להבין מארז פסיבי...מישהו ניסה? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להבין מארז פסיבי...מישהו ניסה?

MightYaad

Recommended Posts

במארזים של זלמן יש heat pipes שהולכים מהרכיבים למארז. בגדול המארז עצמו לא יקרר כלום אם הרכיבים לא מחוברים אליו.

עריכה: בעמוד השני הוא כבר משתמש ב heatpipes אז כנראה שכבר ידעת את זה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך את כל השטויות האלו.

המארז שלי כמעט פאסיבי... שורה תחתונה לא שומעים כלום ממנו.

חשוב פשוט לבחור חלקים שיכולים לפעול בצורה פאסיבית ללא בעייה.

יש לי מארז ב100 שקל.

המאוורר היחיד הוא s-flex בספק שמסתובב ב700RPM.

הכרטיס מסך חצי פאסיבי, המאוורר פועל רק במאמץ (יעני משחק) ואז גם ככה לא אכפת לי כי הרמקולים גוברים על הרעש של המאוורר.

פשוט זה לא, צריך הרבה התאמה, אבל אפשרי זה כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מעבד יש לך ?

לסוקט 478 / 775 ניתן למצוא גופי קירור בגדלים שונים. קיימים גופי קירור גדולים אם heat pipes שמיועדים לחבר מאוורר גדול מעליהם

אם אתה משתמש בספק שיש לו מאוורר גדול במכסה (שמושך אוויר לתוך הספק) יתכן שתוכל לכוון את האוויר של הספק אל גוף הקירור. מארז שבו הספק נמצא מול המעבד (בדרך כלל מארזים ישנים) יכול לעזור

אם אתה משתמש במארז שיש לו פתח אוורור מול המעבד תשתמש בפתח הזה ובמאוורר גדול כדיי למשוך אויר ישר מבחוץ. כך האוויר קר יותר וניתן להוריד את המהירות של המאוורר. מאוורר גדול עובד בצורה שקטה יותר

אם זה מחשב לגלוש קצת באינטרנט ולהשאיר מסנג'ר פתוח פנטיום 3 מספיק לזה. יש גופי קירור גדולים לסוקט של שמתאימים בדיוק לסוקט 370. 3 לא מתחמם הרבה וזרם אוויר של מאוורר אחר יכול לקרר אותו מספיק אם אתה מכוון אותו טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את זה.

לא אוהב את הרעיון בכלל.

זה יהפוך לתנור בתוך החדר שלך.

אם אני פריק של שקט אני מעדיף לשים שקט למעבד, להחליף את כל המאוורים במארז למאווררים בסלד נמוך שבקושי שומעים אותם, קנות ספק שקט/להחליף מאווררים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ זה דיי ברור כי יש לך 2 קונטורים של חשמל :nixweiss: ואתה מקצר בניהם עם היד שלך...

עדיין לא הבנתי חחח בשביל מה הצינורות האלה בשרוול מה תפקידם... ועל פי מה נקבע העוצמה של הזרם אוויר לפי מתח או לפי מה?

משחת יהלום:)

http://www.inventgeek.com/Projects/DiamondGrease/page4.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...