CFX + Physics - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CFX + Physics

The Un4givN

Recommended Posts

אז ככה: יש לי כרגע CF של 4870 שבקרוב מאוד יוחלף לCF של 5870

אני יודע שהלוח אם שלי מאפשר לי לשים 2 על PCIE x16 ועוד כרטיס פיזיקה ייעודי בPCIE x4

השאלה שלי היא כזאת אם הכרטיס פיזיקה עובד על X4 הוא לא מגביל את הכרטיסי מסך?

ואיזה כרטיס פיזיקה ייעודי יכול להתאים ל2 כרטיסים של 5870?

ועוד משהו... מן הסתם הכרטיס פיזיקה לא מתחבר לגשר של CF אז פשוט מכניסים אותו לחריץ וזהו הוא עושה את העבודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום להשקיע ב 5870 ב cf הייתי מציע לך לקנות מסך מחשב חדש....ולא לבזבז מלא כסף על cf 5870

יש לך mag 22 וכנראה שהוא לא ממש איכותי.....

קנה בנתיים מסך ואז תקנה את ה כרטיס מסך...!

זאת דעתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. CF של 4870 מקרטע למשל בNFS שיפט על 1680X1050 חוץ מזה שזה משמש יישומים כמו 3DS Max ומאיה

2. מסך יש גם 42" בסלון שאני מחבר לפעמים (בשביל זה המקלדת בלוטות')

3. אז אני מבין שפשוט תוקעים את הכרטיס בלי לחבר אותו לכלום חוץ מחשמל אבל איזה כרטיס טוב בשביל זה? זה חייב להיות כרטיס של או שיש גם כרטיסים אחרים שכל התכלית שלהם זה אח ורק פיזיקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על הPhysx? זה של עכשיו

ברוב המשחקים החדשים שאתה רואה את זה ויש אופציה להרדוואר זה נתמך רק בכרטיסי מסך מסדרת 8 ומעלה אז הכרטיס פיזיקס המקורי לא ממש אקטואלי

אין עוד כרטיסים של חברות אחרות שעושים את זה כי זה לא סטנדרט אלא משהו יעודי של בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורק שתדע ששיפט הוא לא מדד מאחר וכמעט כל מי שיש לו 4870X2 נתקל בבעיות שאינן קשורות אליו ישירות אלא לדרייברים/אופטימזציה של המשחק.

יש משחק היום שלא רץ לך חלק?

אם כבר אתה משדרג , תקנה 5870 אחד ומסך איכותי יותר כמו שנאמר פה...

בעבר היו כרטיסים של AGEIA לפני שאנווידיה קנתה אותם אבל מחירם לא מצדיק קנייה/חיפוש באיביי של כרטיס כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי , אתה קצת טועה וליאור (dj ElectriC) , כמעט רשם את מה צריך בדיוק.

בלינק שהבאת לא רשום שאין תמיכה , רשום שאין תמיכה החל מדרייבר 186 והלאה כשאנווידיה גילתה שיש איזושהי "פירצה" בווינדוס 7 וXP שמאפשר הימצאות שני כרטיסי מסך מיצרניות שונות ושני סטים של .

היה על זה דיון פה בפורום לפני כמה זמן , אתה יכול לחפש אותו.

לכן , כדי שזה יעבוד אתה חייב דרייבר ישן מ186 של אנווידיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...