זהה את המשחק! V2 - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהה את המשחק! V2

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב שלא השארת את השם של המשחק בשם של התמונה :bash:

התמונה שלי היא אכן KINGPIN. אני לא נוהג להביא משחקים שאי אפשר לזהות, רק אתה עושה את זה :lol: ההבדל היחיד בין הפעם הקודמת לתמונה של המשחק המוזר שלך הוא שבפעם הקודמת השארת יותר מידי רמזים.

אחד קל כי לא עולה לי משהו אחד לראש (מתאים לתמונה :lol:)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אגיד את השם,אלא רק G-O-R-E. זה מספיק לכל מי שצריך לדעת,לא? :P

לגבי המשחקים שאני מביא לכאן,תאמין או לא,אבל אלה לא סתם משחקים שחפרתי מאיפשהו,אלא משחקים שבאמת ישבתי ושיחקתי בהם שעות על גבי שעות עם חברים...אני באמת לא מאמין שאף אחד לא מכיר אותם חוץ ממני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא GORE החינמי אם על זה דיברת. מה שכן זה אחד מהמשחקים הראשונים שכללו GORE ואחד האחרונים שנמכר בכל העולם :lol: שמישהו יגיד את השם...

התכוונתי לGORE במשחק,כמו שהוא,ולא לשמו..למה שאני לא יזהה את SOLDIER OF FORTUNE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שלא השארת את השם של המשחק בשם של התמונה :bash:

התמונה שלי היא אכן KINGPIN. אני לא נוהג להביא משחקים שאי אפשר לזהות, רק אתה עושה את זה :lol: ההבדל היחיד בין הפעם הקודמת לתמונה של המשחק המוזר שלך הוא שבפעם הקודמת השארת יותר מידי רמזים.

אחד קל כי לא עולה לי משהו אחד לראש (מתאים לתמונה :lol:)

SOF? סתם ניחוש לפני שינה...

ואני מרגיש ממש קטן בטופיק הזה ,אני כולה 92'

עריכה: אני חייב לדעת איך קוראים למשחק ששמת !!!!! התמונה הזריקה לי זריקת נוסטלגיה לשניה וברחה!!

(אני מדבר על התמונה עם השטן הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו שזה SOF, אתה באיחור :P

זה HERETIC. אין קשר בין HERETIC/HEXEN ו THIEF (גם לא אותן חברות). HERETIC הוא המשך של HEXEN (או הפוך), בין המשחקים הראשונים של RAVEN והראשונים שהשתמשו ב ID TECH (במקור ID היו קרובים ל RAVEN, אם המלצה של ID ההנהלה של RAVEN בחרה לעבור ל ACTI והפכה לאחת מהמפתחות הראשונות שהיו בבעלות ACTI, חלק מהאנשים עזבו את החברה בגלל זה [וידועים כ HHS, המפתחים של PREY] והשאר היסטוריה).

אני הלכתי, אחזור מחר עם עוד היסטוריה :P

נ.ב.

שלא תחשוב שאני זקן, אני יליד 91 :lol: פשוט ישש לי מחשב מאז שהייתי קטן (אני אפילו לא זוכר אם זה היה 486 או 586 :kopfpatsch:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני את הרוב לא זוכר, הנושא הזה מזכיר לי ואז אני מבזבז כמה שעות על למצוא את השם של מה שאני זוכר :lol: חוץ מזה גם על חלק לא קטן מהמשחקים חזרתי כשגדלתי, רובם טובים מהמשחקים של היום.

עוד אחד ללילה טוב

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...