עבודה בארה"ב עם עגלות - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה בארה"ב עם עגלות

BedB0y

Recommended Posts

מוכיח את התאוריה שלי שישראלים זה כמו מקסיקנים...

מכיר את הסיני שחי במרתף בתחנה מרכזית ישנה ת"א ? זה תהיה בדיוק אתה ... אין שום הבדל.

גם הוא עובד 12 שעות בשביל איזה קבלן ולא נראה לי שהוא נהנה מהמדינה החדשה.

אבל זה רק אני, יש כאלה שאוהבים לבזבז את החיים שלהם ולהיות עבדים בשביל 200 דולר.

כי הוא ירוויח ביום מה שאתה תרוויח בשבוע קריעת תחת. יחי ההבדל הקטן. לדעתי שיטוס. יצליח לבריאות. לא יצליח יחזור לארץ ויעבוד בעבודה אחרת. אני רק רוצה שידע את הקשיים שמנסים להסתיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוס , תהנה מהחיים !

טוב או לא טוב לפחות נסית :)

תמיד יש אפשרות להמשיך הלאה ( טיול או עבודה נוספת במקומות אחרים וקשרים אחרים שאתה יכול לפתח בהמשך ) ..

אני הייתי חצי שנה בעבודה בעגלות ..קשה - אין מה לעשות זו עבודה כזו ( וכאילו שבארץ קל .. ::)) אבל לפחות זה חוויה של פעם בחיים אם לא יותר :) ..

תמיד יש אפשרות לחזור או אפשרות לטוס כל עוד יש ויזה פתוחה לארה"ב ..

בתור חוקיות , קודם מתחילים אחכ מבררים

ולכל השאר אתם סתם מבאסים את הבחור וחבל ..

לך תהנה לך :):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוס , תהנה מהחיים !

טוב או לא טוב לפחות נסית :)

תמיד יש אפשרות להמשיך הלאה ( טיול או עבודה נוספת במקומות אחרים וקשרים אחרים שאתה יכול לפתח בהמשך ) ..

אני הייתי חצי שנה בעבודה בעגלות קשה אין מה לעשות אבל לפחות זה חוויה של פעם בחיים אם לא יותר :) ..

תמיד יש אפשרות לחזור או אפשרות לטוס כל עוד יש ויזה פתוחה לארה"ב ..

בתור חוקיות , קודם מתחילים אחכ מבררים

ולכל השאר אתם סתם מבאסים את הבחור וחבל ..

לך תהנה לך :):xyxthumbs:

מסכים לגמריי טוס תהנה ... גם אני היתי שם ו כן התחלתי מי ים המלח נישארתי עם 40$ בכיס מתוסכל ועייף עברתי חברה ,עם הכשרה נורמלית מכירות לומדים לא נולדים עם זה, ומוצר(טריינרים ומנהלים טובים זה מאוד חשוב) פתאום אני מוצא את עצמי זורק מאיות במועדונים אז אחי טוס מקסימום ניסיון וחוויה חדשה בסוף חזרתי עם דיי מעט אבל נהנתי ואני יזכור את זה לכל החיים וגם ינסה לעשות זאת גם בעתיד כי עכשיו תכלס כבר לא תיהיה התחלה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני מקווה שיתפסו אותך עושה סמים בהודו ונראה מה יקרה.

חבל שאתה לא מבין שלחלק מהחבר'ה הצעירים שהולכים לעבוד שם מבטיחים שהכל נעשה באופן חוקי, והם בתמימותם מאמינים להכל בלי לברר קודם.

והמחירים לא נקבעים על ידי המוכרים חביבי..

צודק, אכן להיתפס על סמים בהודו לא נשמע מלהיב, בגלל זה לא תיכננתי לעשות את זה

ואל תיתן יותר מידי קרדיט לתמימות של בני 21-24 (הרוב המכריע של המוכרים) רובם יודעים שזה לא חוקי, זה פשוט לא מזיז להם.

זה שאחר כך הם עושים הצגות שתופסים אותם

המחירים נקבעים על ידי המוכרים וזה בדיוק הבעיה, מוכרים זבל יקר מלא בשקרים כי לא רוצים לצאת פריירים על בכך שטסת לחול ולא עשית מכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואל תיתן יותר מידי קרדיט לתמימות של בני 21-24 (הרוב המכריע של המוכרים) רובם יודעים שזה לא חוקי, זה פשוט לא מזיז להם.

