Need For Speed Shift - הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed Shift - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 316
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה שמעניינת אותי, כמה מתוך האנשים שאומרים שUndercover ושות' היו המשחקים הטובים ביותר בסדרה שיחקו במשחקים הישנים יותר (במיוחד Porsche Unleashed).

אני אודה ואומר שהמשחק הנוכחי הוא לא בדיוק פאר היצירה כי מה לעשות אני נשאר מעריץ שרוף של Grid אבל הוא עדין משחק ממש ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא דריפטים זה הכי כיף שאתה לומד לעשות אותם. אני הכי שונא את המרוצים הרגילים,אלה שמנצחים בהם לפי מקום.

חחחחחחח....זה די רוב המשחק :silly:. בכללי המשחק ממש צויין חוץ מהדריפטים שאני עדיין לא מצליח לסיים אותם במקום ראשון. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדריפטים עצמם קשים,אין ספק,אבל ברגע שאתה לומד בערך איך משתלטים עליהם הם הופכים לקלילים,קצרים ומהנים..בייחוד שהתחרויות עצמן קלות מאוד,ומספיק שתדע לעשות דריפטים בצורה הכי עילגת בשביל לעשות קציצות מהמתמודדים האחרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי ששיחקתי עם הגדרות של היגוי וכל האחוזים שיש שם הנהיגה מאוד השתפרה. בכללי אני מאוד מרוצה מהמשחק ומהגרפיקה שיש לו. בהתחלה קצת התאכזבתי מה"ריאליסטיות" של המשחק. דבר הכי אמיתי שיש שם זה שאתה לא יכול להיכנס לפניה ב200 קמ"ש בניגוד לNFS הקודמים. וד"א הדריפטים סבבה לגמרי. ואני הייתי נותן למשחק 8/10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגראפיקה לא מלהיבה במיוחד.מה שאהבתי בגראפיקה זה רק את המראה הפנימי של המכונית בשאר הנוף לא משהו,המכוניות לא משהו... מה שבטוח שמה שעושה את המשחק זה המשחקיות.אפילו אין שם הרבה מסלולים מה שגורם לשעמום מהיר מדי מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי בעיקרון את המשחק ויהיה לי שם באחת התחרויות האחרונות מסלול של 1 LAP מאוד מהיר ואורך של כ 7 דקות ,הייתי מת לנסוע במסלול עוד כמה פעמיים אבל אין לי אותו ב quick race , איפה זה נימצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

התקנתי את המשחק היום נראה נחמד.

התחלתי לשחק בפעם הראשונה במסלול הראשון ואני לא מצליח לצאת?

כאילו אני לוחץ על ESC יש לי את כל האופציות חוץ מלצאת להתחלה או מחוץ למשחק :nixweiss:

מוזר לא?

איך אתם יוצאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...