תאונה שהיתה היום מול הקניון של נהריה עצוב אבל מצחיק - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאונה שהיתה היום מול הקניון של נהריה עצוב אבל מצחיק

FresH-MeaT

Recommended Posts

או שלא רואים את כל התמונה, או שנדרשות יכולות נהיגה עילאיות על מנת להתהפך שם...

זה ממש לא קשה להתהפך עם רכב להפך זה די קל.

אותי מצחיק כל הצעירים פה שצוחקים על כאלה דברים, עד שלא תהיו בתאונת דרכים אתם לא תדעו מה זה באמת.

סתם מעניין אותי אתה מדבר מניסיון? או שאתה מכיר מישהו שעשה תאונה?

איזה נזק ? הרכב הפוך והחלונות מנופצים

אם הוא היה חגור שום דבר לא היה אמור לקרות לו

תשמע אני אומר מניסיון -החגורה מונעת פגיעות מסוימות אבל פותחת דלת לפגיעות מסוג אחד(בעיקר האצה\האטה במהירות חריגה= http://en.wikipedia.org/wiki/Diffuse_axonal_injury

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סתם מעניין אותי אתה מדבר מניסיון? או שאתה מכיר מישהו שעשה תאונה?

אני מדבר מנסיון של 2 המקרים.

יש לי חבר קרוב שמרותק לכיסא גלגלים עקב תאונה שמשאית פגעה בו, ואצלי התאונה אומנם לא היתה כל כך קשה אבל לא הייתי מוכן לעבור את זה שוב.

זה קרה בגיל 22, בעת נסיעה בכביש בין-עירוני, ג'יפ של מיצובישי בדיוק יצא מתחנת דלק במהירות של כ-30-40 קמ"ש (כשאני נסעתי 110), מיותר לציין שמרחק הבלימה שהיה נתון לי היה פחות מ-50 מ'.

פגעתי בו עם החלק הימני של האוטו (יונדאי אקסנט מהעבודה), ותוך פחות משניה מצאתי את עצמי עם הפוך לצד.

נזקקתי לפיזיותרפיה במשך מספר חודשים, כי החלק התחתון של הגב שלי נפגע באופן קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מצטערת על המקרים האלו.ברור שאחרי שעוברים משהו כזה,או כל דבר רע אחר,לא הכי מתחשק לצחוק לגביהם.

אבל יש כזה דבר הומור שחור,ויש אנשים שאוהבים אותו,בלתי אפשרי להיות פוליטיקלי קורקט כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שלא רואים את כל התמונה, או שנדרשות יכולות נהיגה עילאיות על מנת להתהפך שם...

אני משער שהנהג עשה זיגזאג בשביל להראות לחברה ,למה סתם ככה אי אפשר להתהפך שם.

אני גם דיי בטוח שהנהג יצא בלי שריטה אפילו ,הרכב נראה כאילו לא קרה לו כלום חוץ מהחלונות שהיתנפצו ,אני משער שעם הוא היה חגור אז הוא לא עף מהחלון ,ועם הוא לא עף מהחלון אני משער שאין אף פגיעה .

מה כן ,יש לומר (לאלו שנוסעים בתחבורה ציבורית לפעמים ) שהחגורות הקטנות האלו שיש במנויות ובאוטובוסים של הילדים ,הן גורמות יותר נזק מתועלת (על זה עשו מחקר ,החגורה הזות פוגעת בצורה קשה במעיה הדק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם באמת חושבים שקשה להתהפך עם מכונית? איפה אתם חיים? מספיק סיבוב חד לימין ואז לשמאל ואתם יפה מאד עושים סלטה.

או כמו שכבר כתבתי פגיעה באבן השפה שגורמת לכם לאבד שליטה ולהתהפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם באמת חושבים שקשה להתהפך עם מכונית? איפה אתם חיים? מספיק סיבוב חד לימין ואז לשמאל ואתם יפה מאד עושים סלטה.

תלויי מאוד במכונית ,עם את נוסע עם עם מרכז כבידה נמוך (בעיקר ספורט) ,כמה סיבובים כאלו לא יעשו לה כלום ,עם זה עם מרכז כבידה גבוה ,סביר להניך שאחרי שניים שלושה זיגזגים אתה מיתעופף באוויר (שוב ,תלויי ברכב ,בצמיגים ,במהירות נסיעה וכו .)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ועוד אחד שאמר כאן את זה, מדברים שטויות במיץ כל כך ואין לכם בכלל מושג מזה תקני בטיחות, נראה לי..

זה פשוט בורות להגיד כזה דבר.

רכב יוצא מהיצרן אחרי שעבר בדיקות קפדניות, עבר מבחני בטיחות ועומד בכל הדרישות והתקניים הבינלאומיים לבטיחות.

ואם תרשה לי לגלות לך משהו, שיוצא מהיצרן ולא עבר שיפצור לא תיקני כלשהוא אצל ילד בן 17, לא יתהפך על כביש ישר

בנסיעה רגילה בשום דרך. תנסה לסובב את ההגה 500 פעם לכל כיוון בזמן נסיעה, הרכב לא יתהפך. מקסימום יאבד אחיזה ויחליק,

אבל ללא ספק תמיד ישאר על ארבעת הגלגלים. תתווכח כמה שתרצה - ככה זה.

