איך המפרט הבא? 4000 שח למשחקים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הבא? 4000 שח למשחקים

tom57

Recommended Posts

מעבדי ‏AMD‏

Phenom II x3 Tripple- 720 Socket AM3 2.8Ghz 45nm Tray

לוחות אם למעבדי ‏AMD‏ GIGABYTE

M61PME-S2P AM2+, AM3 nForce 430, PCI-E, VGA, HDAudio, Lan

זכרונות‏ II 800Mhz

2x2GB Patriot Performance Viper Dual Channel

כרטיסי מסך‏ Sapphire

HD 4890 Vapor-X 1GB DX10.1 HDTV DVI DP PCI-E

דיסקים קשיחים‏ Hitachi

DeskStar 250GB 7200RPM 8MB SATA II

מאווררים וגופי קירור‏ Scythe

Mugen II 5 Heat Pipes CPU Cooler

מארזים‏ CoolerMaster

HAF922 ATX Black Case (No PSU)

ספקי כוח‏ Thermaltake

ToughPower W0103 600W PFC (24pin)

התקציב 4000 שקל

מKSP

מטרות-משחקים

מחשב נטו בלי צורב או מקלדת ועכבר

בKSP יש הנחה למזומן?

אם הלוח אם תמוך בOC אז כן, משהו בינוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שנוכל להגיב על המפרט הזה אם לא ידועים לנו פרטים בסיסיים כמו שימושים ותקציב?

קרא את חוקי הפורום שבלינק הבא, תוסיף לכותרת שימושים+תקציב וענה על כל 11 השאלות שנשאלות שם+רשום היכן אתה מעדיף לרכוש את המחשב. גם כדי שנוכל לעזור לך וגם כדי שלא ינעלו את הדיון.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=51049.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשנה את הכותרת בבקשה- תוסיף שימושים ותקציב.

מה גודל המסך שיתחבר למחשב (אם אפשר תוסיף גם איזה דגם ו/או רזולוציה טבעית (הכי גבוהה במסך)).

לאחר שתוסיף את הפרטים הללו, ננסה לבנות מפרט עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ לך לקנות מסך 21-22" שהוא FHD, משום שהרזולוציה הזאת מאוד גבוהה לכן אתה תראה הכל בקטן- ראיתי כבר אנשים שזה ממש הציק להם. ככה וככה לא תראה הבדל באיכות בין סרטי 1080 לבין 720 כי המסך לא גדול (יחסית). לכן אני ממליץ לך לקנות מסך 22" איכותי שבו הרזולוציה סטנדרטים (1050*1680) שכמובן תומך ב720, או מסך 23"-24" שהוא FHD.

הסתכלתי על המפרט שלך, והייתי משנה כמה דברים אבל לפני זה אני צריך לדעת את הפרטים הבאים:

-האם אתה נעול על המארז הזה? או שבחרת אותו סתם ככה. משום שניתן לקחת מארז איכותי כגון אנטק 300 ולחסוך כסף. איזה מארז תרצה שאשים במידה ואצליח לבנות מפרט עדיף?

-איזה מסך בסופו של דבר תקח? 22" (או אחר, עם רזולציה סטנדרטים) או מסך 24" או אחר עם רז' FHD? זה קריטי כדי לדעת איזה כרטיס מסך לשים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה מארז עם מקום לקירור ושיהיה ממש מאורר (כמה מאווררים) אבל לא ממש איכפת לי הדגם/סוג

אם אתה אומר שזה יראה קטן אז כן, אני אקח 22 אינצ'

במסגרת תקציב זה רק VW223T

אבל אני לא יודע אם בעתיד אני לא אקנה מסך FHD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הנה מפרט עדיף על פני זה ששמת מהסיבות הבאות:

-ספק איכותי יותר.

-לוח אם טוב יותר (בעיקר משום שיש לו 4 חריצי זיכרון, לכן תוכל להוסיף עוד סטיקים של זיכרון בעתיד).

-כרטיס מסך אומנם מעט חלש יותר- אך משתלם יותר וכמובן עדיין מריץ את כל המשחקים על הגדרות גרפיות גבוהות.

-500GB נפח הארדיסק, משתלם יותר.

-המארז אומנם לא גדול, אך כולל פילטר+ 2 מאווררים שאת מהירותם אתה יכול לשנות ע"י סויצ'ים. ניתן להוסיף עוד מאוורר אם תרצה מקדימה.

מעבדי ‏AMD Phenom II x3 Tripple- 720 Socket AM3 2.8Ghz 45nm Tray

מאווררים וגופי קירור Scythe Mugen II 5 Heat Pipes CPU Cooler

לוחות אם למעבדי ‏AMD GIGABYTE MA770-UD3 AM2+, AM3 770 Chipset, 1066, PCI-E, HDAudio, 1394a

זכרונות DDR II 800Mhz 2x2GB Patriot Signature

דיסקים קשיחים Western Digital 500GB IntelliPower, 32MB, SATA II WD5000AADS

כרטיסי מסך Sapphire HD 4870 512MB DX10.1 HDTV 2xDVI PCI-E

מארזים Antec Three Hundred Mid Tower Gamer Black Case (No PSU)

ספקי כוח Corsair VX 550W Active PFC 12cm Fan

מחירון עבודות במעבדה הרכבת מחשב חדש עד 4000 שקל

סה"כ עלות מחשב 3565 ₪.

עכשיו שים לב, יש לך 3 אופציות:

1) שים לב שעלות המחשב היא 3 וחצי אלף בערך, לכן את ההפרש מהתקציב שהצבת אתה יכול לעביר לתקציב המסך, ובכך לרכוש מסך 22" (או גדול יותר- מעט יכביד על כרטיס המסך אבל לא נורא, עדיין אמור להריץ הכל על הגדרות גבוהות) איכותי (לדוגמא סמסונג 2233BW או 2333SW שהוא 23" FHD אם אני לא טועה).