המחירים נקבעים על ידי המוכרים וזה בדיוק הבעיה, מוכרים זבל יקר מלא בשקרים כי לא רוצים לצאת פריירים על בכך שטסת לחול ולא עשית מכה

מה זאת אומרת נקבע על ידי המוכרים? אתה רוצה להגיד לי שאני קובע בכמה למכור ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לרוויח 4000$ בחודש תצטרך לקפוץ על כל אמריקאי תמים בקניון ולדחוף מוצרים שהם לא צריכים באגרסיביות של אונס במקלחת בבית כלא. לא כל אחד מסוגל. אני מכיר לא מעט אנשים שחזרו מארצות הברית מרוששים ותשושים. הבעיה שאלה שנכשלו שומרים על פרופיל נמוך והבודדים שכן הצליחו מתפארים על הצלחתם האדירה וגורמים לכולם לחשוב שכסף בעגלות נופל מהשמיים.

נסחפת קצת, זה כמו כל עבודה במכירות אין מה לעשות צריך לעבוד, אתה לא יכול לחכות ולעמוד שיבואו אליך .. לא כל בן אדם מתאים לעבודה הזאת..

והפכתם את הדרך להרוויח שם כסף לאיזה ניסוי מדעי שסיכויו להצליח אפסיים אפשר להרוויח שם כסף גם החלשים עושים כסף ועדיף מהארץ לקרוע תתחת במלצרות להרוויח 6000 שקל בחודש במקרה הטוב וגם אתה שוכח ש50% ממה שאתה מקבל בעבודה בחול וזה חוויה אם החוויה לא מעניינת אותך אז תשכח מהכל.

וכמו שנאמר פה, לא מצליחים מקסימום חוזרים לארץ בדרך כלל במצבים כאלה לא בזבזת שום דבר חוץ מזמן שלא הייתי קורה לזה בזבוז כי בילית אותו במדינה אחרת וצברת הרבה חוויות ונסיון.

Tov_Tov - תודה

נראה לי אני אוותר על ארה"ב, יותר מדי בלאגן..

עד כמה הדברים שרשמת תקפים לאירופה?

למשל החברות הטובות שציינת, הן עובדות גם באירופה?

באירופה מספיקה ויזת תייר?

לא צריך ויזת תייר לאירופה, צריך ויזת עבודה, וזה סיפור דומה לזה של ארה"ב.

אני לא מבין למה אתה מעקש לעבוד כמו שתאילנדים עובדים אצלינו, למה יש עוד סיבה, כי המשכורת הממוצעת שם יותר נמוכה פי כמה וכמה מפה, אבל אתה תטוס לשם בשביל עוד כמה דולרים בחודש, ואל תשכח שההוצאות שלך שם יהיו הרבה יותר גבהוהת מפה.

אז ככה אני יענה לשתיכם

בקשר להוצאות, ההוצאות מחייה הם בסביבות 400$ שכר דירה ועוד 300 דולר לאוכל, דלק וכו' ..

אלו הוצאות שלכל בן אדם שגר בארץ בשכירות יש אותם והם לא חורגות משום דבר..

בקשר לעבודה באירופה

אני אישית לא נמשך לזה ולא ממליץ אלא אם כן אתה מתכנן להיות שם תקופה ארוכה ולא 3-4 חודשים

אל תשכח שבאירופה צריך ללמוד שפה... אל תצפה ללכת לעבוד בספרד ולדבר אנגלית או לעבוד בפינדלנד ולדבר אנגלית זה לא עובד הדברים האלה.. מנסיון של חברים.

אין צורך בויזה עבודה באירופה, אין אכיפה של הגירה כמו בארה"ב במדינות אירופה.

אולי במדינה ספצפית ויחידה שאני לא מודע לה, למיטב ידיעתי המדינות היחידות שהצורך ההאמיתי לויזת עבודה הן ארה"ב ואוסטרליה שום מקום אחר.

לא ידוע לי על חברה שעובדת גם באירופה וגם בארה"ב אלו חברות שממוקמות בדרך כלל על אזור מסוים.

