012, כל מילה אחרת מיותרת - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012, כל מילה אחרת מיותרת

אור כהן

Recommended Posts

אני חי בבועה? למה לעזאזל החברה של האינטרנט חייבים לספק לך את המחיר הזה? אז מה אם הם חברה חרא (אם אתה מדבר על 012 אז שיפשטו רגל אמן שונא אותם)

אבל עדיין, חייבים לך משהו? לא, לא טוב לך? לך לחברה מתחרה ותשכנע אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חווה ממש ברגעים אלה את מה שאתה מתאר בחלק השני של ההודעה -

איטיות בלתי נסבלת בגלישה - בהתחלה חשבתי שהאיטיות נובעת מגלישה לשרתים של חול - אבל גם כאן בhwzone קיימת האיטיות!

זה פשוט ביזיון, ברגע שנגמרת ההתחייבות אני עף..

תודיע בthread אם יש התקדמות , פשוט אין לי לא זמן ולא עצבים להתקשר אליהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי דבר אחד להגיד לך. אתה ילד קטנוני ובכיין.

רוצה לשלם זול ולקבל לוקסוס. יש לך בעיות תיתנתק אבל תפסיק להיתבכיין.

יש ל012 שירות טוב, והם הישתפרו פלאים לאחרונה ,אף חברה לא יכולה להיתחייב על פינגים נמוכים. יש דברים שלא תלוים בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שזה נשמע ככה.. אבל 40 ש"ח זה כמעט מחיר מלא של חבילה בפני עצמה - ואנשים עובדים קשה מאוד בשביל כזה סכום כל חודש.

זה די פשוט להסביר . אנחנו נמצאים רחוק מהשרתים ובארץ עמוסת פיראטים שהורסים את הפינגים ע"י שימוש ב100% מרוחב הפס . מתי שאור למשל לא יכול לשחק במשחקים שהוא אוהב בגלל פינג גבוה אז הזמן משחק שלו יורד לטמיוון . לפי מה שהבנתי רוב האנשים מעריכים שעה של זמן חופשי שלהם בשווי של חצי שעת עבודה וזה יכול להיות הרבה מאוד כסף. בגלל זה כדאי לאנשים שמשחקים משחקי מחשב ואין להם הרבה זמן לשלמו כל מחיר סביר כדי שהמשחק יהיה זמין להם מתי שיש להם זמן.

הכל עניין של זמן = כסף ואם אתה יכול לשלם קצת יותר ולנצל את הזמן שלך טוב יותר (להינות מזמן פנוי זה ניצול טוב לפי דעתי)אז זה שווה את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר פיראטים עכשיו? אתה קונה רוחב פס מספק האינטרנט ללא הגבלה ? זה כמו לקנות שטח חניה פרטי בחניון או מנוי חודשי אני אשתמש בזה כמה שבא לי ומתי שבא לי.

ואם הנורמות של ספקיות האינטרנט בארץ היא לעשות סטטיסטיקת שימוש בו זמני והסתברויות שימוש גולשים ולוקחים את המינימום זה כבר בעיה אצלהן.

אני גולש באורנג' אחרי שנה וחצי ב-012, NETVISION, בינלאומי ואני רוצה להגיד לכם שאורנג' מס'1 גם בשירות כמו בינלאומי ומבחינת גלישה וכו ללא חסימות עד כה , יש לצין שגם בבזק בינלאומי לא היו חסימות.

חברה כמו 012 שמחזיקה מאות אלפי לקוחות ומקצה רוחב פס זעום ללקוח צריכה להתבייש וליפול בבורסה. חבל שאין פה לחץ מספק מהציבור בעניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עברו 5 ימים מאז שהתחלתי לחוות בעיות באינטרנט, בעיקר בעיות איטיות.

לדוגמא: אני נכנס לאתר DX, ופתאום הוא מחליט שהוא לא מסכים לעלות לי, ואם הוא עושה טובה, לוקח לו כ"שעה" לעלות :s07:

אני לא יכול לסבול את זה יותר! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חווה ממש ברגעים אלה את מה שאתה מתאר בחלק השני של ההודעה -

איטיות בלתי נסבלת בגלישה - בהתחלה חשבתי שהאיטיות נובעת מגלישה לשרתים של חול - אבל גם כאן בhwzone קיימת האיטיות!

זה פשוט ביזיון, ברגע שנגמרת ההתחייבות אני עף..

תודיע בthread אם יש התקדמות , פשוט אין לי לא זמן ולא עצבים להתקשר אליהם..

1+

על 3M האינטרט אצלי בקושי זז גם באתרים ישראלים ושלא נדבר על מחו'ל...

עוד 3 חודשים כלה סבל הזה יגמר שאני יעבוד לאורנ'ג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...