגדרתם אותם, מדובר במחשבים שמשלבים הכי טוב בין: ניידות, קלות משקל, זמן סוללה, ביצועים וגם איכות בנייה. (אני באופן אישי הייתי בוחר ב-.)

בנוסף, אתם אומרים לו שהמחשבים שמדברים עליהם לא אקטואליים בגלל שהוא ייקנה אותם בעוד מס' שבועות, בעוד שאתם מציעים לו מחשבים שיצאו לפני כשנה. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לכעוס או לקחת דברים בצורה אישית. ככל הנראה דעתנו שונה ואפשר להתווכח עליה. בסופו של דבר, כל אחד הביע את דעתו ושחפון יכול לבחור.

ומעל הכל, בכל מקרה יש עוד זמן... אז נמתין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם להיות כנים חברים ותודה לכולכם על ההצעות הרבות והמאוד מגוונות מכל צידי המתרס אני חושב שכמו ששריקי אמר עדיף להמתין על אף הפיתוי שבטכנולוגייה והיכולת המתקדמת והרצון לקנות כל רגע מחשב שירצה אותי בכל קנה מידה אבל זה דבר טבעי...

אם להגיד בלב שלם כולכם ריציתם אותי ופגעתם ברצונות רבים שלי ובאמת האסוס של נשמע ונראה מעולה אבל ראוי לציין שהחסרון הגדול בו היא חוסר הדיסק בו דבר קריטי מבחינת סטודנטים אבל חוץ מזה הוא נראה ונקרא גם כמחשב רצחני בכל קנה מידה ..

ה E4300 גם הוא מחשב מפחיד מאוד מבחינת ביצועים ומפרט ונחשב מחשב עסקי ברמה מבחינתי (יכול להיות שתגידו שאני מיושן מעט אבל זה כי זהו המחשב הנייד הראשון שלי בחיי שאני הולך לקנות ב"ה..) אבל המחיר שלו חורג מאווווד מהתקציב שלי ולא נראה לי שאוכל לעמוד בזה...

וה dm3- עליו אפשר לומר שעדיף לחכות לו בקוצר רוח ...

אז מה אתם אומרים...או שיש לכם עוד הצעות חזקות מאלה ובטוח שיש עוד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכתבתי לך בהודעה הפרטית: היום CD הוא מיתר ברוב המקרים, וסתם מגדיל מייקר ומכביד על המחשב.

היום לסטודנטים אן צורך ב-CD-ROM, וכפי שכתבתי לך, יש תוכנות שמעבירות את מה שתרצה להתקין לדיסק-און-קי.

ושוב, ל-Asus אחריות בין-לאומית שתקפה לחלוטין בישראל, הנה הרשימה (תשתמשו קצת בגלגלת...) :

http://support.asus.com/contact/contact.aspx?no=339&SLanguage=en-us

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...