המחירים לא בדיוק נקבעים על יד המוכרים.. המחירים נקבעים על יד החברה כמחירי מינימום שאתה יכול למכור אותם.. מוצר שעולה 100$ תוכל למכור גם ב150$ זאתי הדרך של מכירות ואין מה לעשות לדוגמה

מגיע לקוח ואתה מוכר לו מוצר ב150$ ולא ב100$ ואומר לו שאם יקנה 2 יקבל אחד במתנה ומה שעשית בעצם זה למכור שלושה מוצרים... :)

ושלא תחשוב שיש לי איזה אינטרס או שאני עובד באיזה חברה של מוצרי ים המלח ..תתפלא אבל המוצרים הם לא זבל.. הם מוצרים שבאמת עובדים ולכן קל יותר גם למכור אותם,

כחלק מהמכירה אתה מדגים אותם ללקוח ובמקום הוא רואה תוצאות אין להתווכח עם זה .. ולאט לאט יש גם לקוחות קבועים שחוזרים וקונים עוד ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שחלק נכבד מהמגיבים כאן צריכים לראות את הסרט Requiem for a Dream

גם לכסף אפשר להתמכר כמו לכל דבר אחר...

דעתי האישית:

אם אין לך קרובי משפחה או אנשים שאתה מכיר הרבה מאוד זמן ובקשר טוב איתם אין לך מה לעשות לעבוד בחו"ל...

לכל אלו שיגידו שהם עושים את זה בשביל ה"חוויה" אז יש הרבה אתרים בהם אפשר לפגוש (בחינם) אנשים שמוכנים לארח אותכם למספר ימים (ויש כאלה שאף למספר חודשים) לגמרי בחינם תמורת זה שתארחו אותם אצלכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לעבודה באירופה

אני אישית לא נמשך לזה ולא ממליץ אלא אם כן אתה מתכנן להיות שם תקופה ארוכה ולא 3-4 חודשים

אל תשכח שבאירופה צריך ללמוד שפה... אל תצפה ללכת לעבוד בספרד ולדבר אנגלית או לעבוד בפינדלנד ולדבר אנגלית זה לא עובד הדברים האלה.. מנסיון של

מה עם אנגליה? אמנם האנגלית שלהם טיפה אחרת (would you like a cup of tea?) אבל זאת לא נראית לי בעיה רצינית מדי..

לכל אלו שיגידו שהם עושים את זה בשביל ה"חוויה" אז יש הרבה אתרים בהם אפשר לפגוש (בחינם) אנשים שמוכנים לארח אותכם למספר ימים (ויש כאלה שאף למספר חודשים) לגמרי בחינם תמורת זה שתארחו אותם אצלכם...

אפשר לקבל דוגמא לכזה דבר?

אם הבנתי אותך, הוא מארח אותי כדי שבעתיד אני אארח אותו?

זה לא אותו סוג של חוויה ובסך הכל המטרה היא להרוויח כסף מהר והרבה ..

אם אתה רוצה לטוס לטייל ולהנות מהמדינה אז תשכח מעבודה ולך ותטוס ותטייל אין שום קשר בין השתיים.

כעיקרון המטרה היא משולבת, לגור עם שותפים בלי ההורים, להנות מאירופה ולעשות כסף.

תסכים איתי שאי אפשר לגור באירופה כמה חודשים בלי לעבוד בכלל.

בכיף הייתי מתפשר על עבודה אחרת שדורשת פחות שעות על הרגליים, אבל לפי מה שאני רואה מכירות הכי נפוץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה לגבי אנגליה אני אישית לא נמשכתי למכירות באירופה וגם אני ממש לא מחבב אנגלים את אנגליה בפרט.

תשמע יש לך כמה אפשרויות

או שתעבוד בארץ תטוס ותטייל

או שתעבוד בעגלות כמה חודשים תרוויח כסף ואז תטייל בכסף

או שתעבוד בעבודה שהיא לא בהכרח עגלות כמו מכירת ציורים או MOVING... לא ממש מכיר את הנושא היה לי ידידה שעבדה במכירת ציורים

בפינדלנד ועשתה כסף לא רע אבל היא לא בדיוק חסכה, כל מה שהיא הרוויחה היא בזבזה .. מכירת ציורים היא עבודה של כמה שעות ביום והיא אחרת אבל לפי דעתי רצוי שיהיה לך ציצי כדי להצליח בה.

בסה"כ הקטע של עגלות הוא יותר לעבוד ולחסוך כסף זה גם יתרון גדול שאתה עובד כל היום ... ככה אין לך זמן לבזבז כסף אתה רק חוסך ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...