המאבק בביטוח חובה לדו"ג - עמוד 16 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המאבק בביטוח חובה לדו"ג

y_a_n_i_k

Recommended Posts

זה רק אומר שנתקלת בשוטר דביל, לא שום דבר אחר.

היו שם איזה 6 שוטרים, אחד מהם ניגש אליי.

אבל אני כבר מצפה שתגיד:"כל ה-6 שוטרים דבילים".

וזאת לא הפעם הראשונה שאני נוסע מול שוטרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 278
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא שטויות.

מבחינה בטיחותית הוא יותר בטיחותי, אבל נהג שנוהג כמו שיכור (כאשר הוא לא שיכור בכלל) אז הבטיחות של המכונית לא שווה לתחת.

אני כבר רוכב כמעט שנה ללא תאונה אחת אפילו! וזאת לאחר 2 קורסי אופנוען מאומן א' + ב', שאני חושב שזה בזכותם, למדתי להיות סבלני בכביש וללחוץ על הגז רק מתי שצריך.

בכל מקרה חברת הביטוח שלי בינתיים רק הרוויחה ממני ולא להפך.

וואו! באמת?! שנה שלמה בלי תאונה?! אתה ממש מר אברהם מורנו, הנהג הזהיר לשנת 1986... רק תזהר לא להיכנס בקונדיטוריה ולדרוס איזה זקנה.

היו שם איזה 6 שוטרים, אחד מהם ניגש אליי.

אבל אני כבר מצפה שתגיד:"כל ה-6 שוטרים דבילים".

וזאת לא הפעם הראשונה שאני נוסע מול שוטרים...

חדש לך שלרוב השוטרים במדינה יש IQ של קופים?[br]פורסם בתאריך: 5.09.2009 בשעה 18:58:17

ומי אתם האזרחים שנראים כמו צואה על מאזדה 3 ליסנינג-פחית-אשכנזים-שמסניפים מזגן-מתאפרים עם האודם המסריח ושותים קפה כי הם חושבים שהם בארומה.

כל היום תקועים בפחית שנראית כמו הכפכף שלי שבאותו מחיר אני קונה מכונת ריגושים על 2 גלגלים.

כשאתם בפקק אני כבר בבית.

פחית:

disneyshimurim_b1.jpg

מישהו כאן צריך עוד סיבה לדפוק לו באן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, בוא תעזוב רגע את הביטויים מסוג "ללה לנד" בצד ותגיד לי איפה הטעות כאן:

אבל צירפתי לך נתונים מדוייקים יותר, למה צריך את כל ההנחות האלו?

ובכלל, מה זה משנה אם בשורה התחתונה אתה פשוט לא מאמין לדוחות הכספיים של הפול

(אתה בכלל יודע מה המשמעות של דוחות מבוקרים?)

לטענתך הפול זאת חברה ממשלתית (שקר וכזב) שמסלפת מספרים על מנת להציג הפסד (והאינטרס של חברות הביטוח למשוך הפסד מהפול הוא? כל חברות הביטוח הן בסופו של דבר חברות ציבוריות (לא ישירות אלא על ידי חברת אחזקות) שכל מה שהן רוצות זה רווח כמה שיותר גבוה בשורה התחתונה והפול בטח שלא תורם לכך)

אבל לך יש עובדות אחרות, לצערי עד שלא יהיו לך מספרים לגבות את העובדות אתה בדיוק כמו הליצן פול גז שמגיב פה:קשקשן.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשם כל האלוהים,

למה אתם טורחים להמשיך להתווכח עם פול גז הזה?

הוא כולה איזה ילד בן 19 (לפי הפרופיל) שמתלהב מאופנועים כמו ילד בן 5 (לפי החתימה)

שלא מסוגל להבין / לעבד עובדות ומשפטים (לפי כל הזבל שהוא כתב ב-23 העמודים האחרונים)

אין שום מקום שבו יהיה כתוב משהו אחר מלבד שנהגי המכוניות מסבסדים את הביטוח של נהגי הדו"ג מכיוון שזאת המציאות.

מן הסתם, כל אחד שרוכב על דו"ג יטען שזה בסדר ואפילו צריך לסבסד אותם יותר (בין אם כי דו"ג עדיף למדינה

ובין אם סתם כי הוא אגוצנטרי) וכל אחד שנוהג ברכב יטען שלא צריך לסבסד את הדו"ג (בין אם כי דו"ג זה זבל, ובין אם הוא סתם אגוצנטרי)

אבל בכל מקרה, הטיעון העיקרי של כל אחד זה הכיס שלו עצמו

אז מה הטעם בדיון הזה בכלל? אף אחד לא יסכים עם השני, כי המשמעות של זה היא הסכמה לכך שייקחו לו יותר כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו נגמר לך המילים?

למה אתה לא אומר שהמנהל milfרוד גזען? למה הוא דיבר יפה אלינו?

yanik, התאפקתי אבל זה בלתי אפשרי, למנהלים פה יש שכל של ציפור.

