Pro Evolution Soccer 2010 - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2010 - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

טוב קניתי את המשחק שלשום בפולין

לפני כמה שעות חזרתי והתחלתי לשחק

קודם כל מאוד התאכזבתי שבניגוד להכרזות אין השנה את מכבי חיפה ואת באיירן מינכן

חוץ מזה אני נהנה מכל רגע (רק צריך לחכות לחברים שיהיה עם מי לשחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

טוב קניתי את המשחק שלשום בפולין

לפני כמה שעות חזרתי והתחלתי לשחק

קודם כל מאוד התאכזבתי שבניגוד להכרזות אין השנה את מכבי חיפה ואת באיירן מינכן

חוץ מזה אני נהנה מכל רגע (רק צריך לחכות לחברים שיהיה עם מי לשחק)

אין לי מושג מי הכריז דברים כאלה. בטח שלא קונאמי.

בכל מקרה, יש כבר Option File שרץ ברשת עם באיירן מינכן ועוד המון הפתעות נעימות.

מכבי חיפה אין כרגע. לא כזה קשה להכין לבד. לוקח שעתיים-שלוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://rapidshare.com/files/297263680/super_patch_v.1.1_www.pespatchs.com_.rar

http://rapidshare.com/files/297325054/Super_Patch_v.1.2_www.pespatchs.com_.rar

הנה שני פאצ'ים שמסדרים סמלים ותלבושות לליגה האנגלית והספרדית.

בשניהם צריך לעשות העתק לקבצים איפה שהתקנתם את המשחק ואז עוד העתק לקובץ שמירה שלכם במסמכים שלי בתיקייה של קונאמי.

בפאצ' השני יש קובץ README..תקראו אותו, מקום העתקה קצת שונה.

בכל מקרה.שתדעו כולם זה חשוב.יש בפאצ' השני תוספת לגשם (RAIN EXTREME).לא אהבתי את זה בכלל ועכשיו אני לא מצליח לבטל את זה.ניסיתי למחוק את הקובץ גשם שהעתקתי מהפאצ' למשחק אבל זה לא עזר.אם מישהו מצליח להיפטר מהגשם הזה או שמע על פתרון שבבקשה יעזור לי..זה ממש מכוער.

תהנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק במשחק לאקסבוקס

אז ליצור קבוצות זה בעייתי חח

בכל מקרה ברשימת הקבוצות שפירסמו שהייו אמורות להיות במשחק גם מכבי חיפה ובאיירן היו רשומות

אני יצרתי קבוצות בפלייסטיישן. אין לי מושג אם יש הבדל בין הפלייסטיישן לאקסבוקס מהבחינה הזאת. אני מניח שלא.

ובקשר לקבוצות, הרשימה הסופית כבר פורסמה לפני חודש או יותר.

יש להם כל מיני בעיות של רישיון שבגללם מכבי חיפה (וקבוצות ישראליות) לא במשחק. כנראה עניינים של כסף.

אולי זה יפתר יום אחד, ואולי לא.

באמת חבל שיש במשחק כל מיני קבוצות דרג ז' מפינלנד ואין קבוצות מישראל שמשתתפות קבוע במפעלים אירופאים (חיפה והפועל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש אני כבר לא יודע איפה לקבור את עצמי מרוב תסכול מהמשחק הזה..

יש לי איתו מערכת/אהבה שנאה מטורפת. אני כל כך אוהב בו דברים מסויימים וכל כך שונא דברים אחרים שאני כבר לא יודע מה לעשות..

אני פשוט מתחרפן מההתעקשות של השחקנים לעצור את הכדור ולהשתלט עליו לפני שהם משחררים (ראבאאאק) בעיטה !!

ומה כל כך קשה בלעצור הליכה עם כדור לשבור כיוון או להסתובב ולמסור ??! למה זה צריך להיות כרוך בבירוקרטיה כל כך מסובכת וטפסים אפורים ?

למה השליחה (משולש בפלייסטיישן) כל כך "טיפשה" ותמיד שולחת כדור לא קשור ? אם אני צריך לשלוח מישהו רחוק היא שולחת קצר וחלש ואז פשוט

מטרפדים לי את המסירה ואם אני צריך לשלוח קצר הוא שולח אותו עמוק מידי והשוער מנקה.. זה פשוט הורג אותי. (כבר רסקתי שלט אחד על הרצפה מעצבים).

רמת הקושי מאד לא ברורה לי פה. מצד אחד על נורמאל נצחתי לדוגמא עם אתלטיקו מדריד את ליברפול 16-0 במשחק של 10 דקות.

כאשר אני מעלה ל PRO אני מנצח בקושי. בלחץ כמה גולים ובדרך כלל גם המחשב מפתיע עם כמה שקריים..

