דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 66 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי הGTS450, כמו שהניצנים נראים, הוא כבר בהשקה נמצא במחיר שיותר קרוב ל5750 מאשר ל5770 ברוב המקרים ומדובר בגרסא מומהרת, ייתכן וגרסאות לא מומהרות יהיו זולות אפילו יותר. ומאחר ולכרטיסים יש יכולות המהרה לא רעות, יש אפילו גרסא של בתדר 925MHZ נראה שמדובר בכרטיס MIDRANGE מוצלח. לי זה נראה מחליף ראוי ל9800GT 512MB שלי, בתקווה שיעבוד עם CS5 ומנוע הMERCURY וייתן ביצועים לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה שום דבר פסול, מלבד הלכלוכים והמצגות של על החברה המתחרה שעושה את זה.

זה כן פסול, וזה שאינוידיה עושים את זה במשך 3 דורות ומעזים לגבות תוספת כסף, לא הופך את זה לבסדר. אני ממש בספק אם זה באמת נכון בכל אופן.

אני קורא בפורום דיי המון ואתה איכשהו תמיד מכפיש את ATI שלא בצדק, איפה ATI השמיצו את nvidia?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן פסול, וזה שאינוידיה עושים את זה במשך 3 דורות ומעזים לגבות תוספת כסף, לא הופך את זה לבסדר. אני ממש בספק אם זה באמת נכון בכל אופן.

אני קורא בפורום דיי המון ואתה איכשהו תמיד מכפיש את ATI שלא בצדק, איפה ATI השמיצו את nvidia?

^ אה זה אתה שמחליט פה מה צודק ומה לא... אתה כנראה מתעלם לחלוטין מהתגובות אליהן אני מתייחס... אני עוקץ כשמתבקש, לא "מכפיש".

כולם עושים rebranding. גם ATI עשו, ובניידים. אולם בס"ה פחות מאשר . גם מזעור תהליכי ייצור או הרמת תדרים זה

לא בדיוק יותר innovation מאשר rebranding. מדובר בעסקים, marketing, דרישות OEM's למוצר "חדש" וכו'.

אף אחד לא מכריח אותך לקנות אם זה פסול בעיניך. הנה מה שחיפשת:

Radeon-HD-4770,X-L-205977-3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרום כמובן שהייתה לא מעט ציניות בתגובה שלי.

אני חושב שמיתוג מחדש צריך לדעת לאיזה מותג לעשות. הHD5770 שומר על נקודת ביצועים לא רעה, איזון נכון של מחיר

בדומה ל8800GT גם פה מיתוג מחדש רק יאריך את חיי המוצר כי ביקוש לא חסר

אגב למי שמעוניין הביקורת על HD5750 LP של תעלה היום בTECHPOWERUP.COM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אה זה אתה שמחליט פה מה צודק ומה לא... אתה כנראה מתעלם לחלוטין מהתגובות אליהן אני מתייחס... אני עוקץ כשמתבקש, לא "מכפיש".

כולם עושים rebranding. גם ATI עשו, ובניידים. אולם בס"ה פחות מאשר . גם מזעור תהליכי ייצור או הרמת תדרים זה

לא בדיוק יותר innovation מאשר rebranding. מדובר בעסקים, marketing, דרישות OEM's למוצר "חדש" וכו'.

אף אחד לא מכריח אותך לקנות אם זה פסול בעיניך. הנה מה שחיפשת:

Radeon-HD-4770,X-L-205977-3.jpg

את ההתנשאות שלך תשאיר בבית, אף אחד לא פנה אליך בטון שלילי.

שנית, אתה "עוקץ שמתבקש" רק צד אחד. אני קורא פה בפורום למעלה משנתיים ובאף פעם לא ראיתי אותך עוקץ או פותח ביקורת על אינוידיה, גם שהייתה נורא מתבקשת, במיוחד בשנה הנוכחית.

בכל אופן יש הבדל גדול בין לבצע rebranding לכרטיסי low-end למשתמשים שלא רואים בהבדל בין , ATI או-אינוידיה. והדבר היחיד שנחוץ מהםכרטיסים הללו הוא שימושים סופר-בסיסים, ופה באמת אפשר להבין שאין באמת צורך בשינוי רצינים לכרטיסים האלו בכל דור, כנ"ל לשני החברות. אבל שזה בא לידי ביטוי בכרטיסי mid-high end זה כבר דבר אחר לגמריי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לומר לי שאני "תמיד מכפיש שלא בצדק" זה טון מספיק שלילי עבורי, שא בתוצאות.

שנית, אני "יעקוץ כשמתבקש" איזה צד שבא לי, אם זה מתאים לך או לא. לי לא מציקה צריכת חשמל או עיקובים בהשקה אז אל תצפה שאני יעקוץ רק

כדי לרצות אותך. וזה לא שחסר פה בפורום ירידות על . למעשה אילו בעיקר הסיבות לעקיצות הנגדיות שלי והן כולן מבוססות עובדות.

בכל אופן, בשוק ה-highend אנשים יודעים טוב מאוד מה עומד מאחורי גוף הקירור, ככה שאם מערבבים פה משהו זה דווקא לקוחות של שוק ה-lowend.

