כמה חשמל צורך בימינו מחשב רציני? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה חשמל צורך בימינו מחשב רציני?

redead

Recommended Posts

מחשב רגיל:

E2180

8500GT

שאר החלקים שגרתיים וללא OC - ייקח כ150W במאמץ.

מחשב במאמץ של המעבד - בערך 100W יותר. כן! ה-OC התמים שאתם עושים לוקח המון חשמל.

I7 920

6GB RAM

2X 4870 ATI

כל השאר רגיל

ייקח כ450W במאמץ

באוברקלוק ל4 ג'יגה, עוד 100W בערך.

I7 920

6GB RAM

295GTX

כ-500W במאמץ. עם OC - עוד כ100W.

I7 920

6GB RAM

2X 295GTX

כ700W במאמץ ועוד 100W עם עושים OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. אלו המחשבים שהיו לי בערך אז מדדתי להם צריכה.

מכיוון שהנצילות של הספק כח שלי היא 90% (CORSAIR 750W TX) יש להוריד 10% מכל תוצאת W שאמרתי לקבל צריכת החומרה נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. אלו המחשבים שהיו לי בערך אז מדדתי להם צריכה.

מכיוון שהנצילות של הספק כח שלי היא 90% (CORSAIR 750W TX) יש להוריד 10% מכל תוצאת W שאמרתי לקבל צריכת החומרה נטו.

היא 90% שלא משתנה מ 0 ועד 100% עומס של הספק? ::)

כמו שאמרו לך, אין להסיק דבר וחצי דבר מהנתונים שנלקחים ממכשירים חיצוניים שמתלבשים על השקע.

אהבתי את הקביעה, בלי שום התייחסות לסוג המעבד, לכמה OC עושים, למתח שמגיעים אליו, וכו' וכו'....

100W זה המון. המון. אתה אולי מגיע לכזו תוספת עם מעבד I7 שתקעת לו OC ל 4GHZ במתח גבוה יחסית, אבל עם E2XXX-E8XXX למיניהם, הזוי להגיע לתוספת צריכה כזו, אני לא בטוח שזה אפילו אפשרי ללא קירורי גז למיניהם.

לכל אחד יש את המזל שלו בעניין, זה תלוי בראש וראשונה בתוספות המתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב רגיל:

E2180

8500GT

שאר החלקים שגרתיים וללא OC - ייקח כ150W במאמץ.

I7 920

6GB RAM

2X 4870 ATI

כל השאר רגיל

ייקח כ450W במאמץ

באוברקלוק ל4 ג'יגה, עוד 100W בערך.

I7 920

6GB RAM

295GTX

כ-500W במאמץ. עם OC - עוד כ100W.

I7 920

6GB RAM

2X 295GTX

כ700W במאמץ ועוד 100W עם עושים OC.

אתה חי בסרט אם אתה באמת מאמין שהמחשבים האלו צורכים כ"כ הרבה

וגם כאן אתה חי בסרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבר'ה מעליי - זה לא דיון שייערך איתי.

אני את התוצאות שלי כתבתי ולא מעניין אותי מעבר לזה. לא טוען, לא אומר ואף לא מתכוון להיכנס לדיון בנושא כי זה מה שאני ראיתי בשנתיים עם המחשבים שלי ולאף אחד אין מילה בנושא. גם כתבתי במדוייק שמדובר בעומס. בכוונה לא התייחסתי לשאר החלקים כי הם לא צורכים כמעט כלום אלא אם זה שרת עם 10 דיסקים קשיחים. OC לעומת זאת צורך המון.

גם הQ9450 שלי שהיה ב OC מ2.6 ל 3.9 באליפות של IOP הראה אותם נתונים כשזכיתי. מתח שמתח. עובדתית, זו הייתה הצריכה.

*שוב, להוריד כ10% לקבל צריכת חומרה ולא צריכת מהקיר.

לא מדובר בצריכה בIDLE או בכל מצב שאינו 100% בגלל שהבחור שאל למה צריכים ספקים כאלה. למחשבים שב100% מגיעים לעומס גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון בקשר לספק שלך, היעילות לא 90%

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&file=print&reid=73

דבר שני, אתה יכול להסתכל בביקורות מרחבי העולם (של מעבדים/כרטיסי מסך) ולראות צריכת חשמל מהקיר בעומס

(כרטיסי מסך נבחנים בד"כ עם משחקים/FURMARK ומעבדים עם CINEBEBCH)

למשל:

http://www.tomshardware.com/reviews/gv-n285oc-2gi-gtx-285,2380-11.html

אל תשכח להכפיל בכ80% לקבלת צריכה אמיתית.

זה לא קרוב לנתונים שאתה כתבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו לא ברור בזה שאמרתי שלא מעניין אותי המשך לדבריי כי אני את התוצאות שלי ראיתי ? וגם את הREVIEWS על הספק הזה עברנו אי שם ב2007 או תחילת 2008 ובין 85 ל90% ברמת ה500W זה לא משנה בכלל כי בכל ביקורת יש תוצאות אחרות.

העובדה הפשוטה היא שזו הצריכה של המחשבים האלה שהיו לי ואתם מוזמנים להביא תוצאות של המחשבים שלכם או מה שתרצו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ הקשר בין דברייך לעיל לבין כוונתי מקרית בהחלט. אני עוד רך איתך כי גם קראת לי שקרן ( :nono:).

הוא שאל לגבי ספקי 600-700W לא 1000-1200W למען השם. מה אתה קופץ ? סה"כ ספקים בינוניים בעוצמתם.

אני אמרתי לקנות אותם?, אני המלצתי לקנות אותם ? לי יש ספק 750W שלא השתמשתי מעבר ל 3\2 כח שלו מעולם כי קניתי אותו עם ראייה לעתיד ועובדה שהוא שימש אותי כבר ב4 מחשבים גם במחשב שלקח 150W וגם במחשב שלקח הרבה יותר מזה כאמור.

אני מדבר על כאלה שקונים מחשב עם ספק של 600-700 וואט ובאמת מנצלים אותו...

כמה חשמל לוקח המחשב הזה שלהם ? זה נחשב מכשיר בזבזני כמו מזגן, מדיח, דוד חשמל וכו'?

לשאלתך redead, יש מחשבים שאכן דורשים ספקים חזקים כאלה וכן מחשבים כאלה הם בזבזניים כי למרות שמכשירים החשמל הנ"ל צורכים כ2000W, אתה מפעיל אותם פעמים ספורום ביום\שבוע ואילו מחשב נע בין IDLE לבין LOAD ולאורך החודש משתווה פחות או יותר לחשבון שאתה משלם על מכשירים החשמל הרגילים.

מחשב לאינטרנט מצד שני ללא כרטיס מסך חזק, לא אוכל כמעט חשמל כי ה100W שלו לאורך החודש (0.1 קוט"ש) זה זניח יחסית.

כמו שנאמר, חברה לא מוציאה מוצר בלי שיש לו דרישה.

תמיד יימצא הצרכן שיש לו מערך RAID 10 של המון דיסקים קשיחים ושני 295GTX ומעבד I975 בOC מטורף ובנוסף איזה מים או TEC (פלטייר)שידרוש עוד 200W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...