שלום לכם. מבקש המלצה למארז שקט במיוחד. - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום לכם. מבקש המלצה למארז שקט במיוחד.

amitrech

Recommended Posts

אני אישית הייתי לוקח מארז שיש בו איזון בין שקט לקירור , אם תקח מארז קטן ובעתיד תרצה להתקין איזה כרטיס מסך חדש וארוך , תהיה בבעיה.

אני אישית הייתי לוקח את ה HAF932 , יש בו הכל , FULL TOWER יחסית שקט בגלל המאווררים הגדולים , המון ביקורות טובות , ומקום לשדרוגים עתדיים.

הוא עולה 595 ב KSP ...

בקשר לספק , בכל המארזים של CM (האחרונים CM 590/690 , HAF932) , יש לך בתחתית המארז חורים בכדי השהספק יוכל להוציא אוויר חם מהמארז ...

ה932 עולה 550 בפוקס.

אינטגרל, בכללי ה 590 מארז עדיף על ה 690, אני ממש לא מבין למה ה690 תפס כ"כ וה590 לא (בגלל כפתור ריסט?!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אינטגרל, בכללי ה 590 מארז עדיף על ה 690, אני ממש לא מבין למה ה690 תפס כ"כ וה590 לא (בגלל כפתור ריסט?!)

בהחלט מסכים איתך. גם אני חושב שה 590 עדיף בגלל הסיבות שפירטתי קודם. זה לא הריסט כמו הגריל העליון ה"מרשים" (והזמזמם לעתים), הפלסטיקים השחורים לכבלים, רגלי הגומי המסיביות וכניסות ה ושאר ירקות למעלה שהאמת די נוחות. הוא נראה מרשים יותר ואולי קצת מרווח יותר (הרכבתי משניהם אבל האמת אף פעם לא מדדתי) והוא מתחיל ב 6 ולא ב 5 :silly:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב- הנה עוד מארז, של ANTEC , Three Hundred

http://www.skypc.co.il/Product.asp?Pid=THREE-HUNDRED&Cat2Cat1ID=42&Cat2ID=0&aff=Zap〈=HE

יש בו סרטון שמראה את יתרונותיו, והוא בגודל סביר. די מזכיר את ה 590.

מעניין- בסרטון כשהוא מכניס את הספק למטה, אז המאוורר ששואב אויר מופנה פנימה כלפי לוח האם שמעליו.

האם זה כך בכולם? ציינתם קודם שהוא לוקח אויר מהרצפה...

מה דעתכם?

עמית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון עבודה אם ה-SOLO, P-182 וגם קצת COOLARMASTER

אני יכול להמליץ לך ( ושוב זה תלוי בתקציב ) על ה-6500 שהוא אחלה מארז.

ה-SOLO מגיע עם תכונות חביבות מאוד דפנות מושקטות ואפשרות לשים

את ה-HDD על גומיות מה שמונע וויברציות,לגבי האיכות שלו - הוא בנוי לתלפיות מה

שכן הוא טיפה קטן וקצת קשה לעבוד איתו בגלל זה ועדיין זה מארז נהדר.

אם יש לך תקציב הייתי ממליץ לך על האנטק P-182/P183 שהם ליגה אחרת מבחינת שקט ובניה מכול שאר המארזים בשוק.

זה מתחיל מדפנות עבות ותיכנון חכם של פנים המארז וממשיך באיכות בניה נהדרת וממאווררים של אנטק

שבאים עם 3 מהירויות,לא סתם הP-182 הוא מקום ראשון מבחינת שקט אחרי המארזים הפאסיביים) אצל SILENTPCREVIEW [ftp=ftp://http://www.silentpcreview.com/article75-page4.html]http://www.silentpcreview.com/article75-page4.html[/ftp] שהוא

האתר הכי מקצועי ברשת לחלקי מחשב שקטים.

אם יש לך עוד שאלות אני פה או אתה יכול לשלוח לפרטי

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידו שלום

מה ההבדל בין ה P182 ל P183 ? דבר נוסף - האם הדלת היא מטרד, או דבר מועיל? האם כפתור ההפעלה נמצא מאחריה?

