אקווריום מבקבוק וודקה אבסולוט - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אקווריום מבקבוק וודקה אבסולוט

Sting

Recommended Posts

איפה רשום שהוא שורד בוודקה ?

מדובר על הבקבוק עצמו לא על לזרוק דג בתוך בקבוק ואני כבר ראיתי פעם שמישהו עשה את זה וזה בכלל לא מפריע לדגים מסויימים כי ממילא ככה הם חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איפה רשום שהוא שורד בוודקה ?

יצאת בלונדינית :P

דג קרב זה דג קטן.

אתה מחליף כל איזה שבוע חצי מהמים ונותן לו לאכול 3 גרגירים בשבוע, הוא לא מחרבן הרבה.

מקסימום פעם בחודש אתה מוציא את הדג ומנקה.

בקבוק וודקה זה עוד מילא, יש מקומות שמוכרים אותו בצנצנת סגורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הייתי בחתונה והצלחתי להשיג בקבוק אבסולוט!

השאלה היא עכשיו איך אני מוציא את הפילטר הזה?

ניסתי בכוח אבל זה לא כל כך הולך... אז לפני שאני מתחיל לעבוד לפי הפתגם "מה שלא הולך בכוח ירוץ בעוד יותר כוח" יש איזה איזה טריק לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נפלת על בקבוק עם פילטר (99% ממה שנמכר בארץ) זה מסובך להוציא אותו בלי לשבור את הבקבוק.

רק הבקבוקים בדיוטי נמכרים ללא פילטר.

אם בכל זאת נפלת על בקבוק עם פילטר, כן, יש טריק להוציא אותו אבל זה דורש לא מעט מיומנות.

(אני באופן אישי הרסתי איזה 3-4 בקבוקים עד שהצלחתי להוציא אותו בלי "להשאיר עקבות")

בכל אופן - אתה לוקח מברג דק יחסית, שחלק מהפיה, ופשוט משחק עם זה קצת בתוך הפילטר עצמו, (פלסטיק לא עיקש במיוחד)

כאן אתה צריך לעצור, ולהוציא את הכדור זכוכית הקטן שתקוע שם (מכונה גם "גולה") ואז נפתח לך בערך פתח עם קוטר 1 ס"מ

אם זה מספיק לך יופי - אם לא, מתחיל החלק הקשה, החלק מזכוכית, צריך מלמטה למשוך את כלפי מעלה, בלי להפעיל יותר מדי כוח

אחרת אתה שובר לו את כל ה"צוור" - יש נקודה מסויימת שדרכה אפשר.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אין בעיה לשים דג קרב בבקבוק אבסולוט. לי יש אחד, והוא חי כבר שנה וחצי!

הטריק להסרת הפילטר בלי מאמץ הוא פשוט מאוד ( לא כל הדברים שהציעו קודם ועלולים לגרום לשבירת הבקבוק או האצבעות).

קח מברג טסטר ( או סכין חדה) ופשוט תחוך ( אני פשוט לוקח מברג ומחורר בקווים ) את טבעת האלומניום שיש מסביב לפייה.

כל מה שנותר זה לשלוף את כל החלק החוצה.

לחיים ארוכים של הדג יש להקפיד על הכללים הבאים:

חובה שיהיה צמח (גם פלסטיק טוב) בתוך הבקבוק\צנצנת.

מומלץ להאכיל במזון יעודי לדגי קרב ( אומנם עולה קצת יותר, אבל מספיק לשנים)

מומלץ להשתמש במייצב מים בכל החלפת מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי אותך כל כך... לקחת סכין או מברג ולחתוך את הפיה הכסופה שעל הבקבוק ואז הכול ישתחרר?

[br]פורסם בתאריך: 10.09.2009 בשעה 12:23:30

טוב הצלחתי, בסוף פירקתי אותו עם מברג, פטיש, ופלייר חלק חלק עד שהוצאתי הכול.

