"אירן תערוך מחר תרגיל הכולל שיגור טילים" - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אירן תערוך מחר תרגיל הכולל שיגור טילים"

imac

Recommended Posts

ח"א של מסתמך על מילואימניקים, כחצי מהסד"כ שלו בשגרה הם טייסות מילואים, אפילו יותר אם אתה מחשיב טייסי קרב בלבד.

בתובלה ומסק"רים יש אחוז גדול יותר של סדירניקים, טייסות הקרב מורכבות ממילואימניקים, יש סיבה למה בח"א טיסים עושים מילואים אחת לשבועיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

TNT2009 אתה מוזמן לארוז את המזוודות שלך ולעוף מפה.

במלחמת יום כיפור תפסו אותנו לא מוכנים ועדיין ניצחנו. מאז אנחנו מוכנים.

מדינות ערב?פחחח. רק מצרים יכולה איכשהו לעשות נזק. ירדן, סוריה ולבנון הם בדיחה במקרה הטוב. (ואל תבלבל לי ת'מוח על נוכחות איראן וחיזבאללה וכו'...)

והמדינות במעגל השני מה הן יעשו בדיוק? יזרקו טילים? יופי, אי-אפשר לכבוש גרגר חול עם טילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינות ערב?פחחח. רק מצרים יכולה איכשהו לעשות נזק. ירדן, סוריה ולבנון הם בדיחה במקרה הטוב. (ואל תבלבל לי ת'מוח על נוכחות איראן וחיזבאללה וכו'...)

והמדינות במעגל השני מה הן יעשו בדיוק? יזרקו טילים? יופי, אי-אפשר לכבוש גרגר חול עם טילים.

"מאז אנחנו מוכנים"-תמשיך לדקלם את השורות הללו,המציאות תיפול על ראשך כמו לבנת בטון,ה"פחחח" שלך זו הבעיה של הציבור הישאלי היהיר והמטומטם שחושב שהערבים זה סוג של קופים,לא מאיימים ולא מהווים איום רציני-על החטא הזה שוב יפול בית שלישי וכמובן על השחיתות ושנאת האחים שיש פה וכמובן בזכות השמאלנים ההזויים שמאמינים בשלום!!!!!!! פחחחח השלום הזה אני משתין עליו מלמעלה לא צריך את השלום שלהם !! :bash:

אי אפשר לכבוש גרגר חול,מי אמר שהם רוצים לכבוש טמבל,הם רוצים להפחיד אותך כדאי שתכנע לדרישות שלהם :lol:(דרישות ה"שלום" שלהם) כדי שתפחד לעצבן אותם,כמו שמשטרת מפחד להיכנס לערים הערביות בישראל,והערבים לא פחדים להיכנס לשאר הערים בישראל כמו הוד השרון,כפר-סבא,רעננה-אז מי הפחדן פה??

מי הפחדן פה,המשטרה של המדינה שלנו לא מסוגלת להיכנס לעיר במדינה שלה,היא מפחד מהתושבים שלה(ערבי ישראל)-לבל תרגיז אותם!!-איזו רפובליקת בננות!! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה המציאות טופחת על השכם אז התחלת לקלל,תקלל זה לא ישנה כלום

ציטוט של: The Italian Bob ב היום בשעה 14:13:56

"מאז אנחנו מוכנים"-תמשיך לדקלם את השורות הללו,המציאות תיפול על ראשך כמו לבנת בטון,ה"פחחח" שלך זו הבעיה של הציבור הישאלי היהיר והמטומטם שחושב שהערבים זה סוג של קופים,לא מאיימים ולא מהווים איום רציני-על החטא הזה שוב יפול בית שלישי וכמובן על השחיתות ושנאת האחים שיש פה וכמובן בזכות השמאלנים ההזויים שמאמינים בשלום!!!!!!! פחחחח השלום הזה אני משתין עליו מלמעלה לא צריך את השלום שלהם !!

אי אפשר לכבוש גרגר חול,מי אמר שהם רוצים לכבוש טמבל,הם רוצים להפחיד אותך כדאי שתכנע לדרישות שלהם (דרישות ה"שלום" שלהם) כדי שתפחד לעצבן אותם,כמו שמשטרת מפחד להיכנס לערים הערביות בישראל,והערבים לא פחדים להיכנס לשאר הערים בישראל כמו הוד השרון,כפר-סבא,רעננה-אז מי הפחדן פה??

מי הפחדן פה,המשטרה של המדינה שלנו לא מסוגלת להיכנס לעיר במדינה שלה,היא מפחד מהתושבים שלה(ערבי ישראל)-לבל תרגיז אותם!!-איזו רפובליקת בננות!! [br]פורסם בתאריך: 27.09.2009 בשעה 16:59:59

אתה צודק. זה לא ישנה את העובדה שאתה חי בסרט.

הלוואי שהייתי חי בסרט,היחיד פה שחיי בסרט ורוד זה אתה,סרט ורוד של שמאלן שחושב השלום הערבי שווה משהוא :kopfpatsch:

שנאת אחים שאלת אין בעיה ראה:

שנאה בין ה:

חרדים לחילונים

מזרחים לאשכנזים

בין רוסים למזרחים

בין עניים לעשירים

בין מתגייסים למשתמטים

בין אתיופים לרוסים

בין תל-אביבים לשאר תושבי ועוד ועוד ועוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מהמשפט הזה: "אני הזכרתי בכלל את המילה שלום? " הבאת את זה: "הזילזול שלך באויבים שלנו מדהימה אותי כול פעם מחדש!!"

