Pro Evolution Soccer 2010 - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2010 - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני בנתיים רק התאכזבתי מכר הדשא של האיצטדיונים,בדמו שמו את שני האיצטדיונים שנראים הכי טוב וגם רק באור יום לעומת זאת שאר המגרשים במיוחד בלילה נראים לי אנמיים עם צבעים חיוורים ופחות מציאותיים אחת האכזבות זה כר השדא של "ברנבאו" שאמור להיות אחד היפים בעולם ששם בעצם הגמר של ליגת האלופות ובעצם זה נראה מגרש כמו בליגה ג' שלנו-מאכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוו.. גיליתי עוד איצטדיון שזה ה BRISTAL MARY STADIUM שבו נראה כר הדשא פצצה עוד לא עברתי על כולם אז אני מקווה מאוד לגלות עוד אצטדיונים יפים כי לי לפחות זה אחד הגורמים העיקריים להנאה במשחק.

חוץ מזה הגיימלפיי מאוד יפה ומהיר עם תגובות טובות של השחקנים שלא כמו בדמו אז אני לא מבין מה פה חלק מתלוננים על זה

עוד כמה דברים שלא לעניין שניתן לתקן ע"י פאץ' זה חלק מהכדורים המיושנים שהשאירו במשחק,וחלק מהמנגינות שהחליטו להשאיר מ 2009 במקום לרענן את הכל וכמובן חוסר עדכון בחלק מהעברות השחקנים

חוץ מזה אחלה משחק זורם, מהיר ויותר מציאותי מקודמו במיוחד ברמה של ה TOP PLAYER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תגובות טובות? בריצה לוקח לשחקנים 2 שניות מהרגע שלוחצים על הכפתור עד שהם משחררים את הכדור.

אי-אפשר לשחק ככה. ב-90% מהמקרים אתה מאבד את הכדור עד שהשחקן מועיל בטובו לשחרר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תגובות טובות? בריצה לוקח לשחקנים 2 שניות מהרגע שלוחצים על הכפתור עד שהם משחררים את הכדור.

אי-אפשר לשחק ככה. ב-90% מהמקרים אתה מאבד את הכדור עד שהשחקן מועיל בטובו לשחרר אותו.

כל אלו שמתלוננים על איטיות כנראה שיש לכם בעיה במשחק או שהחומרה חלשה.

אצלי התגובות בידיוק כמו שצריך להיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הגזים עם ה 2 שניות.

אבל המשחק איטי לכמעט כל הדעות, כל המבקרים של המלא ושל הדמו, כולם מציינים שהמשחק פשוט איטי, מגושם ועם זמן תגובה ארוך מידי.

כל כך מעצבן שאין פיפה נורמלית למחשב.

כבר החלפתי את הדעה שלי על המשחק הזה המון פעמים אבל אחרי כמו שבועות במאסטר ליג' עם קבוצה בינונית (לציו) אני פשוט משתגע ואין לי חשק לשחק, קשה לשים גולים ורוב המשחקים נגמרים במקסימום 3 גולים פר משחק, ואל תגידו שאני לא משחק טוב כי בקודם הגעתי לעונה שמינית שכל שנה לקחתי את כל הגביעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הגיימפליי איטי אבל לא איטי מדי לפחות לא בשבילי

כמו שחלק כבר העלו פה את הנושא בקשר לרזולוציה מי שרוצה משחק מהיר יותר שינסה להוריד/לשנות רזולוציות זה משפר משמעותית את מהירות המשחק

[br]פורסם בתאריך: 24.10.2009 בשעה 22:38:15

האם יצא איזשהו קובץ שמעדכן העברות של שחקנים?[br]פורסם בתאריך: 24.10.2009 בשעה 22:48:14
לינק נוסף לעדכונים של שמות תלבושות ..+ שירי אוהדים

http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=22716

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטע...

שמתי לב שכשמשחקים בהגדרות של " afternoon " ו- "winter" ביחד המשחקיות משתנה ונהיית יותר מהירה וזורמת (והמגרשים נראים יפים בהגדרות האלו)

האם אני סתם הוזה כי שיחקתי היום יותר מדי או שזה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...