"אירן תערוך מחר תרגיל הכולל שיגור טילים" - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אירן תערוך מחר תרגיל הכולל שיגור טילים"

imac

Recommended Posts

פאנגי אתה יודע טוב מאוד שיש לי הערכה רבה אלייך אבל ,

אני לא צריך עזרה בטח לא בהבעת דעות שלי

שנית , מעולם לא אמרתי להעמיד את השמאל אל הקיר

שלישית , אתה יודע טוב מאוד שברגע שאדם מגדיר משהו הוא מחוייב לעמוד בגדרות ( להגדיר , גדר , גבולות ) האלו

אם הוא חייב לעמוד בהגדרה הזו הרי הוא מוגבל

אם הוא מוגבל כיצד הוא יכול לעסוק באמת ובמציאות שהן הרבה יותר רחבות ואין סופיות מהגבולות בהם הוא ניצב ???

לכן אם תשאל התשובה היא ממש כמו שאתה עורך מחקר , לנקות את הראש שלך גם מהמסקנות שלך אתה , נכון , אני יודע , יש מחקרים שהם במטרה למצא תשובה מסויימת או פיתרון מסויים למצב קיים ולכן אתה / חוקר יהיה צריך להניח הנחת יסוד כול שהיא , מצויין , אם כך דר' פאנגי , מה היא הנחת היסוד של השמאל ? וכיצד המציאות שהם טרחו לקיים עומדת בזה , לדוגמה , אם השמאל בעד שיוויון , כיצד הם מישמים את זה למשל בקיבוצים שהיו ? או ביחס שלהם לישובים הערביים או ביחס שלהם לאתיופים וכו' ובכלל מדוע מבחינה כלכלית הם עשירים יותר ? מדוע אין יצוג מתאים בבית המשפט , זו הסיבה שאפילו השמאל נחשב ככובש אפילו בעיניי הערבים במזרח התיכון אותו הם באו להאיר .

אל תצטט את דברי שלא כפי שאני אמרתי ואם יש לך שאלה אני אשמח לענות לא צריך להיכנס לסרטים כגון "להעמיד אותם מול הקיר וכו' "[br]פורסם בתאריך: 28.09.2009 בשעה 18:43:55

הערה :

התשובה הזו היא מצומצמת בהחלט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ורביעי זה שסתם מצטט את ההודעות שמעליו' date=' כמו ÀLÞHÃ הזה...

[/quote']

IG

אני הייתי מנסח את זה לא מסוגלים להבין יותר מאשר לא מסוגל להביע , אבל הינה לעיל ההסבר .

אין לי מושג למה התכוונת... אוסף המילים בסדר הזה לא אומר לי שום דבר...

אוקיי, אז מה היא המציאות? אולי המצב כפי שאתה מגדיר אותו?

אז אני מבין שלא להפעיל את השכל? לפעול לפי מה? גלגל המזל אולי? אתה טורח לקרוא את מה שאתה כותב?

כן השמאלנים האלו, להעמיד מיד אל הקיר... אין כמו להכליל על קבוצה שלמה, שבמקרה עומדת בניגוד לעמדה הפוליטית שלך ולהפיל עליה את כל הצרות של המדינה.

מרכז אירופה? שכחת איך מרכז אירופה נראתה עד 1945, מיליונים נהרגו שם על מלחמות שלפעמים התחילו מסכסוכי ירושה מטופשים בין בתי מלוכה. אתה סתם משתמש במנטרות שחוקות על מנת לתקוף את "השמאל", "בית המשפט" וכו' וכו'.

IG - אולי אתה תהיה לפה לעכביש ותעזור לו לסדר את המחשבות שאתה חושב שהם בכיוון הנכון?

:lol: :lol:

נראה לך?

אתה חושב שאני יכול לרשום משהו שירגיע את TNT או יגרום לך לתמוך בדעות של ביתינו\ ליכוד, כדי לא להמשיך ויכוח חסר משמעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

נראה לך?

אתה חושב שאני יכול לרשום משהו שירגיע את TNT או יגרום לך לתמוך בדעות של ביתינו\ ליכוד, כדי לא להמשיך ויכוח חסר משמעות?

אהה אני נרגעתי :yelclap: נשבר לי כבר מהדיון הזה מבחינתי כולם צודקים המציאות תכריע 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק לזה ^

כלומר זה לא שמה שאני אומר איננו נכון , אלא שדברי אינם מובנים , ( זה הבדל בין לא מובן ללא נכון , ורוב האנשים את מה שהם לא מבינים , פוסלים , ראה הסבר מדוע בתגובה הליפני קודמת שלי ) ( או כפי שמאיר אריאל אמר :" עד לאן שאתה יודע , משם אתה מאמין " כלומר עד לאן שההבנה של האדם מגיעה עד לשם הוא יודע ומהיכן שהיא מסתימת , משם הוא מאמין , האדם מאמין במה שהוא איננו מבין כי היה מבין , הוא היה יודע ולא היה צריך להאמין וברגע שאדם שומע משהו שהוא איננו מבין ו / או איננו יודע אוטומטית הרגש ניכנס לפעולה וזה הפחד שלו ולכן הוא מתחיל להאמין והכי קל להאמין שהבן אדם השני אידיוט ולא אני , לא חשוב כרגע )

פאנגי אני אצמצם את התשובה שמה היא דעתי על השמאל ואני אומר את זה בשפה הקלוקלת המדיצינית שלי ,

את זכויות החולה את מכיר ודאי ,

השמאל בא "לרפא" ( נאורות / ערכים / שיווין ודמוקרטיה ) את המזרח התיכון הנחשל ואת שאר החברה הנחשלת בתוך העם הישראלי ויהודי בלי שביקש רשות בכלל מ"החולים" ( הערבים ויהודים מתפוצות מדינות ערב ) ולכן השמאל נתפס כתוקפן . ( אני בכלל לא מדבר על הצביעות של השמאל שליכאורה העמיד פנים של שיויון אבל במעשה היה נפוטיסט וחמדן ) ( כלומר ליפני הדיון בכלל ברצונו של החולה אני עדיין לא מדבר על איכות המטפל / רופא ושלא נתחיל עוד בכלל לדבר על האיכות של התהליך עצמו קרי התרופה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותואר ה-D9 של האתר הולך ל...

לך , D9 לא חופר בקרקע , הוא משמש להריסה ועיצוב מחדש על ידי דחיפה של הקרקע ( כמו שאתה מנסה לעצב מחדש את הדיון ודוחף הערות לא מתאימות )

פאנגי שאלת מה המציאות ?

הינה לך מציאות טיפוסית של המזרח התיכון :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3782568,00.html

אתה מבין , אנשים רוצים לרצוח את מי שיכניס את המתקן הזה למצריים ואתה רוצה לדבר איתם על נאורות ? המוח שלהם בכלל לא נימצא באזורים שאתה מתהלך .

עריכה :

בקצרה , הבעיה של הישראלים במזרח התיכון היא שלמרות שהם בני האזור ( הערבים לא מכחישים שיהודים הם בנים של אברהם אבינו וזוהיא הארץ שלהם ) ( מי שמכחיש זאת זה היהודים עצמם על ידי התנהגות שאיננה מזרח תיכונית קרי "צלבנית" שהיא מתנשאת וכובשת ) הם אינם מתנהגים כך ולכן נתפסים כזרים וככובשים ! ( לכן כל הנאורות וה"מתנות" שהיהודים מביאים לאזור כגון וקידמה נתפסים בידי אנשי האזור כחולשה ( דבר רע ) ולא כיתרון ו/או חוזק ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...