האם משתלם HD4870X2 CrossFireX? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם משתלם HD4870X2 CrossFireX?

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ניראה לי שאתה מגזים :nixweiss:

ב 40FPS זה יראה מאוד אמיתי ולא מקוטה ביכלל

בין 40-60 אני בספק עם אתה רואה אבדל

מ 35FPS ומעלה זה מעולה

ממוצה של 40-45 בהחלת יהיה מספיק לדעתי

אין לי מה לומר לך, כנראה זה עניין של הבחנה חדה או שאשכרה יש הבדל כזה בין מסכי CRT ל-LCD, אני לא יודע. (אני אישית על CRT, לא לעוד זמן רב...)

ag43, למה אתה מתכוון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בוא לא ניכנס לדיון הזה... ;D . כנראה שיש גזע מיוחד של שרואים 60FPS.

קח בחשבון שאף כרטיס לא יכול להבטיח לך 60 FPS כל הזמן. יש עליות וירידות, תלוי במורכבות של הסצנה במשחק. נראה לי חבל להביא כזו מפלצת רק בשביל עוד כמה FPS בקרייסיס. חכה שיצאו הכרטיסים החדשים, תתחדש לך באחד מהם, וכהוא כבר לא יספק אותך, תתחדש לך באחד אחר. בטווח הארוך זה יצא יותר משתלם מ CF ים למיניהם

הכוונה של AG43 היא שהכרטיס מסך שלך אמנם משדר 70FPS, אבל המסך מציג רק 60. למרות שבמקרה של CRT זה לא נכון, כיוון שאפשר להעלות את ה refresh rate.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוזר בי, אתה עם CRT. מסכי LCD שנמצאים בשוק מוציאים אות ב60HZ כך שכל FRAME מעל 60FPS פשוט "נחתך" (אם לא משתמשים

בVSYNC שממילא מחזיק אותך על 60 FPS). הCRT הנורמליים מוציאים בין 85 ל100 מה"צ כך ש70 FPS לא יחתכו. אם אתה באמת מרגיש

בעין בהבדל בין 60 ל70 FPS (או 45 אם אנחנו כבר בעניין) זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחכה כבר ל5870... אני רק מקווה שעד דצמבר ככה המחיר שלו יהיה סביר (1500 ש"ח גג 1800)

בהתחלה לפחות הוא יעלה יותר מ1500 וגם 1800. זה בערך המחיר שלו שאמור להיות בחו"ל (400$) ,ובארץ יוסיפו עוד כמה מאות שקלים..

אבל עדיין שווה לחכות לדעתי, עדיף 5870 על פני 4870X2 במיוחד כי הוא צורך הרבה פחות חשמל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...