מחפש סאב וופר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש סאב וופר

captaincaveman

Recommended Posts

יש לי 795A של YAMAHA ומערכת AM6 של BOSE שמגיעה עם סאב פאסיבי. אני חושב להוסיף סאב אקטיבי אבל בלי להתפרע במחיר.

מכיוון שאני לא ממש מבין בתחום אני מעוניין לשמוע הצעות.... (עד 1000-1500 שקל אני חושב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קפטיין היקר.

אני זוכר טוב מאד את הדיונים בPCPRO עם Overfl0w ו Enc0der.

רכישת סאב במטרה שיהווה תוספת מבורכת למערכת שלך, זה כמו כוסות רוח למת.

לדאוג לחלק התחתון של הצליל עם SEMI-טוויטרים סופר צווחניים כמו הBOSE, החסרי כל טיפת מיד סביר ומתקבל על הדעת, זה כמו להתאים 512MB זיכרון על לוח A7M266 עם מעבד ThunderBird 1200MHz. (אפילו אם זה רק לקולנוע ביתי, על אחת כמה וכמה למוזיקה!)

צא מBOSE ובוא לעולם האמיתי. לצערי, ולשמחתך, יש מספיק ישראלים שישמחו לפטור אותך מעלוקת הBOSE המדוברת.

מקווה שהבנת את הכוונה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קפטיין היקר.

אני זוכר טוב מאד את הדיונים בPCPRO עם Overfl0w ו Enc0der.

רכישת סאב במטרה שיהווה תוספת מבורכת למערכת שלך, זה כמו כוסות רוח למת.

לדאוג לחלק התחתון של הצליל עם SEMI-טוויטרים סופר צווחניים כמו הBOSE, החסרי כל טיפת מיד סביר ומתקבל על הדעת, זה כמו להתאים 512MB זיכרון על לוח A7M266 עם מעבד ThunderBird 1200MHz. (אפילו אם זה רק לקולנוע ביתי, על אחת כמה וכמה למוזיקה!)

צא מBOSE ובוא לעולם האמיתי. לצערי, ולשמחתך, יש מספיק ישראלים שישמחו לפטור אותך מעלוקת הBOSE המדוברת.

מקווה שהבנת את הכוונה... ::)

Fkl0ster, אני מסכים איתך אבל סובל משתי בעיות:

1. מקום. מה לעשות, ה-BOSE נכנסים בחדר שלי ורמקולים "אמיתיים" לא.

2. כסף. כרגע אין לי כסף בשביל להחליף את הרמקולים (גם אם היה לי מקום).

מה שכן אני אשמח לקבל ממך המלצה לסאב שלא יבייש גם סט עתידי שיחליף את ה-BOSE (וכל זה במגבלת המחיר אם אפשר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Fkl0ster, אני מסכים איתך אבל סובל משתי בעיות:

1. מקום. מה לעשות, ה-BOSE נכנסים בחדר שלי ורמקולים "אמיתיים" לא.

2. כסף. כרגע אין לי כסף בשביל להחליף את הרמקולים (גם אם היה לי מקום).

מה שכן אני אשמח לקבל ממך המלצה לסאב שלא יבייש גם סט עתידי שיחליף את ה-BOSE (וכל זה במגבלת המחיר אם אפשר)

1. "רמקולים אמיתיים " ייכנסו ! אף אחד לא אמר לך לקחת מפלצות רצפתיות, גם זוג מדפי יכול להוות פתרון טוב,

ד"א בטווח מחירים הזה ניתן למצוא יופי של דברים ביד שנייה !, ואם לא ביד שנייה אז ניתן למצוא גם כמה מדפיים חמודים

במחיר דומה, למשל הורפדייל 8.1 (עולה סביבות 1000 שקל), בסכומים קצת יותר גבוהים יש כבר יותר מבחר, וכמובן יותר

איכות, עדיף שתלך, תראה ותתרשם, ואל תפסול יד שנייה (מאדם פרטי)

2. אמרת שיש לך 1000-1500 שקל, תשתמש בהם !

עדיף שתקנה חדשים מאשר להוסיף סאב לקופסאות השחורות האלה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד לטעמו, אבל לא נראה שיש פה במה לטעות !