למרות שאני מבין עכשיו את השיטה שלך לפרק את הטבעת הזאת אחרי שראיתי איך זה בנוי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעללות מטורפת. ההגדרה של "יכול לחיות" במאמר האידיוטי שהבאת היא לא חוכמה גדולה, הדג גם יכול לחיות

בכוס פלסטיק עם מים שיכסו רק את הזימים שלו. - גם אני "יכול לחיות"בחדר מטר על מטר שמדי פעם יזרקו לי אוכל,

יופי אז אני יכול לחיות..ואיך החיים שלי? חרא! אני אסבול והמראה שלי יושפע מכך.

ואיך בדיוק תבצע את החלפות המים השבועיות? ..הבקבוק יקשה עליך את העבודה ואז לא רק שהדג

יחיה במקום קטן הוא גם יצטרך לשחות בחרא של עצמו.

דג הקרב הוא דג חזק ועמיד, ולצערו הרב התכונה הזאת גורמת לאנשים להתעלל בו בצורה מזעזעת.

כבר ראיתי לבנות זכוכית קטנות ומסגרות של תמונה בעלות נפח אפסי עם דג קרב אומלל.

אגב, כששמעתי על דגי הזהב בכלל הזדעזעתי, דג זהב בניגוד למה שנהוג לחשוב זקוק למרחב המחיה

הגדול ביותר החל מ - 150 ליטר .

מספיק לראות את ההבדלים במראה של דג קרב ששורד בבקבוק של וודקה ודג קרב שחי לו בשלווה באקווריום או צנצנת

של 8 ליטר ומעלה עם איזה צמח נחמד, בשביל להבין את הסבל שהדג עובר.

עוד משהו בנוגע למאמר המזעזע הזה:

"מומלץ להשתמש במטילן בלו לחיטוי המים. שתי טיפות מטילן בלו לכוס מים יוצרות תרכיז חומר חיטוי. השתמשו ב 3 כפות מחומר החיטוי בכל החלפת מים. את חומר החיטוי ניתן להשיג בחנויות דגי נוי."

מטילן בלו - חומר שנועד לטיפול במחלות מסוימות של דגים, הטיפול בדג עם החומר הזה לעולם לא נעשה באקווריום עצמו

שכן החומר הזה הורג את כל הבקטריות* הנמצאות בחצץ ובפילטר (אם קיים). החומר היעודי לחיטוי המים הוא אנטי כלור

שאמור לעשות את העבודה - לנטרל כלור ובנוסף אמוניה ומתכות כבדות במים.

בקטריות במים - מתפתחות עם הזמן באקווריום וניזונות מהאמוניה (שתן, צואה, אמוניה בקיצור) במים ובכך מנטרלים אותה.

מים ללא בקטריות לא מוכנים להכיל דגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת התעללות מטורפת בדג.. אני לא מאמין שהוא יחזיק מעמד שם הרבה זמן :kopfpatsch:

המאמר שהבאת בכלל לא מקצועי

"החלפת ¾ מהמים באקווריום פעם בשבועיים (לפי צלילות המים). מומלץ להשתמש במי ברז שעמדו 24 שעות לשם התנדפות הכלור מתוכם."

כל כך לא נכון... אפילו אם תעמיד את מי הברז חצי שנה לכל כל הכלור יתנדף וכלורימין שיש במים ישאר.

צריך להשתמש במנטרל כלור בישביל להיפטר מהכלור.

להחליף מים לפי צלילות המים זה כמו להגיד שאני אחליף לך אויר רק מתי שהאויר שאתה נושם יהיה ירוק מרוב סירחון... .

וחוץ מזה צלילות המים לא משקפת את מצב הרעלים בהם... כמו לשתות פיפי שקוף ולהגיד בגלל שזה בלי צבע אז זה כמו מים נקיים.

כמו שהחבוב מעלי אמר בבקבוק וודקה אין לך פילטר עם בקטריות מפרקות אמוניה... הדג משתין וירעיל את עצמו מהאמוניה.

סתם חבל מיסכן הדג :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...