FIFA 10- הדמו שוחרר - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FIFA 10- הדמו שוחרר

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב חברים עברתי עכשיו על הדמו ,וזה פשוט עזות מצח כל האלו שטוענים בטוקבקים(בכל האתרים) שפיפא יותר טוב מפרו ..

זה גועל נפש ש EA SPORTS מוציאים בשנת 2010 משחקים כאלו ועוד למחשב כאשר מדובר במערכת יותר חזקה מקונסולות

כל אלו שמשחקים בפיפא לדעתי אנשים הזויים .

נ.ב :וכן אני יודע שפיפא מושקע יותר בקונסולות מאשר למחשב אבל עדיין זה מבוסס על אותו סגנון משחק וזה אותו "חרא"

הפרו אבולושן הראשון שעוד יצא בשנת 2000 משהו כזה יותר מהנה מפיפא של היום .

:pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בתור אוהד פרו אני משוחד אבל כל שנה אני נותן צ'אנס לפיפא וכל פעם מתאכזב מחדש. המשחק פשוט גרוע! חוץ מהזכיויות המלאים של הקבוצו והנבחרות אין למשחק שום דבר להציע. ב-EA חשבו שאם יעעשו משחק איטי אז הוא יהיה יותר ריאליסטי. מחשבה טובה בבסיסה אבל בפועל יישום מאוד גרוע. המשחק מרגיש איטי ומסורבל, הבעיטות כל כך איטיות, השוערים גרועים,נראה שהכל נתון ביד המקרה ואין שום תכנון מראש.

אני אישית ממש התאכזבתי, לא מבין את אלו שחושבים שפיפא יותר טוב מהפרו. אז נכון, יש לפיפא יותר זכיונות ובדרך כלל גם גרפיקה יותר טובה אבל איפה המשחקיות, איפה הכדורגל הסוחף, כל גול נראה אותו דבר. מ-ש-ע-מ-ם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

יש לך טעות אחת- בגרפיקה פיפא השנה אכזבה [לא שכל שנה יש גרפיקה להיט- כבר 10 שנים יש כל פעם שידרוג קל]

משחק דפוק- נמחק אחרי 2 דקות. AA גרוע.

הפרו אבולושן -עשו מה שבאמת היו צריכים זה שיפור הגרפיקה -ונראה שעשו זאת השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחבל הוא זה שלקונאמי אין את המשאבים(או שאולי הם לא רוצים להשקיע הרבה)בשביל להביא זכיון לכל הליגות והקבוצות, כי אם היה להם אז אני מאמין ש85 אחוז משחקני הכדורגל במחשב/קונסולות היו משחקים בפרו וכמעט ולא היו שחקני פיפא.

בנוגע לגרפיקה, פיפא תמיד מאכזב בגרסת הפי.סי, בדרך כלל בקונסולות המשחק נראה הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחבל הוא זה שלקונאמי אין את המשאבים(או שאולי הם לא רוצים להשקיע הרבה)בשביל להביא זכיון לכל הליגות והקבוצות, כי אם היה להם אז אני מאמין ש85 אחוז משחקני הכדורגל במחשב/קונסולות היו משחקים בפרו וכמעט ולא היו שחקני פיפא.

בנוגע לגרפיקה, פיפא תמיד מאכזב בגרסת הפי.סי, בדרך כלל בקונסולות המשחק נראה הרבה יותר טוב.

שים לב להבדלים בגרפיקה ובריאלסטיות:http://www.videogameszone.de/aid,694883/FIFA-10-PC-Bilder-von-Barca-und-Juve-im-Vergleich-zur-Xbox-360/Special/?menu=browser&mode=article&article_id=694883&entity_id=231523,231524&image_id=1191694&page=1&order=

זה פשוט בושה וחרפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחשב זה שוב מגעיל מזל שקניתי .... ובקשר לפרו, הוא הכי לא ריאליסטי שיש מה אתם מבלבלים תמוח השחקנים מרצים במהירויות מטורפות כאילו אתה משחק עם סוניק על מגרש כדורגל חח, שלא נדבר על זה שהשחקנים נראים כאילו הם מרחפים על הדשא והגרפיקה גרועה ביותר הממשק של האפשרויות בהתחלה נראה כאילו ילד בן שנתיים עיצב אותו, הדבר ביחיד שטוב בפרו זה שיש הרבה יותר גיוון בהכל, בעיטות מסירות אבל חוץ מזה הפיפא הרבה יותר ריאליסטי, ושלא נדבר על לשחק בפרו במחשב שזה בכלל אסון..זה משחק שמיועד 100 אחוז לקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאין לך מושג על מה אתה מדבר.

הגרפיקה בפיפה בכלל לא רחוקה מהפרו וב 10 משנים אותה לגמרי והיא עוברת שדרוג ככה שהיא תיהיה יותר טובה משל פיפה.

המשחק במחשב הוא בידיוק כמו בקונסולות, אולי המחשב שלך לא מצליח להריץ את זה כמו שצריך ואת פיפה כן כי פיפה למחשב תקוע עם גרפיקה של PS2 (!) למרות שהמחשבים של היום לא רואים את הקונסולות מבחינת כוח ובכל זאת EA לא מעדכנים את הגרפיקה.

"הדבר היחידי שטוב בפרו זה גיוון,בעיטות מסירות" :s07: בפיפה אי אפשר למסור ולבעוט ? מה כבר יכול ליהיות מגוון במשחק כדורגל..

