לא מבין איך לחבר את המודם של בזק Aztech 600E לראוטר BR-6424NL EDIMAX - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מבין איך לחבר את המודם של בזק Aztech 600E לראוטר BR-6424NL EDIMAX

nimrodim

Recommended Posts

עד היום השתמשתי במודם של כראוטר ל 2מחשבים וללא חייגן.

לאחרונה קניתי את ראוטר BR-6424NL EDIMAX ע"מ שתהיה לי אופציה אלחוטית.

בנתיים אני מנסה לחבר את המערכת בצורה קווית בלבד בנתיים.

את המודם של קינפגתי ידנית קודם לפני שחיברתי את הראוטר החדש לרשת .

להלן המודם מקונפג טרם החיבור הראוטר:

screenshot001ve.th.jpg

לאחר מכן ניתקתי אותו וחיברתי אותו לכניסת ה WAN ע"ג ראוטר EDIMAX.

עכשיו אני כבר לא מצליח לראות את הממשק של המודם ב 10.0.0.138 וכמובן שאין לי .

ע"פ החוברת של EDIMAX ניסיתי לקנפג את אופצית חיבור ה WAN של הראוטר של EDIMAX - ללא שיפור:

screenshot002ep.th.jpg

מה אני עושה לא נכון? (ברור שלי שיש כאן בעיה בסיסית בהבנה אצלי כיצד בדיוק זה אמור לעבוד) :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Aztech 600E מוגדר אצלך כנתב כרגע (הוא זה שיוצר את החיבור לאינטרנט במצב שמוגדר כרגע - הוא ה"חייגן")

אתה צריך לבטל את ההגדרה הזו זה ולהפוך אותו חזרה למודם בלבד על מנת שהאדימקס יוכל לחייג באמצעותו.

(לדעתי reset ל Aztech יחזיר אותו למצב עבודה של מודם בלבד - לחיצה של כ-15 שניות על לחצן ה reset מאחור)

במצב החדש האדימקס יהיה הנתב שלך:

הוא זה שיבצע חיוג לאינטרנט באמצעות המודם (Aztech) ולאחר מכן יחלק כתובות IP לצרכנים (המחשבים) קווית ואלחוטית.

וה- Aztech יהיה מודם בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Aztech 600E מוגדר אצלך כנתב כרגע (הוא זה שיוצר את החיבור לאינטרנט במצב שמוגדר כרגע - הוא ה"חייגן")

אתה צריך לבטל את ההגדרה הזו זה ולהפוך אותו חזרה למודם בלבד על מנת שהאדימקס יוכל לחייג באמצעותו.

(לדעתי reset ל Aztech יחזיר אותו למצב עבודה של מודם בלבד - לחיצה של כ-15 שניות על לחצן ה reset מאחור)

ריסט למודם אמור לסדר את זה.

בתמונה הראשונה רואים שביטלתי את ה DHCP במודם של - אז איך בדיוק הוא עדיין מתפקד כנתב?

אין כפתור RESET ע"ג המודם הזה...רק מעיין שקע עגול...אני אבדוק אם הוא לחיץ?

האם אני אמור להיות מסוגל להגיע לממשק של המודם של לאחר חיבורו לנתב ב 10.0.0.138?

עידכון:

השקע לחיץ.

העסק עובד.

אבל אין גישה למודם ב 10.0.0.138 - האם זה תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDHCP לא קשור לזה, הגדרת את המודם לחייג אוטומטית ולכן הוא מתפקד כנתב.

כפתור הReset נמצא בין חיבור החשמל לחיבור הרשת, תשתמש בעט או משהו חד כדי ללחוץ עליו.

עריכה: לא אמורה להיות לך גישה, זה תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון:

השקע לחיץ.

העסק עובד.

אבל אין גישה למודם ב 10.0.0.138 - האם זה תקין?

תקין לחלוטין, וגם אין ממש סיבה לגשת לממשק שלו (של המודם) עכשיו כשהאדימקס הוא הנתב שלך.

לפתיחת פורטים וכל שאר ענייני ניהול - אתה משתמש באדימקס מעכשיו, ה Aztech הוא מודם בלבד כרגע מבחינתך.

אם תרצה מאיזושהי סיבה להגדיר אותו חזרה כנתב - תוכל לחבר אותו ישירות למחשב ולגשת אליו כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...