המלצה לספק כוח למחשב ישן - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק כוח למחשב ישן

TAMIRRR013

Recommended Posts

שלום!

אז ככה אתמול פיתאום הייתי באינטרנט,פיתאום ניכבה המחשב,שניסיתי להדליק הוא ביכלל לא נידלק ממש כלום כאילו הוא מת!!,שניתקתי את כבל הספק מאחורה ל 20 שניות וחיברתי,המחשב אוטומטית נידלק ממש לחצי שנייה, וישר ניכבה,הנורה של ההארד דיסק נידלקת יש רעש המאווררים פועלים ממש לחצי שנייה וישר הכל ניכבה,לפי מה שהבנתי הבעיה היא בספק הכוח,ואני מכווה שזה מי זה,שאני לא אקנה סתם

מיפרט:

מעבד p4

זיכרון 256 ram

הארד דיסק 80gb

לוח אם משהוא עם msi

כרטיס מסך מובנה בלוח אם mx440

תספק כוח לא זוכר תשם שלו אבל כימעט 100% גנרי

מארז גם גנרי

כמה שיהיה יותר זול כי אני לא רוצה ממש להשקיע כמה שיותר זול,ומחברה מוכרת,ושלא יהיה וואט יותר ממה שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המארז שלך סטנדרטי מה שסביר מאוד הספק יתאים. תן לינק למודל המארז ונוכל להגיד לך בודאות.

אף אחד לא יכול לדעת אם הבעיה בספק. אולי הבעיה בלוח למשל. בשביל זה צריך לראות את המחשב איש מקצוע או לחילופין תצטרך להתחיל להחליף חלקים עד שתמצא את מקור הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שתבדוק את כל האפשרויות לפני שאתה קונה. לדוגמה, יש לי חבר שהייתה לו בעיה דומה, חשבתי שזה הספק, אבל כשהוא הביא אלי את המחשב גיליתי שזה בכלל היה כפתור ההדלקה - המגעים לא היו טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שתבדוק את כל האפשרויות לפני שאתה קונה. לדוגמה, יש לי חבר שהייתה לו בעיה דומה, חשבתי שזה הספק, אבל כשהוא הביא אלי את המחשב גיליתי שזה בכלל היה כפתור ההדלקה - המגעים לא היו טובים.

זה לא קשור כי המחשב ניכבה באמצע שהייתי באניטרנט וזה לא המגעים

אם המארז שלך סטנדרטי מה שסביר מאוד הספק יתאים. תן לינק למודל המארז ונוכל להגיד לך בודאות.

אף אחד לא יכול לדעת אם הבעיה בספק. אולי הבעיה בלוח למשל. בשביל זה צריך לראות את המחשב איש מקצוע או לחילופין תצטרך להתחיל להחליף חלקים עד שתמצא את מקור הבעיה.

המארז עם אתה מכיר זה המארזים של אייבורי הרגילים האלו,אחשיו ניסיתי לנתק תכונן את שני ההארד דיסקים,ועדיין לא פועל כי חשבתי שאולי משהוא מקצר,ולא עזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז תיראו מחר אני הולך ליקנות תספק,אבל אחשיו ניזכרתי שניראה לי שיהיה בעייה עם הספק,כי הספק שהיה לי עד עכשיו היה תמיד בחלק העליון של המחשב ולא למטה!,ולספק כוח הזה שהבאתם לי כאן יש מאוורר 120mm למעלה,ועכשיו איך האוויר יצא מהספק כי יש בחלק העליון של הספק כמו מאוור ענק!! ואחשיו האוויר יסתם, כי הספק מממש דבוק ללמעלה של המארז

עוד משהוא זה יתאים? כי כתוב מוחרים תספק בכל מינה גירסאות SATA2 וכל מיני,אתם הבאתם לי SATA זה יתאים? הינה זה הלוח תגידו עם יתאים http://up129.siz.co.il/up2/oweymtqwmr3h.jpg

בבקשה בבקשה לענות לי על שתי השאלות כי זה דחוף מחר אנחנו הולכים ליקנות לו,חחח אח שלי הקטן כבר מישתגע בלי המחשב שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז עידכון היום בה חבר של אבא שלי שהוא טוב במחשבים,הוא הביא את הספק כוח מהבית שלו חיבר ובאמת פעל עם הספק שלו,אז סתם ניסיתי לחבר את הספק הפוך כמו שאמרתם וראיתי שהברגים לא יכולים להיתחבר כי החורים של הספק לא במקומות הנכונים והוא נופל,וגם הוא אמר לי שעם אתה קונה תספק ומנסה לשים אותו הפוך לא בטוח שיהיה תחורים האלו,השאלה עם זה באמת יתחבר שאני לא יקנה סתם!!

אולי יש משהוא יותר פשוט עם המאוורר האחורי הרגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...