למה אתה חושב שהם טובים ? כי הם יקרים ?! טעות ידידי !

למחיר לא תמיד יש קשר ישיר לאיכות המוצר, ה- Bose האלו סתם קופסאות צווחניות ולדעתי כל מדפי שמכבד את עצמו

יעלה עליהם פי כמה וכמה בכל הנוגע למוזיקה (אפילו בקולנוע ביתי...)

וכמו שאמרתי, עיין בלוחות היד שנייה, צא לחנויות ותתחיל לשמוע, זו הדרך היחידה לגלות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכוי שמישהו יענה לי על מה ששאלתי?

אני רוצה סאב, מי שלא מסוגל להכניס את זה לראש שלא יענה בבקשה.

אני מודע בדיוק לאיכות של ה-BOSE אבל הם אצלי כבר הרבה שנים ויחסית לתפקידם (על תקן למחשב) הם מצויינים. בנוסף, אין לי מקום בחדר אפילו לא לרמקולי מדף אז בבקשה, או שתענו על השאלה המקורית או שלא אבל בלי הצעות שלא קשורות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אם אין לך מקום למדפיים, אז איך יהיה לך מקום לסאב וופר שבדרך כלל הוא דיי גדול?!

יש לך את הסאב הזה

5739.jpg

אתה יכול להוציא אותו בסביבות ה500 ש"ח במכירה פומבית, ואני שמעתי אותו ויש לו באס חזק , עם תגובה מהירה, ו0 עיוותים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SubX, שמת תמונה אבל מה עם שם הדגם? פרטים, משהו?

שמעו, אני לא מבין גדול ולא מתיימר להבין בסאונד וגם אני מחפש כבר יותר משנה סאב למערכת הקולנוע הביתי שלי. (רסיבר: DENON 1602. רמקולים: סדרת TANNOY - מקדימה Mercury mX3-M, מאחורה Mercury mX2-M, סנטר Mercury mXC-M).

אבל משיחות ודיונים שניהלתי בפורום "אודיו וקולנוע ביתי" (בזמנו) וממידע שקיבלתי מהרבה חבר'ה שבאמת מורעלים על , (לפחות כמו שאתם מורעלים על מחשבים/אוברקלוק/ניהול וניטור החומרה והתוכנות במחשב שלכם - ולא שאני ממעיט בדעתכם ובידע שלכם חס וחלילה), אי אפשר למצוא סאב טוב ב-1000 ש"ח. אולי ב-1500.

וגם זה (לדעת "מומחים") גבולי לסאב איכותי.

כך נאמר לי בזמנו בדיון רחב ששאלתי שאלה דומה לזו ששאל כאן captaincaveman ידידי.

ברור שתצאו כנגדי ותגידו "הסאב שלי מצויין", "באסים חזקים", "כל החדר רועד", "מצויין גם לקולנוע וגם למוזיקה" וכו'...

ואני לא אתווכח אתכם, כי הרי זה עניין סובייקטיבי ולכל אחד יש את האוזן שלו, אחד אוהב X והשני Y.

רק עצה קטנה לפני שקונים (בטח זה כבר נאמר יותר מפעם אחת בפורום הזה, שאני לא נוהג להכנס אליו למען האמת ::) ):

תקנו רק אחרי שבדקתם והשוואתם את הסאב מול סאב אחר.

ושההשוואה תהיה על אותה מערכת (מגבר, רמקולים) - כי בהשוואה "אמיתית" יש לשנות רק את הגורם הנבדק.

שורה תחתונה, אני ממליץ על סאב (ובכלל רמקולים) יד שנייה (מחירים נמוכים), אבל זה רק אחרי שיודעים מה רוצים.

בהצלחה ל-captaincaveman ולכולם.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כמו פירלס וחבריהם....

הMAGANAT SA-25 שלי עולה כ1500 לדעתי, מאוד עוצמתי לקולנוע ביתי, לא רע גם במוזיקה....

סקורפיון, נראה שאתה צריך להבחין יותר..

http://www.p1000.co.il/hot_sale_product.asp?g_id=1114036

לדעתך הוא עולה 1500 ולדעתי הוא עולה יותר ואתה יודע על מה אני מדבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...