עבודה בארה"ב עם עגלות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה בארה"ב עם עגלות

BedB0y

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, בארה"ב זה בעייתי(למרות שבמצב שלהם היום, הייתי טיפה יורד מהעץ במקומם :)).

גם אם יש מעסיק בארה"ב שרוצה להעסיק מישהו זר, הוא חייב להוכיח שהוא מביא

אותך כי אין לו מישהו מקומי שהוא יכול להעסיק(לפי מה שהבנתי באופן כללי).

גם בויזת סטודנט אפשר לעבוד, בקמפוס שבו אתה לומד בלבד וזה רק אחרי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי קודם כל קשה להוציא ויזת עבודה. אתה צריך להיות סטודנט לפחות שתי סמסטרים... ואז אתה יכול לקבל ל 5 חודשים .

לכמה זמן אתה מתכוון לטוס בכלל?

תשמע תכלס אתה יכול להתחיל כתייר ... להגיע לחברה כלשהי והם יכולים לעזור לך להוציא ויזה עבודה ב 400$ בערך , אבל אתה בעיקרון צריך להישאר לדיי הרבה זמן כי בזבזת הרבה כסף ועוד בעיה אתה יכול לעבוד חוקי רק אצלהם וזה שתי מינוסים . אז אם תמצא את העבודה המושלמת ואתה מוכן להישאר אצלהם תעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי קודם כל קשה להוציא ויזת עבודה. אתה צריך להיות סטודנט לפחות שתי סמסטרים... ואז אתה יכול לקבל ל 5 חודשים .

לכמה זמן אתה מתכוון לטוס בכלל?

תשמע תכלס אתה יכול להתחיל כתייר ... להגיע לחברה כלשהי והם יכולים לעזור לך להוציא ויזה עבודה ב 400$ בערך , אבל אתה בעיקרון צריך להישאר לדיי הרבה זמן כי בזבזת הרבה כסף ועוד בעיה אתה יכול לעבוד חוקי רק אצלהם וזה שתי מינוסים . אז אם תמצא את העבודה המושלמת ואתה מוכן להישאר אצלהם תעשה את זה.

אני עוד לא סטודנט וכעיקרון אני מתכנן לעבוד בחו"ל משהו כמו 3 חודשים לפני תחילת הלימודים

וואו...400$?

רגע..אתה מדבר ספציפית על ארה"ב או בכלל? גם באירופה זה ככה?

וכמה זה בדיוק "הרבה זמן"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה בארה"ב

אז ככה בתור אחד שהיה אמור לטוס לעבוד בארה"ב בשבועיים האחרונים (מי שתוהה למה אמור אז בגלל שדחו לי את הבקשה לויזה)

בקיצור קראתי פה את מה שרשמו לך וחבל שאנשים רושמים דברים סתם כי הם שמעו כמה שמועות זה יכול לבלבל אותך ואני יודע כמה קשה היה לי להיסגר ולהחליט לעבוד בארה"ב לכן אני ארשום מדריך קצר:

העבודה

העבודה היא 12 שעות ביום 6 ימים בשבוע

השכר הוא על בסיס אחוזי מכירות בדר"כ בין 25 ל 30.

העגלות המצליחות ביותר הם של מוצרים של ים המלח עם חברות מוכרות כמו PREMIER וSECRET. ( יש סוגי עגלות נוספים של צעצוצים בגדים וכו'.. )

העבודה אכן לא קלה כמו שנאמר פה, אבל משתלמת, לא כל אחד מתאים... צריך הרבה "פלפל" כדי להיות איש מכירות טוב. (עובד טוב יעשה 4000-6000$ בחודש).

דברים שכדאי לדעת:

-קיימות עשרות חברות וכל חברה מציע מליון דברים רק כדי לגרום לך לבוא, תדע שחברה שמציע כל כך הרבה הטבות כמו כרטיס טיסה בחינם ושכר דירה נמוך והבטחת הכנסה מאוד גבוהה בעיקר הם בד"כ חברות לא אמינות וכושלות המנסות הכל כדי למשוך ישראלים לעבודה.

- קיימות 3 סוגי ויזות איתם החברות עובדות:

1. ויזת תייר, הויזה רגילה בד"כ אנשים העבודים עם הויזה הזאת עובדים בצורה לא חוקית, תשמע הרבה סיפורים מחברות שאומרות שתוציא ויזת תייר והם ינפיקו לך אישור עבודה רק לאחר שתגיע לארה"ב בעזרת עו"ד.. אז תדע שברוב החברות זה בולשיט וזה סיכון.

2. ויזת B1, ויזה זמנית לארה"ב, בעבר חברות רבות עבדו איתה היום פחות..

