דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 16 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

אומרים שזה לא משפיע על הביצועים... כמו שאומרים שATI מורידה מהאיכות תמונה בכוונה...

אבל רק את אחד מהם בחרת לצטט :P

הכל מאהבה ! אתה יודע שאני ואתה זה לתמיד נכון ? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב משהו לא מסתדר לי ..

כשעושים באנ'צים, רשום בד"כ רק רזולוציות ולפעמים גם רמת איכות.. השאלה היא אם בבדיקה מבטלים בכרטיסים של NV את הפיזיקס למשל

בשביל שהכרטיסים יציגו בדיוק את אותם נתונים רק בפריימים שונים?

הרי שאני מפעיל למשל בJC2 את סימולצית המים הפריימים יורדים בהרבה, כך גם בVANTAGE...

מצד אחד קצת מוזר לי שמשווים שני כרטיסים שתכלס לא מציגים אותו דבר (עזבו עכשיו את האיכות תמונה טובה או פחות אני מדבר על אפקטים כרגע)

אבל מצד שני אין הבדלים גדולים בין משחקים שלא תומכים בפיסיקס או טכנולוגיות בלעדיות..

וגם אומרים שהפיזיקס חוסך חישובים מהמעבד, אז אם יש מעבד מספיק חזק זה לא אומר שהוא יכול לעשות את החישובים בכל זאת?

ושאין צורך בפיזיקס? כמובן אם לא היו מבטלים את האפשרות..

גם כל הבאנצ'ים מראים עם מאוד חזקים שלמשתמשים ממוצעים בד"כ אין.. אז אולי כשיש מעבד יותר חלש דווקה אז חשוב

החישובים האלה...

בקיצור לא יודע מה לחשוב ???

אם רק הייתה לי את האפשרות לבדוק דברים כאלה לעומק הייתי מוכן לשבת מזמני הפנוי ולבזבז שעות של ניסויים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שזה לא משפיע על הביצועים... כמו שאומרים שATI מורידה מהאיכות תמונה בכוונה...

הדבר היחיד שיכול להשלים בין שניכם זה רק LUCID HYDRA 200 :-\

:lol:

בקשר להבדים באיכות התמונה, בדקתי האמת בין HD4850 לבין M130 GT של הניד שלי, לא ראיתי הבדל ולו הקטן ביותר מבין 3-4 משחקים שבדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "אומרים", פה מצהיר רשמית המפתח שהבעיה במשחק, ושם מודים בעצמם שהשתמשו באופטימיזציות המדוברות בדריבר.

רוצה את הציטוט של ? :) (זה נמצא בביקורת של pcgameshardware בעמוד של NFS)

נשיקות :P

wrecker, בבדיקה ב-just cause 2 מהקישור האחרון שהבאתי הם ביטלו את האפקטים של למען ההשוואה.

אבל אני מסכים שהבדיקות האילו הם רק בשביל הנייר, כי תכלס אם יש לך כרטיס אתה תפעיל את כל הפיצ'רים שנותנים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת לא יצא לי לשמוע על שום כרטיס אחר שמצליח לעשות משהו כזה עם כל , תמצא ברחבי האינטרנט מישהו שמצליח לתת כזה בוסט לכרטיס שלו, אני אשמח לדעת.

כנראה שלא חיפשת או שאתה לא רוצה למצוא.

Big it up 4 dj-Electric :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אין שום תחרות בין הכרטיסים ראינו כבר בכמה וכמה ביקורות שניי הכרטיסים שואבים חשמל ופולטים מלא חום שלא עוזר לאוברקלוק הכרטיסים של אינוידיה דיי נפלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הגדרות מאוורר ידניות הטמפ' צונחת לגמרי. גם ביוס מעודכן ישוחרר עם הכרטיסים. קירורים צד שלישי בכלל יעלימו את "בעיית" החום\רעש

חום וחשמל לא מפילים כרטיסים. אם כבר, מסכים אפורים, תמיכה לוקה בחסר וביצועי DX11 או 2D נחותים... מפילים כרטיסים.

מי שמקנה לטמפ' וצריכת חשמל חשיבות עליונה - אין לו מה לחפש בשוק ה-highend.

מי שמחליף כרטיס כל חצי שנה - סדרה 5xxx בחירה טובה. מי שמחליף כל שנתיים שלוש - שיתרחק ומהר, gtx4xx הרבה יותר בטוח לעתיד.

