האם ניתן לחבר ישירות לוח אם או כרטיס קול למערכת סטריאו 2 ערוצים ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן לחבר ישירות לוח אם או כרטיס קול למערכת סטריאו 2 ערוצים ?

arigo

Recommended Posts

כמובן.

תלוי. כנראה שאם תוציא כמה מאות שקלים על כרטיס קול יעודי, הוא יתעלה על רוב אם לא כל הפתרונות המשולבים בלוחות האם (אלא אם יש כיום כרטיס קול onboard באיכות יוצאת דופן שאיני יודע עליו, כמו בימי ה-soundstorm העליזים. אבל, גם אם כן, אני מנחש שהסיכויים שיש לך לוח אם עם פתרון שכזה לא גדולים במיוחד)

"כמה איכות"? אני מתקשה להאמין שכרטיסי הקול הטובים ביותר הזמינים למחשבי משתווים לטובי נגני הדיסקים\DAC-ים חיצוניים, בלשון המעטה. מצד שני, כנראה שבמחיר שאתה מוכן להוציא, כרטיס קול הוא הפתרון הטוב ביותר בשל יחס עלות\תועלת שיהיה קשה להתחרות בו.

אלו יחוברו למגבר ואיזו מוסיקה תושמע בעיקר? (אני משער שרוב הזמן תשמש במערכת למוסיקה, אחרת לא היית רוכב מגבר סטריאו)

איזה כרטיס קול על הלוח או חיצוני יש לך כיום וכמה אתה מוכן להוציא על אחד חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אני כרגע בורר אפשרוות לHTPC חדש בתקציב כולל של עד 2300 ש"ח ולכן מחפש גם התאמה לכבלים יעודיים של סטריאו

ברור לי לחלוטין שאין סיכוי להגיע לאיכות של הCD שלי שלבד עלה כמו המחשב אבל משהו שיהיה נורמלי במגבלות תקציב

הרעיון הוא לראות HD בסטריאו ולא עם 6.1 7.1 8.1 חה חה וכו ועדיין להנות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שתמשיך להאזין לחומר המוסיקלי שלך סטריאו באמצעות נגן תקליטורים ייעודי שברשותך וה- שתקנה ישמיע רק פסקול של סרטים. אם כך, אתה צריך לשאול את עצמך שאלה אחת:

האם רוב הסרטים בהם אני צופה הם סרטי פעולה ו\או קומדיות ו\או אימה או שמדובר דווקא בדרמות? רק אם מדובר בדרמות, עם עדיפות ל"סרטים זרים" (מרכאות כי אני מבצע הכללה גסה ומתייג את הוליווד כמקור בלתי נדלה של רדידות תרבותית אשר מזינה מאות מליוני עיניים ואזניים ברחבי העולם) הייתי משקיע בכרטיס קול וגם אז בספק. בניסוח פשטני, ככל שחוויה מסוימת פועלת על יותר חושים, כל חוש "זוכה" לתשומת לב קטנה יותר ממערכת העצבים. לפיכך לעולם לא נוכל להינות מפסקול הסרט כמו שהיינו יכולים אילו המסך היה מוחשך. אני חושב שעם מגבר כמו שלך ורמקולים - שאמנם לא ציינת מהם, אבל אני מרשה לעצמי לנחש שמדובר ברמקול מהסגמנט של המגבר הזה - ולצרכי סרטים, אפילו כאלו המתהדרים בפסקול משובח, אין צורך כנראה בפתרונות קול מעבר לאלו הבסיסיים המסופקים בלוחות אם מודרניים. הייתי משקיע את התקציב הלחוץ גם ככה בחזיתות אחרות ב- (וכאלו לא חסר: אמצעי איחסון, רמת רעש, אמצעי שליטה ובקר וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי,

אבל טכנית מה יחובר למגבר סטריאו ? האם יש בלוחות אם יציאות לבננות - אחת לערוץ ימני ואחרת לשמאלי או ?

מה הדרך האיכותית במגבלות שציינת להיכנס למגבר סטריאו מהמחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...