צריך המלצה ל HD חיצוני - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה ל HD חיצוני

grich

Recommended Posts

אז ככה.. קראתי את האשכול על הHD החיצוניים ואני חייב להגיד שהגעתי בור מוחלט ויצאתי קצת יותר מלומד :P

מה שאני צריך זה HD חיצוני עם כמה שיותר נפח וכמה שיותר מהיר...

מה שאומר שאני מעדיף שיהיה חיבור ESATA בנוסף לחיבור הUSB2.0..

ד"א fireware זה plug n play? אם כן אז רצוי שגם יהיה את זה... כי במבחני ביצועים שיש בסטיקי הוא נותן שיפור דיי סבבה מול הUSB.. ויש לי למחשב חיבור כזה אז למה לא...

עכשיו היות והHD יעבור כל הזמן בין 2 מקומות לא יהיה כ"כ נוח להתחיל למצוא חיבור לשנאי וסיפורים כאלה ואחרים..

לכן אני חושב שבתאכלס HD של 2.5 יותר תאים לי...

הבאסה זה שאפשר להגיע איתם רק עד 500 גיגה..

בגלל זה הגעתי למסקנה שאני צריך המלצה ל2 הארדיסקים ושאני ישבור ת'ראש לגביי איזה אחד יותר מתאים לי אחרי זה..

1. המלצה לHD בנפח של 500 גיגה של 2.5 אינצ'... בלי צורך לחבר לחשמל, עם חיבור ESATA ועם חיבור USB2.0.. וגם צריך שהוא יהיה כמה שיותר "מוגן" (לא שאני מתכוון להפיל אותו או משהו... אבל היות והוא הולך לעבור כל הזמן ממקום למקום אין מנוס מזה שהוא יקבל מכות לפעמים... ובגלל זה צריך גם איזה "אריזה" או משהו שאני יוכל לשים אותו בו ושם הוא יהיה בטוח... ככה שאני צריך המלצה גם לזה כמובן :) )

2. המלצה לHD בנפח של 1TB של 3.5 אינצ'... אני מבין שחובה לחברו לחשמל (בעע ^^) צריך חיבור ESATA וחיבור USB2.0... כנ"ל לגביי ההגנה וכנ"ל לגביי ההמלצה ל"אריזה" בשבילו..

חשבתי על זה אולי:

http://skypc.co.il/pl_product~WDC1234~7~0.htm

נשמע דיי טוב... אבל צריך את ההמלצה שלכם :) ב2.5.. לצערי אני רואה שאין 2.5 עם ESATA :\

וב 3.5 חשבתי על זה:

http://www.tmsfox.co.il/Product.aspx?productid=2357

ברור שכמה שיותר מהיר יותר טוב ^^ (עד כמה שניתן לכל גודל כמובן..)

השקט הוא סבבה אבל הוא משני... כאילו לא איכפת לי לשלם קצת (לא הרבה) יותר בשביל יותר שקט... אבל אם זה לא שווה את המחיר או סתם יקר מידי אז לא צריך להגזים... גם ככה הוא יתנייד ולא ישאר מחובר במחשב בזמן שישנים או משהו..

עכשיו יהיה לו בו מידע חשוב שלא יהיה לי גיבוי למידע הזה בשום מקום... אז אני צריך משהו אמין... במידה וצריך להוסיף או משהו אז אין בעיה מבחינת זה... זה שווה את המחיר

עכשיו יש לי שאלה אחת לגביי הAHCI.. יש איזה מינוסים לזה שאני יפעיל את זה בביוס? (ד"א אני מניח של gb-ex58-ud4p יש את האפשרות..) או שאפשר להרגיש בטוח עם זה? לא מבטל אחריות וכאלה נכון?

הערה: אין לי בעיה לקנות קייס בנפרד וHD בנפרד..

המון תודה!

