בעיה (כנראה) עם ראוטר אלחוטי של אדימקס (BR6504) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה (כנראה) עם ראוטר אלחוטי של אדימקס (BR6504)

ha

Recommended Posts

המערכת שלי מורכבת מראוטר אלחוטי של אדימקס (BR6504) המחובר למודם כבלים. הראוטר מחובר ל 3 מחשבים המריצים XP ,Pro +SP3 שניים מחוברים אלחוטית והאחרון (HTPC) מחובר ישירות לראוטר.

אני סובל מבעייה של ניתוקים מרובים בחיבור לאינטרנט ומתופעה מוזרה בה כאשר אני מנסה להכנס לאתרים שונים או לרענן דף, אני מקבל דף לבן. הבעייה מופיעה בכל המחשבים, גם בזה שמחובר ישירות לראוטר (HTPC). בנוסף, כשאני מחובר עם RDC ל אני מנותק לאחר זמן מסוים עם הודעת שגיאה ולא מצליח להתחבר שוב אלא רק לאחר שאני מרסט את ה .

בבדיקה מול ספק האינטרנט (012) ומול הכבלים נאמר כי לא נמצאה שום בעייה, בבדיקה מול התמיכה הטכנית של אדימקס נאמר לי לעדכן קושחה אבל גם זה לא פתר את הבעייה.

מישהו יודע ממה נגרמת בעייה זו? האם ישנה דרך לראות את מהירות ההעברה בין המחשבים לראוטר ובין הראוטר למודם כבלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להכנס לממשק של הנתב ובתפריט SYSTEM STATUS לבחור ב SYSTEM LOG בצד שמאל..

ואז ברשימה לרדת למטה לסוף ולעקוב אחרי החיבורים והניתוקים...

בכללי אם תעתיק את כל מה שרשום שם לקובץ טקסט אשמח לעיין בו ולכוון לכיוון הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה, לי זה לא אומר הרבה...

Jan 1 00:00:00 (none) syslog.info syslogd started: BusyBox v1.00-pre2 (2007.12.13-07:31+0000)

Jan 1 00:00:09 (none) local0.info udhcpd[454]: udhcpd (v0.9.9-pre) started

Jan 1 00:00:09 (none) local0.err udhcpd[454]: max_leases value (254) not sane, setting to 101 instead

Jan 1 00:00:12 (none) local0.info udhcpd[456]: sending OFFER of 192.168.2.100

Jan 1 00:00:12 (none) local0.info udhcpd[456]: sending ACK to 192.168.2.100

Jan 1 00:00:14 (none) user.info udhcpc: udhcp client (v0.9.9-pre) started

Jan 1 00:00:15 (none) user.debug udhcpc: Sending select for 87.69.210.140...

Jan 1 00:00:15 (none) user.info udhcpc: Lease of 87.69.210.140 obtained, lease time 82394

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם אתה אומר שהחלפת ועדיין יש לך ניתוקים.

1.תנסה לבדוק את התופעה הזאת אם כבל אחר בין המודם לראוטר , ובין המחשב לראוטר.

2.תבדוק את האפשרות הזאת לעבוד לחיבור אם חייגן , כי ב-012 לא מעבירים לחיבור קבוע אם יש לקוח שיש לו מעל 3mb, אז יש מצב שזה בגלל זה , מה שאני מציעה לך תעבור לחיבור קבוע ותבדוק איך זה עובד , במחשב שגולש בקווי.

3. אם אתה משתמש בתוכנת emule אוו כל תוכנה אחרת בשיתוף קבצים, אז אל תשתמש לצורך בדיקה ,ף יתכן מאוד ותוכנת שיתוף מנתקת אותך מהאינטרנט.

בהצלחה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם אתה אומר שהחלפת ועדיין יש לך ניתוקים.

1.תנסה לבדוק את התופעה הזאת אם כבל אחר בין המודם לראוטר , ובין המחשב לראוטר. ניסיתי, לא עזר

2.תבדוק את האפשרות הזאת לעבוד לחיבור אם חייגן , כי ב-012 לא מעבירים לחיבור קבוע אם יש לקוח שיש לו מעל 3mb, אז יש מצב שזה בגלל זה , מה שאני מציעה לך תעבור לחיבור קבוע ותבדוק איך זה עובד , במחשב שגולש בקווי. לא הבנתי. יש לי חיבור קבוע כרגע ב 012 וב HOT במהירות של 5 מגה ובמחשב שגולש בקווי ישנם הניתוקים

3. אם אתה משתמש בתוכנת emule אוו כל תוכנה אחרת בשיתוף קבצים, אז אל תשתמש לצורך בדיקה ,ף יתכן מאוד ותוכנת שיתוף מנתקת אותך מהאינטרנט. כן, אני משתמש בטורנט ובאימיול. כיצד התוכנות גורמות לניתוק? האם ניתן למנוע זאת?

בהצלחה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אם אתה משתמש בתוכנות שיתוף כגון אימיול וכו' , תנסה יום אחד לא להפעיל את זה , ולבדוק אם זה הגורם הבעייתי לניתוק באינטרנט , אם כן ספר לנו , ונמשיך , אבל אם זה מתנתק לך עדיין, אז מה שאני חושב שתעבוד לחיבור עם חייגן , כי יתכן מאוד בגלל שאתה ב 5mb ללא חייגן זה גם יכול לגרום לניתוקים , תבדוק קודם כל את האימיול ותחזור אלינו..

בהצלחה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...