(שקרי זה לדוגמא הרמה מהאגף לנגיחה הזויה מאיזה 20 מטר שעוברת ליד השוער והוא מצידו עושה זינוק לפרוטוקול כדי שלא יגידו שהוא לא ניסה..)

אבל מה, מצד שני - הגרפיקה פשוט מעולה. אפקט תאורה משופר. אפשר ממש לזהות כל שחקן על המגרש ורמת הפירוט בשחקנים מעולה.

אציין אבל שאני ממש לא חושב שזה הכי טוב שהם יכולים ליצור. בוא נגיד ככה הגרפיקה והפירוט יכולים להיות הרבה יותר טובים.

בשנת 2010 משחק ל יכול להראות פי כמה יותר טוב. במיוחד שהוא כל כך פשוט וידוע מראש כמו כדורגל..

אני לא צריך לספר לכם לאיזה רמה של גרפיקה ופירוט פוליגוני אפשר להגיע היום במשחקי מחשב.

הפירוט של הקהל, הצלמים (הדו מימדיים בתמונת JPG המגוחכים האלו) והפירוט בצד האצטדיון ובשוליים פשוט נחותים לגמרי.

סאונד טוב לטעמי, הקהל ששר ומועדד נשמע מעולה מתמיד - אם כי פשוט נמאס לשמוע שוב את אותו שדרן והפרשן. אגב משהו דפוק לדעתי בסאונד של הפרשן, הוא פתאום צץ בלי קשר דופק משפט מפגר שלא תמיד מתוזמן בהתאם למה שקורה (מאחר לפעמים..)

אני מאד מקווה שיצא פאץ' שייסדר במשחק הזה חלק מהבעיות. בין אם רשמי ובין אם של GamingAccess המעולה לדעתי.

בנתיים, אין ברירה. משחקים וסובלים בשקט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כל כך מתבחבשים עם הגרפיקה שאתם מפספסים את הפואנטה.

הAI נהדר! (אני מדבר על הרמה הכי קשה)

ההגנה של הקבוצה היריבה לומדת אותך ונהיה יותר ויותר קשה לעשות התקפות.

משחק ההתקפה של המחשב מאוד מסודר, עם דאבל פסים, משחק לרוחב ומדי פעם החלפת צד בהתקפה. פשוט נהדר.

אני נהנתי :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך גרפיקה, זה אף פעם לא היה העניין במשחק. אנחנו מדברים פה על פגיעה מאוד חזקה בגיימפליי. אני לא נגד משחק איטי, אלא להיפך. אבל שמצטרפים לזה כל כך הרבה באגים זה פשוט בלתי נסבל. למה לעזאזל אי אפשר כמעט לבעוט בנגיעה? למה השוערים לא רוצים לזנק פתאום? ועוד כהנה וכהנה באגים שפשוט מתסכלים את השחקן. אני חסיד גדול של הפרו אבל השנה הם פשוט אכזבו בענק. דווקא שהם היו צריכים להראות מי שולט בתחום, אל מול פיפא שמשנה לשנה EA מראים לנו מה מכונה משומנת יכולה לעשות, אז קונאמי עושים במכנסיים ופשוט מפשלים כאן לדעתי. אכזבה גדולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהמחשב משחק משום מה הוא יכול לשחק בנגיעה ולזוז מהר מאד.

הבעיטות שלו כמעט תמיד מגיעות בול וכמעט בלתי אפשרי לשמור על שחקן שמחכה לנגיחה.

אם המחשב מגביה מהאגף זה ב 90% מהמקרים מסתיים בשער. (הכל אני מדבר על רמת ה TOP PLAYER).

עכשיו לכו אתם תשחקו ככה. כמעט בלתי אפשרי. המסירות מעאפנות ומאד קשה להשתחרר ולמסור (לא בגלל שאני לא יודע לשחק אלא שפשוט עד שהשחקן מגיב ועושה את מה שאני חושב עליו כבר לוקחים לו את הכדור.) התקפות של מסי (או של כל שחקן אחר) כמעט מתבטלות לגמרי כי המחשב נסחף לגמרי ושולח 3-4 שחקנים לשמור עליו וסוגר אותו - דבר שאני כשחקן לא יכול לעשות. אני יכול להפעיל לחץ מקסימום עם שני שחקנים ובדרך כלל גם אותם עוברים בלי לספור..

בקיצור לא פשוט המשחק הזה.. יחסי אהבה שנאה..

בנתיים זה מה שיש ואם זה מנצחים. פיפ"א אפילו לא נכנס למשוואה פה (ל- PC) כי הוא פשוט בזיון של משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...