ד"א בלי שום קשר... מה יש חיבורי LAN לHDים?

http://www.tmsfox.co.il/Product.aspx?productid=2354

מה פשוט מחברים את זה לLAN והוא מזוהה כHD? מוזר ^^

אבל גם מאד מאד יקר חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הגעתי למסקנה שאני רוצה 2.5'... כי לחבר לשמל כל פעם זה סרט שיהיה לי בעייתי בחלק מהמקומות שאני יקח איתי את הHD..

חשבתי על זה:

http://skypc.co.il/pl_product~WDC1234~7~0.htm

מה אתם אומרים?

הדברים שחשובים לי הם:

1. אמינות (שלא יהרס לי ^^)

2. מהירות (שזה אומר גם 2 וגם FIREWIRE כי אני רואה שאין ESATA ל2.5'')

עכשיו גם מצאתי את זה בזמן חיפוש בפורום:

http://www.vantecusa.com/front/product/view_detail/177

נשמע מעולה...

יש איפה להשיג אותו בארץ? מה אתם חושבים עליו? איזה HD להוסיף לו?

עכשיו בנוסף הבנתי שHD עם חיבור אחד ולא עם 2 הם איטיים יותר... אז אין בעיה מהבחינה הזאת... אפילו עדיף שיהיו 2 חיבורי אם זה יתן מהירות

תקציב? ת'אמת שאני לא בטוח... תיראו בסביבות ה700 שקל זה נשמע לי סבבה... אם צריך להוסיף אז אני יוסיף אם זה שווה את המחיר... מבחינת הכסף יהיה כמה שצריך בשביל שיענה לדרישות שלי..

המון תודה :)

עידכון:

עכשיו ראיתי את זה: http://skypc.co.il/pl_product~ST9500420AS~7~0.htm

כבר הגיעו כונני 2.5 שעושים 7200 :o? זה יתקן שיפור ביצועים משמעותי ושווה את המחיר או שאפשר להסתפק ב5400RPM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א fireware זה plug n play? אם כן אז רצוי שגם יהיה את זה... כי במבחני ביצועים שיש בסטיקי הוא נותן שיפור דיי סבבה מול הUSB.. ויש לי למחשב חיבור כזה אז למה לא...

Firewire400 מספק אותם ביצועים כמו USB2.0, הוא לא יותר טוב. אם היה לך 800 אז זה יכול להיות כדאי, אבל יש לך 400 אז תרד מהרעיון.

צריך שהוא יהיה כמה שיותר "מוגן" (לא שאני מתכוון להפיל אותו או משהו... אבל היות והוא הולך לעבור כל הזמן ממקום למקום אין מנוס מזה שהוא יקבל מכות לפעמים... ובגלל זה צריך גם איזה "אריזה" או משהו שאני יוכל לשים אותו בו ושם הוא יהיה בטוח...

שכח מזה, זה דיסק קשיח, רכיב רגיש מאוד. יהיה יותר פשוט אם תשמור עליו ושתמנע נפילות ופגיעות.

לצערי אני רואה שאין 2.5 עם ESATA :\

יש.

עכשיו יהיה לו בו מידע חשוב שלא יהיה לי גיבוי למידע הזה בשום מקום... אז אני צריך משהו אמין... במידה וצריך להוסיף קירור או משהו אז אין בעיה מבחינת זה... זה שווה את המחיר

שוב - שכח מזה. אם המידע חשוב אז שומרים גיבויים, אם לא אז לא.

עכשיו יש לי שאלה אחת לגביי הAHCI.. יש איזה מינוסים לזה שאני יפעיל את זה בביוס? (ד"א אני מניח של gb-ex58-ud4p יש את האפשרות..) או שאפשר להרגיש בטוח עם זה? לא מבטל אחריות וכאלה נכון?

קרא על AHCI בהודעות נבחרות (FAQ).

ד"א בלי שום קשר... מה יש חיבורי LAN לHDים?

http://www.tmsfox.co.il/Product.aspx?productid=2354

מה פשוט מחברים את זה לLAN והוא מזוהה כHD? מוזר ^^

yep.

בקיצור, אתה רוצה להנות מכל העולמות ולא אכפת לך לשלם יותר. רק תאמר אם יש לך חיבור SATA פנוי בלוח (כדי לחבר Bracket ל-eSATA).

