FIFA 10- הדמו שוחרר - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FIFA 10- הדמו שוחרר

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"דבר ראשון קונים ג'ויסטיק למחשב ופתרתה את הבעיה, אני משחק עם גויסטיק במחשב וכשאני הולך לעשות טורנירים אצל חברים ב PS3 אני קורע אותם !!!

דבר שני הגרפיקה של המשחק במחשב יותר טובה מ ומ PS3 וזה עובדה אפילו חברים שלי שיש להם מסכימים בזה!"

כשאני אומר "מחשב"הכוונה היא ללא ג'וייסטיק מן הסתם חמוד אלה עם מקלדת, כל איבזור כזה ואחר שאתה מוסיף זה כבר דמוי קונסולה וברור שזה יהיה אותה הרגשה אבל הרוב המוחלט של האנשים שמשחקים במשחק כדורגל במחשב משחקים עם המקלדת, זה דבר ראשון דבר שני הפרו זה אולי משחק שנראה ממבט ראשון ריאליסטי יותר שוב בגלל מגוון תנועות גדול יותר ויותר חופשיות משחק , אבל תאכלס אחרי ששיחקתי בו כמה פעמים (ואני מדבר על 08 09 ולא על 10) אתה רואה שזה משחק הכי לא ריאליסטי מספיק שנזכיר שוב את המהירויות ההזויות של המשחקנים..שהשחקן הולך עם הכדור זה נראה זוועה..והגרפיקה (אני מדבר על גירסאות הקונסולות), הפנים של השחקנים הורסים את חווית המשחק, מה שאני יכול להסכים איתך זה שהפרו לפני שנתיים שלוש היה הרבה יותר ריאליסטי מהפיפא אבל מהפיפא של 08 שהתחילו להשקיע בבמשחק לקונסולות הדור הבא הם התעלו על הפרו ואין מה לעשות, הציונים ומחלקי הציונים מדברים בעד עצמם, אני לא יודע משחקים של איזה קבוצות אתה רואה אבל אבל אם אתה חושב שפרו נראה ריאליסטי אתה בטוח לא רואה אירופה :} חחח

זה שאתה יכול לשחק רק עם מקלדת לא אומר שהשליטה גרועה, היום יותר ויותר בעלי מחשב קונים גיימפאד כי פשוט יש משחקים שזה מוסיף.

"דמוי קונסולה" ? :s07: אני אפילו לא אגיב לזה..

בקטע של הפיזיקה - אתה יכול לדבר עד מחר שאתה חושב שהפיזיקה בפרו לא טובה, אבל זה לא משנה את העבודה שרוב הציבור מעדיף

את איך שהפרו ניראה ומרגיש.

בקטע של המהירות מסכים איתך, מקווה שהחדש ירגיש כמו שהוא ניראה בסירטונים.

מחלקי הציונים ? דבר ראשון תביא הוכחות, דבר שני שיקפצו לי, ביקורות ממזמן לא שוות הרבה, ואם באמת המקצועיים מעדיפים את פיפה

למה רוב הטורנירים בעולם הם בפרו ? כולל זאת שהייתה שבוע שעבר בארץ ד"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ואם באמת המקצועיים מעדיפים את פיפה ...."

חחח "המקצועניים" האלו הם מבקרי משחקים שבחיים שלהם לא שיחקו כדורגל במציאות

99% אם לא 100-המקצועניים האמיתיים שהם בעלי מקצוע בכדורגל-השחקני הכדורגל משחקים בפרו... לא כי יש לזה גרפיקה יותר טובה, או פיזיקה וכו להם מספיקה סיבה אחד טובה וזה כי המשחק פשוט הרבה יותר מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה מוזרה מאוד. מקווה שמישהו יוכל לעזור לי

יש לי את הדמו גם ב 360 וגם ב PS3

ב 360 הכל מצויין והרזולוציה שהLCD שלי מקבלת זה FULL HD , כלומר 1920*1080

ב PS3 כשאני מעלה את הדמו הרזולוציה עוברת ל 1280*720

מישהו יודע מה הבעיה?

הסוני מכוון על 1080P והכל מוצג כראוי. ברגע שאני נכנס לדמו זה משתנה ל 1280*720

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספיקו לי שני משחקים בדמו כדי לגלות שהפיפא השנה שוב הולך להיות אכזבה, אם משווים את גירסת המחשב לגירסת הXBOX.

שוב פעם הגרפיקה נראית בדיחה לעומת האקסבוקס, זה נראה כאילוEA מוציאה שני משחקים שונים.

שיחקתי גם בדמו על האקסבוקס שלי ויש הבדלים עצומים, בגרפיקה, בתנועה, בדינימיקה של המשחק, בפיזיקה, הכל הכל שונה. באקסבוקס מרגישים ממש שמשחקים במשחק כדורגל ראוי וכמעט כל תנועה מהמציאות מועתקת למשחק, אבל גירסת המחשב גם השנה נשארת הרחק מאחור, אפילו הCINEMATICS לקוחים מגירסת המחשב של פיפא 2009.

פשוט חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח הוכחות? כנס לגייספוט ותגיד לי כמה קיבלו שני המשחקי לשנת 09....ואני אובייקטיבי לגמרי אמרתי אפילו שלפני שנתיים העדפתי את הפרו כי הוא היה טוב יותר עד ש ea שידרגו תפיזיקה ותמשחקיות ו "ניצחו" את המתחרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אין מה לעשות בנידון, גירסת הקונסולות זה עולם אחר

http://www.metacritic.com/games/platforms/xbox360/fifasoccer10

http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/fifasoccer10

זה באמת עולם אחר.

שיחקתי בדמו באקסבוקס על FHD, זה פשוט נראה כאילו אני במשחק אמיתי. התנועות הגרפיקה איך שהכל זורם שם, ממש כמו משחק כדורגל אמיתי. ואז אני בא לבדוק את הדמו במחשב וזה נראה כמו פיפא 2005 לעומת האקס בוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יצא מוד שמשפר משמעותית את הגרפיקה עד לרמה של גרסאות הקונסולה (ככה כותבים לפחות).

http://www.pcgameshardware.com/aid,697879/FIFA-10-PC-Mod-delivers-console-like-graphics/News/

http://www.soccergaming.com/forums/showpost.php?p=2748662&postcount=510

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...