למה לא לעבוד בתמיכה טכנית? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לא לעבוד בתמיכה טכנית?

Fighter

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפני התפקיד הנוכחי שלי כגובה חובות של החברה, עבדתי 4 שנים בשירות הלקוחות של חברת חשמל (103), את האולקוס שקיבלתי שם אף אחד לא ירפא.

והצעה למקום יותר טוב, אפילו לעבוד בבורסה זה יותר טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב בראש יותר גדול, יש תפקידי עבודה הרבה יותר בריאים למח ולנשמה מתמיכה טכנית (לצערי יצא לי ללמוד את זה על בשרי ואני מודה כל יום מאז יולי 2008 שאני כבר לא עובד בבזק).

תחשוב על זה זה כמו להיות דרור חזן ולשאוף לעבוד בבג.

עכשיו חזרה לנושא: מספיק לבכות על כל דבר! מישהו זוכר את התקופה של לפני 10 שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא פוצל והעובר לפורום כללי אם בא לכם להמשיך לדון בעניין הזה.

(fighter תרגיש חופשי לערוך את הכותרת אם בא לך ואת הפוסט הראשון שהיה תגובה ליבגני בדיון הקודם).

בתור מי שפתח את הדיון בקישור למעלה (ובחתימה שלי :) ) אני אתמצת את התגובה שלי ואכתוב משהו שכתבתי כבר במקום אחר לא מזמן:

למען הסר ספק אני ממליץ שמראש תוותר על עבודה בתמיכה טכנית ותשקיע את זמנך בלנסות ולהתקבל לעבודות נורמליות יותר.

אם בכל זאת אתה מתעקש והולך על תמיכה טכנית ודווקא בספקית או תשתית כלשהי

(ולא למשל בחברת IT או חברת הייטק כלשהי, מה שקצת יותר נורמלי) אז שאף למוקד העסקי ולא למוקד הפרטי.

(בפרטי אתה לא לומד שום דבר והנסיון שלך שם שווה לתחת בכל מקום נורמלי אחר בשוק, בעסקי אתה לפחות לומד לתפעל ציוד כלשהו

ולידע הזה יש ערך כלשהו בשוק העבודה, בניגוד לידע שאתה צובר ב"יצירת חייגנים" שזה מה שעושים בתמיכה הפרטית)

ואל תעבוד במוקד כזה מעל לשנה שלמה אחת - כל שניה מעבר לשנה בודדת במקום כזה היא התאבדות.

and that's all i have to say about that

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים בכאילו למישהו שיוצא מהצבא או לפני יש יותר מידי בחירה

אני אישית עבדתי חצי שנה בתמיכה טכנית והפסקתי כי התחלתי ללמוד

היה לי נחמד בעבודה (עבדתי במוקד של ספקית), היו אחלה אנשים והאווירה הייתה בסדר

היו אנשים שסבלו יותר או פחות אבל באמת זה ממש לא כמו מה שעושים מזה

סך הכל אם אתה חסר ניסיון זה מקום מצויין ואפשר להתקדם די בקלות אם אתה טוב (כן, רוב האנשים שם לא מהווים תחרות גדולה)

ולזה שאמר שהוא "צריך לשאוף לעסקי" אף אחד לא לוקח לעסקי מישהו חסר ניסיון, ומישהו שהוא לא חסר ניסיון לא הולך לעבוד בספקיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם זה שאני עדיין מתלהב מהרעיון להתקבל לתמיכה טכנית מאז גיל 17 ומחכה לשחרור כבר כדי לנסות להתקבל מעיד שבאמת אין לי ניסיון במשהו בתחום כל כך

ובגלל זה ביקשתי לדעת אם יש משהו יותר טוב ואיך ומה עושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...