קו כללי של אפשרויות-

* כונן 500GB עם חיבור eSATA ו-USB2.0, או רק eSATA.

* כונן 500GB + מארז עם שני החיבורים הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Firewire400 מספק אותם ביצועים כמו USB2.0, הוא לא יותר טוב. אם היה לך 800 אז זה יכול להיות כדאי, אבל יש לך 400 אז תרד מהרעיון.

שכח מזה, זה דיסק קשיח, רכיב רגיש מאוד. יהיה יותר פשוט אם תשמור עליו ושתמנע נפילות ופגיעות.

יש.

שוב - שכח מזה. אם המידע חשוב אז שומרים גיבויים, אם לא אז לא.

קרא על AHCI בהודעות נבחרות (FAQ).

yep.

בקיצור, אתה רוצה להנות מכל העולמות ולא אכפת לך לשלם יותר. רק תאמר אם יש לך חיבור SATA פנוי בלוח (כדי לחבר Bracket ל-eSATA).

קו כללי של אפשרויות-

* כונן 500GB עם חיבור eSATA ו-USB2.0, או רק eSATA.

* כונן 500GB + מארז עם שני החיבורים הנ"ל.

מוכן לשלם בגבול הטעם הטוב... אני מניח שעד 1000 שקל זה הגבול שלי... אבל אם זה לא מצדיק את המחיר אז אין לי בעיה ללכת על יותר זול (לדוגמא ראיתי שכונני 7200 בגודל 2.5 עולים המון... יש הבדל ביצועים כ"כ משמעותי ומורגש מול ה5400?)

חשבתי שFIREWIRE שיש לי הוא 800 אבל אם אתה אומר שהוא 400 אז בהחלט מספיק הusb2.0.

אני חייב Usb2 וesata..

לגביי 2 הקווים הכללים,

אין לי בעיה עם שניהם... רק שיהיה ניתן לקנות בארץ ^^

והכי חשוב זה שלא יהיה צריך לחבר את הכונן לחשמל או משהו.... ש2 חיבורי יעשו את העבודה מבחינת החשמל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לצטט תגובה שמעליך :P

ולא חידשת לי כלום בתגובה שלך.. הבנתי כבר מה אתה רוצה, זה לא מה ששאלתי:

"רק תאמר אם יש לך חיבור SATA פנוי בלוח"

כן :)

יש לי רק HD אחד מחובר ^^ ככה שבטוח שיש חח

אני גם דיי בטוח שהוא כבר מחובר לחיבור ESATA החיצוני... אם לא אז לא בעיה לחבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו נראה מעולה, המון המון תודה!

רק שתי שאלות:

1. אני יצטרך לחבר לו 2 או רק אחד? ואם רק אחד זה יספיק לו בשביל לעבוד במהירות מקסימלית?

2. כשאני יחבר את זה בESATA אני יצטרך לחבר גם את הUSB בשביל חשמל נכון? אז מה מחברים לפני מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה לא יכול לחבר שני חיבורים, אין כאן "כפל מבצעים", אבל יש לך כבל Y כך שאם הקשיח צורך יותר חשמל אז הוא יקבל את מה שהוא דורש.

2. כן. קודם מחברים eSATA ואחר כך , אחרת אתה תפעל רק עם ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה לא יכול לחבר שני חיבורים, אין כאן "כפל מבצעים", אבל יש לך כבל Y כך שאם הקשיח צורך יותר חשמל אז הוא יקבל את מה שהוא דורש.

2. כן. קודם מחברים eSATA ואחר כך , אחרת אתה תפעל רק עם ה-.

הבנתי מעולה :)

עכשיו מה אורך הכבל? במידת הצורך איפה ניתן למצוא מאריך שיתאים? (אני מניח שצריך גם כבל Y..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא השתנה שום דבר מאז אבל אם זה יגרום לך להרגיש טוב יותר אז אתה מוזמן לשאול שוב בסמוך למועד הקנייה.

אוקיי אני ישאל שוב ביום (או יום לפני) הקניה, המון המון תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...