עכשיו ברור לי שיש לי פה עסק עם ילד בן 14. שום דבר לא יצא מזה.

כל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מהמשפט הזה: "אני הזכרתי בכלל את המילה שלום? " הבאת את זה: "הזילזול שלך באויבים שלנו מדהימה אותי כול פעם מחדש!!"

עכשיו ברור לי שיש לי פה עסק עם ילד בן 14. שום דבר לא יצא מזה.

כל טוב.

כן עסק עם ילד בן 14 ששכל את חברו במלחמת לבנון האחרונה כול הכבוד על התגובה הבוגרת,תעוף לי מהעיניים ומהמדינה חתיכת הזוי,לך תחייה בטבע עם שאר הההזויים שחושבים שמדינת היא כול יכול!!! והם יכולים לשבת בבתי הקפה שלהם ולא להבין המדינה הזאת לקראת נקודת הכרעה גורלית לגבי המשך קיומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TNT, אני משתתף בצערך, אבל אתה מדבר על שנאת חינם ואתה מחרחר שנאה בעצמך. אני גם לא ממש מבין את הקשר בין "שמאלן" לבין "בתי קפה" "לחיות בטבע", גישה הזויה וכו'.

אני אומר לך את זה בשמי ובשם הרבה אחרים שמעיזים להיות בצד השמאלי של המפה הפוליטית ועדיין ללכת למילואים פעמיים בשנה, להתאמן לכל מלחמה שלא תבוא ובמקביל לנסות לבנות חיים שפויים במדינה הזאת, גם תוך רצון לבנות ולהבנות בה. אני לא ממש מרבה לשבת בבתי קפה, פשוט אין לי הרבה זמן פנוי...

אתה יודע עוד משהו, נמאס לי מהגישה הזאת של "שמאלנים הזויים" שחיים "בהזיות" שלא לומר אוטוטו תוקעים סכין בגב האומה. אני לא רוצה לומר כמו מה אתה נשמע, אבל אני מציע לך לפתוח ספרי היסטוריה. תלמד קצת סובלנות, תבין את מהות המושג "פלורליזם", למה הוא מרכיב קריטי בדמוקרטיה. תבין אולי גם למה הדמוקרטיה היא אחד הדברים החשובים ביותר שמחזיקים אותנו כאן ועושים את האומה שלנו ליותר טובה (לדעתי) ביחס לשכנותיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TNT, אני משתתף בצערך, אבל אתה מדבר על שנאת חינם ואתה מחרחר שנאה בעצמך. אני גם לא ממש מבין את הקשר בין "שמאלן" לבין "בתי קפה" "לחיות בטבע", גישה הזויה וכו'.

אני אומר לך את זה בשמי ובשם הרבה אחרים שמעיזים להיות בצד השמאלי של המפה הפוליטית ועדיין ללכת למילואים פעמיים בשנה, להתאמן לכל מלחמה שלא תבוא ובמקביל לנסות לבנות חיים שפויים במדינה הזאת, גם תוך רצון לבנות ולהבנות בה. אני לא ממש מרבה לשבת בבתי קפה, פשוט אין לי הרבה זמן פנוי...

אתה יודע עוד משהו, נמאס לי מהגישה הזאת של "שמאלנים הזויים" שחיים "בהזיות" שלא לומר אוטוטו תוקעים סכין בגב האומה. אני לא רוצה לומר כמו מה אתה נשמע, אבל אני מציע לך לפתוח ספרי היסטוריה. תלמד קצת סובלנות, תבין את מהות המושג "פלורליזם", למה הוא מרכיב קריטי בדמוקרטיה. תבין אולי גם למה הדמוקרטיה היא אחד הדברים החשובים ביותר שמחזיקים אותנו כאן ועושים את האומה שלנו ליותר טובה (לדעתי) ביחס לשכנותיה.

יודע מה,תן למציאות להכריע,לא דמוקרטיה ולא נעליים לא תעזור למדינה הזאת,וגם לא הפלורליזם ה"מזויף" שלכאורה יש במדינה הזאת,אין לי שום שנאה לאף אחד אלא כעס וכאב על תופעת השאננות במדינה הזאת מול אויביה, והלגלוג שלכם לגבי עוצמתם של הערבים.אני אמרתי תוקעים סכין בגב האומה??,מי צריך לתקוע סכין בגב של אומה כול כך מטומטמת וגלותית,כן גלותית ללא ביצים שנותנת לאזרחים שלה לחטוף טילים מבוקר עד ערב ורק אחרי 8 שנים מגיבים וגם אז עם תגובה אימפוטנטית.

תפסיק לשחק על הקטע הפשיסטי,לא קראתי לתלות שמאלנים בכיכר העיר,למרות שיודע מה,לא הימניים הכי קיצוניים יתלו את אנשי שלום עכשיו ושאר השמאל אלא חבריהם ההומנים-הפלשתינים יבצעו את זה כי להם אין עקבות.צום נעים,ונקווה שישראל תחזור לימים שבה היא יזמה התקפות ולא כול הזמן ישבה במגננה 8 שנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...