3. ויזת עבודה H2B, ויזת עבודה זמנית ניתנת לתקופה של 4-5 חודשים בד"כ בתקופת החגים לסטודנטים אבל לא רק, זאת הדרך הכי בטוחה להגיע לעבוד בארה"ב, החסרון הוא שהמחיר שלה מאוד יקר, בסביבות ה1000$ רוב החברות משתתפות בעלות.

כדאי לך לברר דבר ראשון אם יש איזה חבר או קרוב משפחה שעשה את זה, תמיד יש איזה מישהו, אני גיליתי לא מעט ותמיד הכי בטוח לקבל המלצה מבן אדם קרוב מאשר באיזה אתר באינטרנט או פורום.

דבר שני תתחיל להתקשר לחברות ותעשה סקר:

סוג הויזה אשר החברה עובדת איתה (הכי חשוב) ,אחוזי מכירות, שכר דירה, החזר על כרטיס טיזה (בד"כ חצי כרטיס אחרי 3 חודשים של עבודה והחזר מלא אחרי חצי שנה).

לאחר מכן תתמקד בחברות שמושכות אותך, ותיפגש איתם לראיון תנסה לשמוט מהשיחה כמה שיותר פרטים על מנת לקבל רושם כלשהו על החברה ובנוסף לחפש המלצה של בן אדם מוכר.

הוצאת הויזה

הנ"ל מתייחס לויזת H2B.

לאחר בחרת חברה, תישלח להוציא ויזה, יש חברות העוזרות ומלוות אותך בתהליך זה, דבר שהוא דיי חשוב מכיוון שגם החיים יהיו לך הרבה יותר קלים וגם זה יתן לך פרספקטיבה על החברה ועל הנסיון שלה עם ויזות והתעסקות עם עובדים בכלל.

כאשר תגיע לשגרירות לראיון תתבקש להביא מסמכים המראים את זיקתך לארץ

כגון: טופס הרשמה ללימודים, 3 תלושי משכורות אחורונים, אישור מהבנק שהחשבון שלך תקין, הסכם עם מעביד אשר כתוב בו שאתה צריך לחזור לארץ ולהמשיך לעבוד באותו מקום.

אני יכול לתת לך טיפ אישי שחבל מאוד שאני לא ידעתי אותו לפני שהגעתי לראיון: רוב המראיינים בקושי מדברים עברית שלא נדבר על לקרוא עברית לכן הם לא בוחנים את המסמכים עם זכוכית מגדלת ואפשר להגזים ולנפח בכיף.

רצוי שיהיה לך עבודה מעל שנה .. רצוי שתהיה משוחרר מהצבא מעל 10 חודשים לפחות ..

אישור הרשמה ללימודים יהיה בונוס מעולה

בניגוד למה שנאמר פה כן אפשרי ואף רצוי להוציא ויזת עבודה ולא תייר, הרי אתה הולך לעבוד שם ו

שלא יהיו לכם ספקות ויזת עבודה היא לא דבר שקל להוציא אם אין לך את מה שדרוש,

אבל בהתאם גם ויזת תייר.

ישנם מספר אתרים המתעסקים עם עבודות בחול

www.maka.co.il

www.fananjob.co.il

כנסו לאתרים אלו ותקרא יש הרבה מס' טלפון של חברות ותוכן על הוצאת ויזה ובכלל עבודה בחו"ל.

אם יש שאלות אתם מוזמנים לשאול בכיף,

שיהיה בהצלחה ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית נגד כל המכירות בעגלות, וכל השטויות האלה

זה מוציא כלפי העולם את הישראלים הכי מכוערים שאפשר

לרוב מוכרים זבל במחירים מופקעים תוך כדי התעלמות מחוקי העבודה במדינה

וזה כמובן רק העגלות בעסק של התמונות בחו"ל יש גם רמאות ושקרים

אישית אני מקווה שכל מי שיטוס לארה"ב ועובד בזה יתפס יהיה שם קצת במעצר ולא יוכל להיכנס לארה"ב ללפחות 10 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד לא סטודנט וכעיקרון אני מתכנן לעבוד בחו"ל משהו כמו 3 חודשים לפני תחילת הלימודים

וואו...400$?

רגע..אתה מדבר ספציפית על ארה"ב או בכלל? גם באירופה זה ככה?

וכמה זה בדיוק "הרבה זמן"?

בשביל לרוויח 4000$ בחודש תצטרך לקפוץ על כל אמריקאי תמים בקניון ולדחוף מוצרים שהם לא צריכים באגרסיביות של אונס במקלחת בבית כלא. לא כל אחד מסוגל. אני מכיר לא מעט אנשים שחזרו מארצות הברית מרוששים ותשושים. הבעיה שאלה שנכשלו שומרים על פרופיל נמוך והבודדים שכן הצליחו מתפארים על הצלחתם האדירה וגורמים לכולם לחשוב שכסף בעגלות נופל מהשמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tov_Tov - תודה

נראה לי אני אוותר על ארה"ב, יותר מדי בלאגן..

