מסך LCD שיעבוד ב Dual view *עדכון*: צריך המלצה למסך "19 LCD תקציב עד 1000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך LCD שיעבוד ב Dual view *עדכון*: צריך המלצה למסך "19 LCD תקציב עד 1000 ש"ח

eliXir

Recommended Posts

היי,

אני משתמש ב-2 מסכים ב Dual view, כאשר נכון לעכשיו יש לי מסך LCD של SyncMaster 932B שקניתי לפני כשנה, ועוד מסך די ישן גם של סמסונג, SyncMaster 793DF CRT.

עכשיו, אני רוצה לקנות עוד מסך LCD במקום ה CRT, ואני מתלבט בכמה מובנים:

קודם כל, במחירים היום בשוק זה נראה כאילו רצוי לקנות מסך 22 אינץ' ולא 19. ומכיוון שיש לי פה כבר מסך 19 אינץ' נראה לי יהיה מוזר לעבוד עם שני מסכים אחד ליד השני שאחד מהם 19 והשני 22, לא?

ועוד שאלה, במידה ואחליט כן לקנות עוד אחד 19, האם נהוג לקנות בד"כ מסך מאותו דגם? או מספיק מאותו צבע? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד שאלה, במידה ואחליט כן לקנות עוד אחד 19, האם נהוג לקנות בד"כ מסך מאותו דגם? או מספיק מאותו צבע? :silly:

מה זה "נהוג"? זה לא כאילו מדובר במוסכמה חברתית כלשהי.

קנה מה שבא לך.

אם לא חסרה לך הרזולוציה הנוספת של 22", מסך 19" רגיל באמת יתאים יותר, שכן לא יהיו הפרש גבהים/גדלים של הטקסט והחלונות בין המסכים. בעבודה יש לי שני מסכי 19" על השולחן וזה מספיק נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אחלה.

בנהוג התכוונתי לכך שיש הבדלי צבעים ומאפיינים כאלה ואחרים בין דגמים של מסכים, אז נראה יותר הגיוני לעבוד עם 2 מסכים מאותו דגם..

תוכל בבקשה להמליץ לי על מסך "19 בתקציב של עד 1000 ש"ח?

שוטטתי קצת בפורום בנושא, ומצאתי כמה המלצות בנוגע למסכים של . האם ההמלצות עדיין עומדות או שמה יש משהו חדש ומעניין יותר?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

943B/943BM הם בין ה-19" הלא רחבים המומלצים. לא נותרו הרבה כאלה.

בכל זאת, ב-1000 ש"ח צריך לשקול אם שווה לך כבר לחרוג ולקנות את ה-2209WA שהוא 22" ואיכותי הרבה יותר.

נראה לי שיהיה מוזר מסך 22" עם 19" .. טוב נראה צריך לחשוב על זה.

בנוגע למסכים שהמלצת - מה זה אומר שלא נותרו הרבה כאלה? שהם נמכרו בכמויות והפסיקו לייבא לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...