בשביל להפוך אתה צריך להיכנס לסיטואציה מאוד לא נעימה שכוללת גורם שלישי נוסף. (אבן, התגנשות, ירידה לשול וחזרה ממנו באותה מהירות..)

אתה יודע, יצרן מכוניות מוכר לך כלי תחבורה שאחרי הכל הוא גם סוג של כלי רצחני. הוא לא יכול לעשות מה שבא לו ויש גופים מפקחים,

יש מהנדסים, יש אנשים מטעם מכוני תקנון ובטיחות שמגדירים תקנים מסויימים שיצרן הרכב מחוייב לפעול לפיהם בשביל למכור את המוצר שלו לשוק הפתוח.

אז לפני שאתה מחליט לזלזל בכלי התחבורה עצמו וכמה פשוט להפוך אותו, תשקול את המקרה לגופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה קלאסית שתישאר לעד :)

רכבים לא מתהפכים סתם...

למישהו יש מושג מה קשה שם?

ומניסיון לא מסובך להפוך ... Ran Bracha אמר שצריך גורם שלישי אבל אני די בטוח שלא כך הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ועוד אחד שאמר כאן את זה, מדברים שטויות במיץ כל כך ואין לכם בכלל מושג מזה תקני בטיחות, נראה לי..

זה פשוט בורות להגיד כזה דבר.

רכב יוצא מהיצרן אחרי שעבר בדיקות קפדניות, עבר מבחני בטיחות ועומד בכל הדרישות והתקניים הבינלאומיים לבטיחות.

ואם תרשה לי לגלות לך משהו, שיוצא מהיצרן ולא עבר שיפצור לא תיקני כלשהוא אצל ילד בן 17, לא יתהפך על כביש ישר

בנסיעה רגילה בשום דרך. תנסה לסובב את ההגה 500 פעם לכל כיוון בזמן נסיעה, הרכב לא יתהפך. מקסימום יאבד אחיזה ויחליק,

אבל ללא ספק תמיד ישאר על ארבעת הגלגלים. תתווכח כמה שתרצה - ככה זה.

בשביל להפוך אתה צריך להיכנס לסיטואציה מאוד לא נעימה שכוללת גורם שלישי נוסף. (אבן, התגנשות, ירידה לשול וחזרה ממנו באותה מהירות..)

אתה יודע, יצרן מכוניות מוכר לך כלי תחבורה שאחרי הכל הוא גם סוג של כלי רצחני. הוא לא יכול לעשות מה שבא לו ויש גופים מפקחים,

יש מהנדסים, יש אנשים מטעם מכוני תקנון ובטיחות שמגדירים תקנים מסויימים שיצרן הרכב מחוייב לפעול לפיהם בשביל למכור את המוצר שלו לשוק הפתוח.

אז לפני שאתה מחליט לזלזל בכלי התחבורה עצמו וכמה פשוט להפוך אותו, תשקול את המקרה לגופו.

אתה חי בסרט, נסיעה רגילה? - אין דבר כזה. במהירות סבירה 60-70 קמ"ש SUV יכול בקלות להתהפך משבירה חדה של ההגה, רכבים קטנים יותר עם מרכז כובד נמוך יותר יתהפכו במהיריות לא גבוהות בהרבה מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר איתך על סמי-טרייל ולא על ג'יפ. אני מדבר כרגע על משפחתי / צעיר.

תסע ב60 קמ"ש, תכנס לסיבוב חד תוסיף גם משטח רטוב וחלק על הדרך, תאבד אחיזה בגלגלים האחוריים, הרכב יכנס לסחרור.

בשום מקרה הרכב לא יחליט להפוך את עצמו פתאום כי אתה אמרת שפניה חדה במהירות כזאת הוא צריך להתהפך.

אם הוא כן יתהפך, אז זה כתוצאה מפגיעה בגורם שלישי בזמן הסחרור.

קפיש?

תקני בטיחות, תוי תקן, סטנדרטים שלכל יש אותם.

לפרטי יש של פרטי.

לג'יפ יש של ג'יפ.

ולמשאית יש של משאית.

וכו'..

אגב, אני הייתי במסלול כזה וראיתי הדגמה חיה של הנתונים האלה על מאזדה3. הרבה סיחרורים, שום דבר מעבר.

אח"כ הייתי בניסיון עם הרכב שלי, הרבה סיחרורים הרגשה של מעברי משקל חדים ולא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך למשטח החלקה, תסע במהירות יחסית גבוהה 90-80 תשבור את ההגה ימינה ואז שמאלה ותחזור אלינו בסדר ילד?

רכבים מתהפכים בקלות, כל מה שצריך זה כביש טיפה לא מאוזן, מהמורה קלה, מהירות גבוהה טעות קריטית של הנהג ולא מעט חוסר מזל והרכב שלך מתהפך.

אם בשביל שרכב רגיל יתהפך הייתה צריכה להיות שואה גרעינית לא היו מתהפכים לך 2-3 רכבים בממוצע בלילה, רובם ללא נפגעים כמעט אבל עדיין זה מה שקורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...