אגב:

http://www.brightsideofnews.com/news/2010/4/6/custom-pcb-gtx-480-designs-show-interesting-developments.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הגדרות מאוורר ידניות הטמפ' צונחת לגמרי. גם ביוס מעודכן ישוחרר עם הכרטיסים. קירורים צד שלישי בכלל יעלימו את "בעיית" החום\רעש

חום וחשמל לא מפילים כרטיסים. אם כבר, מסכים אפורים, תמיכה לוקה בחסר וביצועי DX11 או 2D נחותים... מפילים כרטיסים.

מסכנים HD5000, הם יכלו להיות כרטיסים ממש פופולאריים, בסוף אף אחד לא קנה אותם :'(

מי שמחליף כל שנתיים שלוש - שיתרחק ומהר, gtx4xx הרבה יותר בטוח לעתיד.

אמירות כאלה, באמת גורמית לי לתהות על דברים מסויימים.

מעניין מה קורה למי שמבלה בהווה עם 8800GTX או ULTRA, שאל אותם מה קורה לערך הכרטיס שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמחליף כרטיס כל חצי שנה - סדרה 5xxx בחירה טובה. מי שמחליף כל שנתיים שלוש - שיתרחק ומהר, gtx4xx הרבה יותר בטוח לעתיד.

אגב:

http://www.brightsideofnews.com/news/2010/4/6/custom-pcb-gtx-480-designs-show-interesting-developments.aspx

שמע אם תחפש את הפוסטים הישנים של URIB ותשנה מ5XXX לאינטל ו4XX לAMD.

אתה תראה שהפוסטים שלך כלל לא שונים:

-הדגשת חסרונות של המתחרה

-תרוצים וכל הזמן לציין את היתרונות של החברה בה אתה מעודד.

-תמיד אבל תמיד להביא לינק שאיכשהוא מוכיח את דבריך.

ואגב, מי שרוכש כרטיס פעם בשנתיים-שלוש עדיף שיקנה אפילו 4770 ועוד שנה ישדרג אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב:

הגדרות ידניות ---> בעדכוני גרסא הבאים אני בטוח שנוידיה יסדרו את הקטע הזה לבד, משמע יגרמו לכך שהמאוורר יעבוד רוב הזמן על תפוקה מלאה, משמע לא יחזיקו הרבה מדי זמן.

צריכת חשמל וטמפ' גבוהות ---> משתמשי HIGHEND כפי שאתה מכנה אותם, ירצו לסחוט כל טיפה מהכרטיס באוברקלוקים שכמעט ובטוח יעמיסו על ספקים, יחממו את כל המארז והרכיבים האחרים, וכנראה גם יגרמו לכמה וכמה מסכים כחולים/אפורים/שחורים...

GTX4XX ----> בטוח יותר לעתיד?!?! :facepalm: וכי למה? בגלל קודה?! :lol: פיזיקס?! :lol: כי הוא נותן עוד 10% ביצועים?! :o

שכנעת אותי לגמרי. פראייר כל מי שקנה HD5XXX.אם הם רק היו מחכים חצי שנה בשביל לקנות כרטיסים יותר יקרים, זוללי חשמל, עם ביצועים טיפטיפה יותר טובים, כולם היו מרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדרות ידניות ---> בעדכוני גרסא הבאים אני בטוח שנוידיה יסדרו את הקטע הזה לבד, משמע יגרמו לכך שהמאוורר יעבוד רוב הזמן על תפוקה מלאה, משמע לא יחזיקו הרבה מדי זמן.

שטויות , יחזיק גם כמה שנים טובות על 100% מאוורר , אומנם אתה תהיה חירש ותאלץ לנקות מאבק כל שבוע אבל יחזיק מס' שנים טובות.

צריכת חשמל וטמפ' גבוהות ---> משתמשי HIGHEND כפי שאתה מכנה אותם, ירצו לסחוט כל טיפה מהכרטיס באוברקלוקים שכמעט ובטוח יעמיסו על ספקים, יחממו את כל המארז והרכיבים האחרים, וכנראה גם יגרמו לכמה וכמה מסכים כחולים/אפורים/שחורים...

תראה לי משתמש HIGHEND שאין לו ספק אימתני במארז מאוורר ומקורר היטב שגם ככה לא ירגיש בהבדל בחשבון חשמל ובטח לא יפריעו לו הטמפ'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכנים HD5000, הם יכלו להיות כרטיסים ממש פופולאריים, בסוף אף אחד לא קנה אותם :'(

נו סתם הגזמתי בניסוח, התכוונתי להדגיש את העדיפות לטווח הרחוק.