חושבים שמכונית זה "תחבורה יעילה" עעעלללללאקקק.

הפעם ההפגנות יהיו כך שאנחנו נצא לרחובות ונגרום לפקקים, בכוונה... אז תתכוננו. :)

תתכונן, כל אופנוען שרק ינסה לגרום לפקק יחטוף בומבה שתעיף אותו 100 מטר מהאופנוע ותשאיר אותו במצב שבו גם בכיסא גלגלים הוא לא יוכל לנהוג בכוחות עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשם כל האלוהים,

הוא כולה איזה ילד בן 19 (לפי הפרופיל) שמתלהב מאופנועים כמו ילד בן 5 (לפי החתימה)

שלא מסוגל להבין / לעבד עובדות ומשפטים (לפי כל הזבל שהוא כתב ב-23 העמודים האחרונים)

אין שום מקום שבו יהיה כתוב משהו אחר מלבד שנהגי המכוניות מסבסדים את הביטוח של נהגי הדו"ג מכיוון שזאת המציאות.

מן הסתם, כל אחד שרוכב על דו"ג יטען שזה בסדר ואפילו צריך לסבסד אותם יותר (בין אם כי דו"ג עדיף למדינה

ובין אם סתם כי הוא אגוצנטרי) וכל אחד שנוהג ברכב יטען שלא צריך לסבסד את הדו"ג (בין אם כי דו"ג זה זבל, ובין אם הוא סתם אגוצנטרי)

אבל בכל מקרה, הטיעון העיקרי של כל אחד זה הכיס שלו עצמו

אז מה הטעם בדיון הזה בכלל? אף אחד לא יסכים עם השני, כי המשמעות של זה היא הסכמה לכך שייקחו לו יותר כסף

ההבדל הוא שצד א' מנסה להכניס ידיים לכיסים של צד ב' וצד ב' רוצה להוציא את הידיים של צד א' מהכיסים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשם כל האלוהים,

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שצד א' מנסה להכניס ידיים לכיסים של צד ב' וצד ב' רוצה להוציא את הידיים של צד א' מהכיסים שלו.

אני רואה שמיתוס הסבסוד תפס ממש חזק, הא? זה בסדר, תמשיכו להתעלם מהמציאות ולהסתמך על עובדות מטעם בעלי עניין.

כבשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שמיתוס הסבסוד תפס ממש חזק, הא? זה בסדר, תמשיכו להתעלם מהמציאות ולהסתמך על עובדות מטעם בעלי עניין.

כבשים.

למה מיתוס? לפי הטענה שלך בכלל מדובר בהונאה.

לגבי הטענה שלך שמדובר בחברה ממשלתית או משהו כזה תראה את התמונה המצורפת.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופנוענים מהווים 11% מההרוגים בתאונות הדרכים, בעוד שאופנועים מהווים כ- 4% מהרכבים. נניח לצורך העניין שהיחס בין כמות הפצועים הוא אותו יחס (וזה לא נכון, כי לאופנוען יש סיכוי גבוה יותר לההרג בתאונה קשה אם כבר זו מתרחשת מאשר לנהג פרטי, מה שאומר שאחוז האופנוענים מקרב הפצועים יהיה נמוך יותר מאחוזם בקרב ההרוגים), שיש רק אופנועים ופרייבטים בעולם (וזה גם כמובן לא נכון, שכן יש על הכביש גם משאיות ואוטובוסים, שמהווים אחוז ניכר מהרכבים על הכביש אך אחוז אפסי מהנוהגים\נוסעים בהם נכנסים לסטטיסטיקת ההרוגים\פצועים) ושאין תאונות בין רכבים להולכי רגל (וזה הכי לא נכון, שכן בתאונות מסוג זה פרייבטים מעורבים הרבה יותר מאופנועים).

מה קיבלנו, עם כל ההזנחות האלה? שלרוכב אופנוע יש פי שלוש יותר סיכוי לדרוש כיסוי ביטוחי. הפלא ופלא - הביטוח לאופנועים כבר היום גבוה פי אותם השלוש מהביטוח לפרייבטים! תוסיפו לזה את הנתונים האמיתיים במקום כל ההזנחות לעיל, ונשאלת השאלה: מאיפה לעזאזל לקחתם שאתם מסבסדים אותנו?

התייחסתי, לא צריך את כל ההנחות שלך כי יש נתונים מוצקים (שצירפתי שוב בהודעה הקודמת שלי)

אהבתי. באמת למה שלא נתעלם מהעובדות בשטח ומההגיון הפשוט אם הפול אומר משהו אחר... תפעיל קצת את הראש, תתחיל לסנן את מה שאתה רואה ושומע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מה לסנן, אני מכיר את הנתונים מיד ראשונה

אני רואה חשבון מבקר של חברות ביטוח, הצוות שלי עושה בין השאר את הדוחות של הפול

"הפול" לא אומר כלום, הוא פשוט מדווח על התוצאות הכספיות שלו, אם נראה לך שמדובר בשקר אתה חי בסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...