עד כמה הדברים שרשמת תקפים לאירופה?

למשל החברות הטובות שציינת, הן עובדות גם באירופה?

באירופה מספיקה ויזת תייר?

אני אישית נגד כל המכירות בעגלות, וכל השטויות האלה

זה מוציא כלפי העולם את הישראלים הכי מכוערים שאפשר

לרוב מוכרים זבל במחירים מופקעים תוך כדי התעלמות מחוקי העבודה במדינה

וזה כמובן רק העגלות בעסק של התמונות בחו"ל יש גם רמאות ושקרים

אישית אני מקווה שכל מי שיטוס לארה"ב ועובד בזה יתפס יהיה שם קצת במעצר ולא יוכל להיכנס לארה"ב ללפחות 10 שנים

אישית אני מקווה שיתפסו אותך עושה סמים בהודו ונראה מה יקרה.

חבל שאתה לא מבין שלחלק מהחבר'ה הצעירים שהולכים לעבוד שם מבטיחים שהכל נעשה באופן חוקי, והם בתמימותם מאמינים להכל בלי לברר קודם.

והמחירים לא נקבעים על ידי המוכרים חביבי..

בשביל לרוויח 4000$ בחודש תצטרך לקפוץ על כל אמריקאי תמים בקניון ולדחוף מוצרים שהם לא צריכים באגרסיביות של אונס במקלחת בבית כלא. לא כל אחד מסוגל. אני מכיר לא מעט אנשים שחזרו מארצות הברית מרוששים ותשושים. הבעיה שאלה שנכשלו שומרים על פרופיל נמוך והבודדים שכן הצליחו מתפארים על הצלחתם האדירה וגורמים לכולם לחשוב שכסף בעגלות נופל מהשמיים.

צודק..אבל אני שמעתי גם על כאלה שפשוט הסתגלו לעניין.

תראה, עבודה ליד הבית לא מצאה חן בעיניך, חזרת הביתה וכלום לא קרה.

אבל אם אתה בחו"ל..כבר "נתקעת" שם לתקופה קצרה, לא תעשה מאמץ? ברור שזה קשה אבל מתרגלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכיח את התאוריה שלי שישראלים זה כמו מקסיקנים...

מכיר את הסיני שחי במרתף בתחנה מרכזית ישנה ת"א ? זה תהיה בדיוק אתה ... אין שום הבדל.

גם הוא עובד 12 שעות בשביל איזה קבלן ולא נראה לי שהוא נהנה מהמדינה החדשה.

אבל זה רק אני, יש כאלה שאוהבים לבזבז את החיים שלהם ולהיות עבדים בשביל 200 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tov_Tov - תודה

נראה לי אני אוותר על ארה"ב, יותר מדי בלאגן..

עד כמה הדברים שרשמת תקפים לאירופה?

למשל החברות הטובות שציינת, הן עובדות גם באירופה?

באירופה מספיקה ויזת תייר?

לא צריך ויזת תייר לאירופה, צריך ויזת עבודה, וזה סיפור דומה לזה של ארה"ב.

אני לא מבין למה אתה מעקש לעבוד כמו שתאילנדים עובדים אצלינו, למה יש עוד סיבה, כי המשכורת הממוצעת שם יותר נמוכה פי כמה וכמה מפה, אבל אתה תטוס לשם בשביל עוד כמה דולרים בחודש, ואל תשכח שההוצאות שלך שם יהיו הרבה יותר גבהוהת מפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכיח את התאוריה שלי שישראלים זה כמו מקסיקנים...

מכיר את הסיני שחי במרתף בתחנה מרכזית ישנה ת"א ? זה תהיה בדיוק אתה ... אין שום הבדל.

גם הוא עובד 12 שעות בשביל איזה קבלן ולא נראה לי שהוא נהנה מהמדינה החדשה.

אבל זה רק אני, יש כאלה שאוהבים לבזבז את החיים שלהם ולהיות עבדים בשביל 200 דולר.

מקסיקנים או סינים? תחליט כבר :lol:

לא צריך ויזת תייר לאירופה, צריך ויזת עבודה, וזה סיפור דומה לזה של ארה"ב.

אני לא מבין למה אתה מעקש לעבוד כמו שתאילנדים עובדים אצלינו, למה יש עוד סיבה, כי המשכורת הממוצעת שם יותר נמוכה פי כמה וכמה מפה, אבל אתה תטוס לשם בשביל עוד כמה דולרים בחודש, ואל תשכח שההוצאות שלך שם יהיו הרבה יותר גבהוהת מפה.

לא מתקעש, רק מברר פרטים.

תראה כעיקרון מה שאני מחפש זה לגור קצת בחו"ל, לחוות את זה, בלי לקבל מינוס 50000 בבנק.

אם יש דרך נוספת לעשות את זה בלי להתרוצץ 12 שעות בקניונים אני אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...