כמובן שהם פופולארים, לא היה להם מתחרה בביצועים עד כה. מעבר לכך אף אחד לא ידע בדיוק איפה הם יעמדו מבחינת ביצועי טסלציה למשל...

אמירות כאלה, באמת גורמית לי לתהות על דברים מסויימים.

מעניין מה קורה למי שמבלה בהווה עם 8800GTX או ULTRA, שאל אותם מה קורה לערך הכרטיס שלהם.

הגיוני שירד הערך, כמה זמן עבר, שנתיים וחצי ? ועדיין יש להם מיץ להריץ את רוב המשחקים על הגדרות גבוהות. דוגמא טובה הבאת :-*

שמע אם תחפש את הפוסטים הישנים של URIB ותשנה מ5XXX לאינטל ו4XX לAMD.

אתה תראה שהפוסטים שלך כלל לא שונים:

-הדגשת חסרונות של המתחרה

-תרוצים וכל הזמן לציין את היתרונות של החברה בה אתה מעודד.

-תמיד אבל תמיד להביא לינק שאיכשהוא מוכיח את דבריך.

ואגב, מי שרוכש כרטיס פעם בשנתיים-שלוש עדיף שיקנה אפילו 4770 ועוד שנה ישדרג אותו.

אתה בכלל שם לב למי אני מגיב\מדגיש את היתרונות של NV לעומת חסרונות של ATI ? בדיוק לאילו שמדגישים את חסרונות NV לעומת ATI ::)

אין קשר לתירוצים, להיפך אני מתייחס ליתרונות וחסרונות פרקטים + מחשבה קדימה. כאילו שמשהו פה דוחף את הראש למארז, מחבק את הכרטיס ומשווה חשבונות חשמל אחרי שרכש כרטיס highend.

אגב, אם אני מקשר לינק שמוכיח את דברי זה נזקף לזכותי ולא להיפך.

ותתפלא יש אנשים שמעוניינים בביצועים גבוהים בהגדרות גבוהות לתקופה של שנתיים שלוש,

מאשר להתפשר פה ושם עם כרטיסים בינוניים, בלופ אין סופי.

GTX4XX ----> בטוח יותר לעתיד?!?! :facepalm: וכי למה? בגלל קודה?! :lol: פיזיקס?! :lol: כי הוא נותן עוד 10% ביצועים?! :o

שכנעת אותי לגמרי. פראייר כל מי שקנה HD5XXX.אם הם רק היו מחכים חצי שנה בשביל לקנות כרטיסים יותר יקרים, זוללי חשמל, עם ביצועים טיפטיפה יותר טובים, כולם היו מרוצים.

לא מנסה לשכנע אותך, רק פותח את הקלפים על השולחן. זה לא רק קודה, פיזיקס, 3D, פילטרים או 10-20% ביצועים בממוצע - זה גם משחקים מסויימים והגדרות שמציגים הפרשי ביצועים גבוהים בהרבה (אותם לא רואים בממוצע כולל), זה FPS מינימאלי גבוה יותר, זה ביצועי טסלציה של עד פי 8 גבוהים יותר (נסתפק גם בפי 3), וביצועי GPGPU בכלליות (שכן, רלוונטים גם לגיימינג, אם לא היום אז מחר. לא סתם יש DirectCompute)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לי לגבי חישובי פיזיקה , יש הבדל בדרך שבא GTX4XX מחשבים פיזיקה (נניח כמו בבאטמן AA )לעומת נגיד GTX28X,275, 260 או שהדרך היא אותה דרך רק יכולת העיבוד גדלה?

אני שואל את זה כי חשבתי אולי לקנות 470 (כשיגיע הזמן) ולשים לידו את ה275 שיש לי לחישובי פיזיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הארכיטקטורה נבנתה עם מחשבה על GPGPU וריבוי משימות אז אפשר להניח שלא מדובר אך ורק ב-brute force

http://www.guru3d.com/article/nvidia-gf100-fermi-technology-preview/6

אני מניח שאם אתה טוחן את הכרטיס ברינדור, עדיין כרטיס יעודי (אפילו שהוא לא GF100) יכול לשפר ביצועים כי הוא מעבד אך ורק פיזיקס.

כנראה שזה תלוי במס' גורמים אז כדאי להמתין לביקורות מהסוג הזה (שילובי כרטיסים)

מממ.. עוד כרטיס עם קירור צד שלישי בדרך:

http://www.guru3d.com/news/inno3d-working-on-custom-cooling-for-gtx-470/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...