לגבי זה שהמשחק רץ מהר מידי אני מסכים אבל לפי הסירטונים החדש יהיה איטי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחשב זה שוב מגעיל מזל שקניתי .... ובקשר לפרו, הוא הכי לא ריאליסטי שיש מה אתם מבלבלים תמוח השחקנים מרצים במהירויות מטורפות כאילו אתה משחק עם סוניק על מגרש כדורגל חח, שלא נדבר על זה שהשחקנים נראים כאילו הם מרחפים על הדשא והגרפיקה גרועה ביותר הממשק של האפשרויות בהתחלה נראה כאילו ילד בן שנתיים עיצב אותו, הדבר ביחיד שטוב בפרו זה שיש הרבה יותר גיוון בהכל, בעיטות מסירות אבל חוץ מזה הפיפא הרבה יותר ריאליסטי, ושלא נדבר על לשחק בפרו במחשב שזה בכלל אסון..זה משחק שמיועד 100 אחוז לקונסולות.

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ובקשר לפרו, הוא הכי לא ריאליסטי שיש מה אתם מבלבלים תמוח השחקנים מרצים במהירויות מטורפות כאילו אתה משחק עם סוניק על מגרש כדורגל חח, שלא נדבר על זה שהשחקנים נראים כאילו הם מרחפים על הדשא והגרפיקה גרועה ביותר הממשק "

עוד בן אדם הזויי... לא כל דבר נוצץ זה זהב כל שחקני פיפא מסתכלים על הקנקן ולא מה שבתוכו וזה מה שכל חובבי פיפא רואים ,מסתנוורים מחסויות ומתפריטים ולכאורה מריאליזם.

רק לפני כמה ימים אני והחבר'ה עשינו השוואות בין פרו לפיפא כולם הסכימו שהפיזיקה של פיפא לכאורה נראת טוב אבל ממבט שני היא על הפנים ,כולם הסכימו פה אחד שבפיפא(קונסולות) התנועה של השחקנים והצעדים שלהם לא קשורה לכר הדשא והם נראים כאילו הם מרחפים , כל הגליצ'ים נראים אותו הדבר ולא מציאותיים בכלל ,תנועה של הכדור באוויר אננמית וכו... כבר אין לי חשק לפרט עוד.

אתה מדבר על ריאליזם 99 אחוז משחקנים בעולם בכדורגל אמיתי עוברים שחקנים בעזרת תנועת/הטעיית גוף ומהירות או שילוב של שניים וזה העיקרון של פרו שליטה אבסולוטית של שחקן בעזרת תנועה ומהירות ופה כל ההנאה של המשחק וכל הטריקים זה סתם לראווה ,לעומת זאת בפיפא ב 99 אחוז אתה צריך לבצע טריק על מנת לחלוף על פני שחקן זה משחק לליצנים

EA sports ניסו לעשות כדורגל סימולטורי וריאליסטי ושכחו לגמרה מהנאה של המשחק .

נ.ב : לא סתם כל השחקנים המקצועניים בעולם משחקים PES

[br]פורסם בתאריך: 12.09.2009 בשעה 12:56:08

"ושלא נדבר על לשחק בפרו במחשב שזה בכלל אסון..זה משחק שמיועד 100 אחוז לקונסולות."

רואים שאתה לא מבין הרבה...

דבר ראשון קונים ג'ויסטיק למחשב ופתרתה את הבעיה, אני משחק עם גויסטיק במחשב וכשאני הולך לעשות טורנירים אצל חברים ב PS3 אני קורע אותם !!!

דבר שני הגרפיקה של המשחק במחשב יותר טובה מ ומ PS3 וזה עובדה אפילו חברים שלי שיש להם מסכימים בזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי החלק השני של ההודעה שלך, אתה מתכוון לפרו נכון ?

כי פיפה למחשב כמו שציינתי למעלה זה פשוט זוועה.

כן אני מתכוון לפרו 2009 וכנראה גם פרו 2010 יהיה יותר טוב מבחינה גרפית על המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"דבר ראשון קונים ג'ויסטיק למחשב ופתרתה את הבעיה, אני משחק עם גויסטיק במחשב וכשאני הולך לעשות טורנירים אצל חברים ב PS3 אני קורע אותם !!!

דבר שני הגרפיקה של המשחק במחשב יותר טובה מ ומ PS3 וזה עובדה אפילו חברים שלי שיש להם מסכימים בזה!"

כשאני אומר "מחשב"הכוונה היא ללא ג'וייסטיק מן הסתם חמוד אלה עם מקלדת, כל איבזור כזה ואחר שאתה מוסיף זה כבר דמוי קונסולה וברור שזה יהיה אותה הרגשה אבל הרוב המוחלט של האנשים שמשחקים במשחק כדורגל במחשב משחקים עם המקלדת, זה דבר ראשון דבר שני הפרו זה אולי משחק שנראה ממבט ראשון ריאליסטי יותר שוב בגלל מגוון תנועות גדול יותר ויותר חופשיות משחק , אבל תאכלס אחרי ששיחקתי בו כמה פעמים (ואני מדבר על 08 09 ולא על 10) אתה רואה שזה משחק הכי לא ריאליסטי מספיק שנזכיר שוב את המהירויות ההזויות של המשחקנים..שהשחקן הולך עם הכדור זה נראה זוועה..והגרפיקה (אני מדבר על גירסאות הקונסולות), הפנים של השחקנים הורסים את חווית המשחק, מה שאני יכול להסכים איתך זה שהפרו לפני שנתיים שלוש היה הרבה יותר ריאליסטי מהפיפא אבל מהפיפא של 08 שהתחילו להשקיע בבמשחק לקונסולות הדור הבא הם התעלו על הפרו ואין מה לעשות, הציונים ומחלקי הציונים מדברים בעד עצמם, אני לא יודע משחקים של איזה קבוצות אתה רואה אבל אבל אם אתה חושב שפרו נראה ריאליסטי אתה בטוח לא רואה אירופה :} חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...