על רמקולים, בחורות ו"תאוריית האמצע". - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על רמקולים, בחורות ו"תאוריית האמצע".

Fkl0ster

Recommended Posts

רשום על הסטאליט הזה בכלל FIAT ולא ELAC. :-X

בקיצור אני אף פעם לא אהבתי רמקולים סטאליטים ויש את המפגרים האלו שאומרים "יש לדוד שלי קטן שלוקח את הרמקול הענק שלך" (*החבר הדפוק שלי)

ואני אומר לו "יודע מה, תביא את הקופסה הקטנה הזו ונשווה באסים ומיד בין הרמקולים.."

ועוד משהו שהוא אומר: "שהוא מגביע על הרבע כל בחדר רועד" (והטיפש לא מבין שזה הסאב ולא הסטאליט..)

אני מעדיף עם גובה ונפח שיתו לי את כל תחום התדרים ולא עם איזה סאב כזה שנותן הרגשה כאילו הבאס לא מגיע מאותו המקור של הרעש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תחליף לרמקול אמיתי עם תיבת תהודה. מה שאתה אומר מזכיר לי את BOSE עם הסלוגן המטופש שלהם: THE ART OF SOUND.

רמקול זה לא כמו במחשבים, שככל שהם נעשים קטנים יותר הם בו בזמן הופכים לטובים ומתוחכמים יותר.

צליל שבוקע מקופסת סרדינים כמו סאטלייט, ישאר לעולם חסר נפח ובשרניות וישא את התואר המפוקפק: צווחני\צפצפני.

הסאטלייטים האמיתיים היחידים שאולי מחזיקים משהו ולא מביישים במוזיקה לגמרי, הם אלו של ELAC, חברה גרמנית ידועה בתחום.

other than that, אני עומד מאחורי כל מילה שאמרתי.

שים לב טוב שהתשובה שרשמת בכלל לא שוללת את התשובה שלי ;) (לא יודע איך הגעת בראש לסלוגן הזה או מה בכלל הקשר, בייחוד שלא טענתי שום טענה ובטח לא טענתי מה שניסית להכניס לי לפה , בייחוד לא שרמקול קטן יותר טוב או משהו כזה - אין לי מושג איך הגעת לזה - אבל אתה "להוט" אני מבין 8) ).

אז כיוון שהפורום הזה דיי כללי אז אולי אני צריך להסביר את עצמי מילה אחר מילה, אז הנה:

"צליל שבוקע מקופסת סרדינים כמו סאטלייט, ישאר לעולם חסר נפח ובשרניות וישא את התואר המפוקפק: צווחני\צפצפני."

אוקיי - לא אמרתי לא, למרות שמהתיאור שלך נשמע שכל מערכת סטליט תוציא גרוע - זה רק מהתיאור שלך - לא מההסבר ;)

ועכשיו הנה הנקודה שלי:

המשפט טוב ויפה - אבל זה לא אומר שכל "ארון קבורה ענק" שמכיל אלמנטים יפים לעין ועולה פחות מ2000 ש"ח לא יענה על התיאור "חסר נפח ובשרניות וישא את התואר המפוקפק: צווחני\צפצפני". זאת הנקודה.

נכון - אין תחליף מושלם לתיבה נורמלית שהוא המוני, אבל זה לא אומר שכל מה שבא בתיבה נורמאלית ייתן יותר טוב עם MID יותר טוב מכל מערכות הסאטליטים. בלי להבהיר את זה, עוד כל ילד קטן שקנה זוג של KODA או ESS באלף שקל ירוץ שמח ויחשוב/יגיד שהרמקולים שלו מוציאים צליל יותר מלא מאיזה סטלייט איכותי שעוד נמצא בחדר הקטן של חדרי הסטיראו שעליהם רשום "לעשירים בלבד" :)

ד"א אם כבר הזכרת את:

"אין תחליף לרמקול אמיתי עם תיבת תהודה" , אז יצא לי לשמוע בעבר באיזו תערוכת זוג ראשוני של רמקולים שטוחים (יותר גבוהים ממני אבל בעובי של פחות מ 10 סנטימטר) , המחיר שלהם היה משהו כמו 80000 ש"ח פחות או יותר אבל הסאונד - מדהים האווירה הכי מלאה שאפשר לשמוע מזוג רמקולים עם פיזור מושלם (רק שלא תחשבו שזה הרמקולים הכי טובים ששמעתי :) ) , זה פשוט נשמע אמיתי ואין לי מושג איך זה יצר כאלה באסים מדהימים , אבל תיבת תהודה לא היתה וזה כן היה תחליף מעולה שאף מתעלה בכל הקשור לפיזור 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר - אני יודע מה שמעתי 8) , וכמו בכל טכנולוגייה , גם בטכנולוגייה זאת יש סקאללה של מוצרים : מ"רמקולים צעצוע" עד דברים מאוד איכותיים כמו מה ששמעתי, לכל דבר יש סקאלת מוצרים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מוכנים להפסיק להראות זבל אני כמעט מקיא פה >:(

ועכשיו לתאוריה של פלוקסטר (אני מקווה שכתבתי נכון)

:

אתה צודK מאה 100%

בגלל זה יש לי שני רמקולים ענקיים עם 3 אלמנטים בכל (150 RMS לרמקול ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...