HEC 500TE-2WX 500W או SeaSonic SS-500ET 500Watt - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HEC 500TE-2WX 500W או SeaSonic SS-500ET 500Watt

mazinya

Recommended Posts

הוא יתמודד עם המפרט שלך בקלות יתרה..

במידה ותחליט להחליף כרטיס מסך בעתיד והוא לא יהיה כרטיס כפול סביר להניח שהספק יחזיק בלי בעיה מיוחדת..

אבל - אף אחד כאן לא נביא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקורסאייר הזה יכול לעלות מאוד גבוה ולכן יחזיק גם עם כרטיסים חזקים משמעותית. כמובן שרצוי שלא להפעיל את הספק בעומס גבוה מדי. זה גם תלוי אם יהיה או לא.

אם אתה רוצה שקט מוחלט מבחינה זו תצטרך להעלות את התקציב.[br]פורסם בתאריך: 5.10.2009 בשעה 11:52:04

ודרך אגב, אני חושב שה CM590 עדיף על ה ANTEC300.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה בלהפעיל את הספק בעומס גבוה מדי? השימושים שלי במחשב הם די סטנדרטים. כלומר משחקים מדי פעם ולרוב זה שימוש תכליתי של גלישה, , HD, תוכנות כמו CAPTIVATE וכו'.

אני לא מתכוון לעשות OC למחשב או לכרטיס מסך. אולי לפתוח את הליבה ה-4 במעבד וגם זה לא בטוח.

בנוסף, אין לי תכנון בהווה או בעתיד לרכוש כרטיס מסך כפול (אני מניח שהכוונה לדומגא 4580X2?)

אגב, על פי ביקורות שקראתי, נאמר שבקלות קורסאייר יכלו לתייג את הספק הזה כ 500W אבל החליטו ללכת על בטוח

הספק הזה עלה 406 ש"ח שזה כבר גם ככה חריגה מהתקציב בלפחות 50-100 ש"ח ולקחתי אותו רק בגלל שהבנתי שהוא הכי איכותי וגם בגלל שלצערי את הסיסוניק 500 אין במלאי אז לא רציתי להתפשר על ה HEC 500 והלכתי על הקורסאייר .

בכל אופן, אני מקווה מאוד שלא עשיתי טעות עם ה 450W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקורסאייר הזה יכול לעלות מאוד גבוה ולכן יחזיק גם עם כרטיסים חזקים משמעותית. כמובן שרצוי שלא להפעיל את הספק בעומס גבוה מדי. זה גם תלוי אם יהיה או לא.

אם אתה רוצה שקט מוחלט מבחינה זו תצטרך להעלות את התקציב.[br]פורסם בתאריך: 5.10.2009 בשעה 11:52:04

ודרך אגב, אני חושב שה CM590 עדיף על ה ANTEC300.

סתם מעניין אותי, למה אתה חושב שהCM590 עדיף על הANTEC 300?

מכיוון שלדעתי ה590 מארז מדהים אבל הANTEC 300 לא נופל ממנו כמעט בשום פרמטר... אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ל 590 יש כלוב עם סספנסיה טובה להררדיסקים, יש לו תמיכה לחווט, TOOLESS. המאווררים שבאים עם האנטק טובים יותר.

לגבי הספק, כמו שאמרתי קודם הוא יחזיק הרבה יותר ממה ששמת כרגע. היות ואין לך תקציב בינכה, הדיון לא רלוונטי. ספק מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...