קניית Playstation 3 בארה"ב - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית Playstation 3 בארה"ב

Talon

Recommended Posts

לגבי הסרטים(בלו ריי וDVD-)

אם אתה קונה בארה"ב אז המכשיר יתמוך רק בסרטי NTSC.. בארץ כמעט ולא מוכרים בשיטת שידור זו(למיטב ידיעתי).

לגבי משחקים אין הגנה אזורית.. אם תקנה את המכשיר בארה"ב תוכל להפעיל כל משחק PS3 מכל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NEOGOD - קראת בכלל מה נכתב פה?

אין שום צורך בשנאי והמשחקים הם REGION FREE.

לגבי סרטים - - נכון, בלו ריי - 90% מהסרטים הם REGION FREE , ואם כבר הם REGION LOCKED - אני ראיתי רק אמריקאים שהם REGION LOCKED (וגם אם כתוב על הדיסק שהוא REGION LOCKED - אפילו זה לא תמיד אומר - והם לפעמים פתוחים לכל איזור)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת שקראתי רק כמה הודעות בעמוד הראשון ולא היה לי כח לקרוא את כל השאר .

ולפי מה שראיתי שהמרככיב החשוב בהחלטה זה המחיר , והמחיר בבאג יהיה בערך 300-400 שקל יקר יותר . אבל במחיר הזה הוא מקבל אחריות בארץ והתאמה מלאה ולא רק 90% .

חג שמח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אחי, מה הסיכוי לעבור במכס?

ואיפה אני יכול לבדוק לגבי אוניברסלי?

מן הסתם אין נתונים רשמיים על הסיכוי לחמוק מהמכס, אבל סה"כ זה לא בשמיים.

ביציאה מהנמל יש מסלול שבו מצהירים על דברים. עכשיו זה עובד בעצם על ה honor system, לא בודקים מזוודה מזוודה,

אלא אני מניח שבוחרים אנשים באקראי ואנשים שנראים חשודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת שקראתי רק כמה הודעות בעמוד הראשון ולא היה לי כח לקרוא את כל השאר .

ולפי מה שראיתי שהמרככיב החשוב בהחלטה זה המחיר , והמחיר בבאג יהיה בערך 300-400 שקל יקר יותר . אבל במחיר הזה הוא מקבל אחריות בארץ והתאמה מלאה ולא רק 90% .

חג שמח :xyxthumbs:

ההפרש הוא יותר גבוה 550 ש"ח והאחריות היא בסה"כ הכל לשנה בדיוטי פרי, בארץ המחיר הוא 2100 ובדיוטי 1670 ובארה"ב 1150

ועוד שאלה האם אין שום בעיה כאשר אני רוכש את הקונסולה בדיוטי פרי ועובר איתה במכס? לא ידרשו ממני לשלם איזשהו מס נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...