Looking At The OpenCL Performance Of ATI & NVIDIA On Linux

:o קבלו איזו ועידה עצבנית:

NVIDIA GPU Technology Conference 2010 sessions

בכל PDF יש רשימה מכובדת של עשרות הרצאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טון שלילי? אני רק מצביע על עובדות, בטח שלא לקחתי את זה לצד אחר בניגוד אלייך.

"ירידות" על nvidia? אני לא יודע מה הדיעה הרווחת פה בפורום, אבל 2010 הייתה שנה מחורבנת בשביל ככה ש"ירידות" וביקורות עובדתיות היא מקבלת בכל מקום. זה שאתה בוחר להתעלם מהעובדות האלו זה כנראה כדי לרצות את עצמך, לא אותי ::)

שנית, בוא לא נדבר על השמצות כי אני חושב ששנינו יודעים שnvidia ירדו בעסק הזה נמוך מאוד.

נו? ובדיוק בגלל שאנשים עם קצת ידע יודעים מה יש מאחורי הגוף זה כל כך פסול, מה זה אם לא זלזול בקהל הלקוחות שלהם?

הרי לקוחות low-end לא צריכים שיערבבו אותם, את השימושים שלהם הם יכולים לקבל בצורה מעולה מכרטיסי מסך ששייכים 2-3 דורות אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ירידות" על nvidia? אני לא יודע מה הדיעה הרווחת פה בפורום, אבל 2010 הייתה שנה מחורבנת בשביל ככה ש"ירידות" וביקורות עובדתיות היא מקבלת בכל מקום. זה שאתה בוחר להתעלם מהעובדות האלו זה כנראה כדי לרצות את עצמך, לא אותי ::)

שנית, בוא לא נדבר על השמצות כי אני חושב ששנינו יודעים שnvidia ירדו בעסק הזה נמוך מאוד.

שורה תחתונה: את מי זה מעניין בכלל...? בסופו של דבר לאנוידיה יש טכנולוגיה טובה יותר עם איכות (דבר שלעצמו לא פחות חשוב מאשר ביצועים) טובה יותר, תאימות לתוכנות גרפיקה מקצועיות טובה יותר, ואפילו ביצועים טובים יותר לחובבי .

ועוד משהו, אותי ברכישה של כרטיס מסך חשוב לי תאימות לתוכנות מקצועיות, ודרייברים בשלים יותר גם עם זה על חשבון כמה FPS +/-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה: את מי זה מעניין בכלל...? בסופו של דבר לאנוידיה יש טכנולוגיה טובה יותר עם איכות (דבר שלעצמו לא פחות חשוב מאשר ביצועים) טובה יותר, תאימות לתוכנות גרפיקה מקצועיות טובה יותר, ואפילו ביצועים טובים יותר לחובבי .

ועוד משהו, אותי ברכישה של כרטיס מסך חשוב לי תאימות לתוכנות מקצועיות, ודרייברים בשלים יותר גם עם זה על חשבון כמה FPS +/-.

ומינימום FPS גבוה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו? ובדיוק בגלל שאנשים עם קצת ידע יודעים מה יש מאחורי הגוף זה כל כך פסול, מה זה אם לא זלזול בקהל הלקוחות שלהם?

הרי לקוחות low-end לא צריכים שיערבבו אותם, את השימושים שלהם הם יכולים לקבל בצורה מעולה מכרטיסי מסך ששייכים 2-3 דורות אחורה.

אתה ממש טועה, אין עליהם ביקורות רעות ,רק של פאנבויס ATI, סליחה בע"ם , הכרטיסים לא חמים כמו שאתם חושבים , הם אולי אוכלים יותר חשמל,אבל גם זה לא בצורה של תחנת כוח גרעינית כמו שהATI ,סליחה הראו בסירטון המפגר והלא מצחיק שלהם .

אני מעדיף לחכות לכרטיס כמו ה460 מאשר להתקע עם HD5850 שלא עובד ,ואם כבר היו הרבה בעיות כשרק הכרטיסים יצאו ככה שככה או ככה לא יכולתה להנות ממנו כמו שצריך .

כרגע נכון לעכשיו אין כרטיס מסך לATI שמתקרב לGTX460 ,ועם המחיר של ה5870 אני מעדיף להשקיע עוד קצת בכרטיס שבטוח יעבוד כמו שצריך ולא יהיו בעיות מפה ועד הודעה חדשה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה לעזעזל אתם מדברים, נשמעים כמו ילדי FXP, לNVIDIA יש טכנלוגיה טובה יותר? :s07:

לדעתי ההיפך הגמור הוא הנכון, כרגע ATI שולטת היד רמה בכל הנוגע לטכנולוגיית ייצור, (אחוז הליבות המוצלחות), ובכלל ביצועים כנגד צריכת הספק.

הדבר היחיד שNVIDIA שולטים בוא הוא המרקטינג, וכמובן המונופול על הפיזיקס (שזה לא יתרון טכנולוגי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזכרתי בתגובה שלי פיזיקס ,טכנולוגיה טובה יותר?

לא ...דיברתי על הדרייבירם ועל זה שאין להם כרטיס נורמאלי שמתחרה בGTX460 . הדרייברים הראשונים של היו זוועה מוחלטת ,פשוט מצב כזה שלחצי מהאנשים היו בעיות עם הכרטיסים מפה ועד הודעה חדשה ,מה שלא קורה אצל ,שאצלה יש באמת שעושים את העבודה ולא ב"כאילו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...