2) במידה ואתה בטוח תקח מסך עם רזולוציה גבוה (FHD), תחליף את כרטיס המסך ל GTX275 של שכן הוא זול יותר מHD4890 ובמספר אחוזים חזק יותר, לכן הוא משתלם יותר מבין שני אלו. כנראה תהיה חריגה מהתקציב הכללי.

3) לחסוך 100 שקלים ולקחת מעבד X3 710 שהוא קצת חלש מX3 720, אבל משתלם יותר ובהחלט "יספק את הסחורה". שים לב שאין לו מכפלה פתוחה לכן קשה יהיה יותר להגיע לOC גבוה. בחיסכון הזה תוכל לקחת גם כרטיס מסך חזק וגם מסך איכותי (אפילו 23" FHD).

אם אני לא טועה, עוד החודש אמורים לצאת חדשים של ATI. יכול להיום שאם תחכה זה ישתלם לך (אולי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז Gladiator 600 Black ATX Case יהיה בגודל מספיק למוגן?

כי לחבר שלי יש וזה אחלה של מארז (מבחינת קירור)

אם אני אהיה עם כרטיס מסך 275 עם מסך שהוא לא FHD זה לא יפגום במשהו כן?

אני לא עומד לשדרג את המחשב הזה לפחות למשך 3 שנים ככה שהלוח אם לא יצטרך עוד סטיקים... אז הלוח אם שנתתי יהיה מספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז Gladiator 600 Black ATX Case יהיה בגודל מספיק למוגן?

כי לחבר שלי יש וזה אחלה של מארז (מבחינת קירור)

אני לא מכיר את המארז הזה, והוא לא נשמע לי איכותי במיוחד (כן ראיתי תמונה שלו). אם אתה בטוח שאתה רוצה ללכת על המארז הזה- פנה לפורום "מארזים וספקים" כדי שיתנו לך חוות דעת עליו, ויחד עם זאת תשאל שם האם המוגן יכנס לתוכנו.

אם אני אהיה עם כרטיס מסך 275 עם מסך שהוא לא FHD זה לא יפגום במשהו כן?

אפשר, אבל חבל על הכסף. HD4890/GTX275 לא כרטיסים מאוד משתלמים ממילא, ועכשיו אתה שם מסך עם רז' סטנדרטים שבחלק מהמשחקים לא תנצל את מלא הכח של הכרטיסים האלה. עדיף לחסוך ולקחת HD4870 (עדיין יריץ הכל על מקסימום למעט פה ושם פילטרים כמו AA, ואתה חוסך פה מאות שקלים. הבדל הביצועים בין הכרטיסים עומד על 25% פחות או יותר- לא הפרש גדול ככה שאתה די זורק פה כסף.

אני לא עומד לשדרג את המחשב הזה לפחות למשך 3 שנים ככה שהלוח אם לא יצטרך עוד סטיקים... אז הלוח אם שנתתי יהיה מספק?

הוא גם קצת פחות איכותי, אבל בכלליות אם אתה בטוח שאתה לא תוסיף עוד אתה יכול לקחת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה אפשר לעשות OC ל4870 עם הלוח הזה?

אוברקלוק לכרטיס מסך לא תלוי בלוח האם. 4870 לרוב אוברקלוקרים לא טובים.

יש הבדל גדול בין HD 4870 Vapor-X לרגיל?

לא, ההבדל העיקרי הוא הקירור. במקרה הזה הפרש המחירים לא ממש שווה את זה.

תשמע, בשביל משחקים כבדים על הגדרות גרפיות גבוהות HD4870 יספיק. אם אתה "זונת גרפיקה" ומוכן לשלם תוספת של מאות שקלים בשביל אקסטרה 3-4 פריימים לשניה במשחקים, אז לך על GTX275-אין לי מה להגיד לך.

כפי שרשמתי מקודם- אתה יכול לקחת מעבד X3 710 ובכך לחסוך 100 שקלים ולשים כרטיס GTX275- ככה סה"כ מחיר המפרט יהיה סביב ה3850 שקלים. את 100 השקלים האלה תוסיף לתקציב של המסך וקח מסך 23" שהצעתי לך לדוגמא שעולה סביב ה1000 שקלים (FHD).

במידה והOC שאתה מתכנן לא יהיה גבוה (נגיד עד 3.4GHZ) גם קירור זול יותר יספיק. הנה מפרט לדוגמא, כולל מסך 23".

מעבדי ‏AMD Phenom II x3 Tripple- 710 Socket AM3 2.6Ghz 45nm Tray

מאווררים וגופי קירור Arctic Cooling Freezer 7 Pro (LGA775)

לוחות אם למעבדי ‏AMD GIGABYTE MA770-UD3 AM2+, AM3 770 Chipset, 1066, PCI-E, HDAudio, 1394a

זכרונות DDR II 800Mhz 2x2GB Signature

דיסקים קשיחים Western Digital 500GB IntelliPower, 32MB, SATA II WD5000AADS

כרטיסי מסך Zotac GTX 275 896MB GDDR3 DX10 HDTV DVI PCI-E

מארזים Antec Three Hundred Mid Tower Gamer Black Case (No PSU)

ספקי כוח Corsair VX 550W Active PFC 12cm Fan

מסכים SAMSUNG - שלוש שנות אחריות 2333SW 23'' LCD 5ms 1:20000 DVI WideScreen

מחירון עבודות במעבדה הרכבת מחשב חדש מעל 4000 שקל

סה"כ עלות המחשב 4769 ¤

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...