מבחינת ריווח ושקט... האם זה המארז המושלם?

אשמח לשמוע עוד עליו

עמית[br]פורסם בתאריך: 27.09.2009 בשעה 15:07:44

מנסיון עבודה אם ה-SOLO, P-182 וגם קצת COOLARMASTER

אני יכול להמליץ לך ( ושוב זה תלוי בתקציב ) על ה-6500 שהוא אחלה מארז.

ה-SOLO מגיע עם תכונות חביבות מאוד דפנות מושקטות ואפשרות לשים

את ה-HDD על גומיות מה שמונע וויברציות,לגבי האיכות שלו - הוא בנוי לתלפיות מה

שכן הוא טיפה קטן וקצת קשה לעבוד איתו בגלל זה ועדיין זה מארז נהדר.

אם יש לך תקציב הייתי ממליץ לך על האנטק P-182/P183 שהם ליגה אחרת מבחינת שקט ובניה מכול שאר המארזים בשוק.

זה מתחיל מדפנות עבות ותיכנון חכם של פנים המארז וממשיך באיכות בניה נהדרת וממאווררים של אנטק

שבאים עם 3 מהירויות,לא סתם הP-182 הוא מקום ראשון מבחינת שקט אחרי המארזים הפאסיביים) אצל SILENTPCREVIEW [ftp=ftp://http://www.silentpcreview.com/article75-page4.html]http://www.silentpcreview.com/article75-page4.html[/ftp] שהוא

האתר הכי מקצועי ברשת לחלקי מחשב שקטים.

אם יש לך עוד שאלות אני פה או אתה יכול לשלוח לפרטי

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש עוד טעם אז רציתי לומר שהסונטה 3 הוא בחירה טובה יותר ממה שנדמה כי הוא נותן שקט במחיר מעולה ובמיוחד אם קונים אותו עם הספק כח שלו (במידה ו500 וואט מספיקים לך ואם את לוקח את המארז הזה כנראה לא תשתמש בשני כרטיסי מסך אז כן זה יספיק לך) אז המחיר שהוא באזור ה650-700 הוא ממש זול והשקט ברמה גבוהה מנסיון אני מרכיב מחשבים וגם מחשבי קולנוע ביתי והוא אפי' יותר שקט מהמארזים של אנטק שנועדו לקולנוע ביתי ועולים באזור ה1000 ללא ספק !!

הבעיה היא שאם אתה מישתמש בכרטיס מסך ארוך אז לא יהיה לך מקום למאוורר קידמי שדווקא במיקרה זה הוא ניצרך אבל שוב מניסיוני אם אתה מתכנן נכון את הרכיבים דהינו דיסקים קשיחים קרירים וכרטיס מסך עם גוף קירור טוב ומעבד עם גוף קירור טוב (הנינג'ה של סקיט' תפור על המארז הזה או אחד ממחליפיו) אז אתה תוכל להיסתפק במאוורר האחורי היחיד שיש בו וגם להנות משקט ברמה שלא הכרת ! ותמיד תזכר כאשר אומר על מחשב שהוא שקט (או להבדיל לקוח של אי*ורי) אז זה לא בהכרח מחשב שקט במושגים של ביתי וכד' ! . בכ"א שיהיה בהצלחה ושנה טובה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל INTEGRAL ןלשאר שהגיבו בהמשך

נראה לי יותר ויותר, ולאחר שקראתי והשוויתי, וברור שאין מארז שעונה על כל הציפיות, שאם אנטק, אז ה P183. קשה לי להבין איך לקנות את הסונטה ואח"כ יום אחר יום להתחרט על החום, על הדלת וכו'.

ואם כבר הדלת (שזה די מעצבן ומעיק) אז ב P183 לפחות ניתן לסובב אותה לגמרי או להשאיר פתוחה. מעניין אם ניתן להוריד אותה...

מישהו יודע?

אני מבקש את המלצתכם, כדי שאוכל לקנות ביחד - את ההמלצה לספק הכוח הכי שקט שניתן. הכי שקט לדעתכם. סדר כוח של 450W . לא צריך יותר.

תודה לכולכם עמית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...