מחפש המלצה למכשיר, ומה דעתכם על N85 ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למכשיר, ומה דעתכם על N85 ?

LastForOne

Recommended Posts

החלטתי שנמאס מהסוני אריקסון Z610 שהיה לי, ונמאס טיפה גם מהמערכות הפעלה של סוני אריקסון שלא מתחלפות בכלל

חשבתי שהגיע הזמן לפלאפון חדש.

אלה הדרישות:

=פלאפון דק יחסית, לא אנורקס אבל גם לא שמן, הסוני אריקסון שלי היה 20 מ"מ וזה יותר מדי שמן בשבילי

=מערכת הפעלה פתוחה וסבבה כזאת כמו , N97 וכל אלה (הגזמה), שאפשר להתקין בהם הרבה דברים ושיש במה לחבל ולשחק

=מצלמה סבירה (מינימום 3.2 עם ופוקוס)

=חיבור אוזנייה 3.5 מ"מ, ולא איזה חיבור מעפן

=מחיר: גג 2200 שקל (69-59 כפול 36 במונחים של אורנג')

=ברשת אורנג'

בינתיים הציעו לי שם את הN85+כרטיס 8GB ב59*39 שזה 2100 שקל, ואם אני מדבר מעל 100 ש"ח זה 1044 שקל.

מה דעתכם על המכשיר שהציעו לי

ואיזה מכשירים אתם מציעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מכשיר סימביאן בטווח המחיר הזה יש כמה אפשרויות:

nokia 5800

http://www.orange.co.il/phones_catalog/19243.html

NOKIA N85

http://www.orange.co.il/phones_catalog/19242.html

NOKIA N95

http://www.orange.co.il/phones_catalog/19264.html

העדפה שלי פה היא הנוקיה N85 שהוא בעל המצלמה האיכותית יותר פה.

ממש לא אהבתי את המגע של ה5800 כי הוא כהה מדי וקצת קשה, מה גם, אין לך שום מקלדת ודרך ניווט שונה ממגע.

הN95 הוא נחמד אבל זמנו עבר, הוא מכיל מספיק באגים ובעיות כדיי לא לבחור בו (אני יודע, יש לי את המכשיר זמן רב).

הN85 הוא מאין מסקנה מדור הMID N90, יש לו פיצ'רים מעולים, הוא בנוי בצורה הרבה יותר טובה מהN95 וגם עמיד יותר.

כמו כן המסך שלו לא ישבר בקלות ומערכת ההפעלה בגרסא עדכנית יותר שמכילה יותר חידושים ופחות באגים.

המצלמה שלו גם כן היא טובה יותר בשל היכולת להפיק צילום איכותי וברור יותר במיוחד בתנאים קשים יותר.

עוביו כ16 מילימטר וכרטיס הזכרון שאתה מקבל עם המכשיר הוא HC 8GB.

מתחבר ונטען בUSB ומכיל יציאת 3.5MM

האם אורנג' הוא המקום היחיד ממנו אתה יכול לרכוש מכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה

אני לא עומד לקנות N95 כי הוא ממש מגושם

ככה שנשאר את ה5800 או הN85, אני אישית העדפתי את הN85, אבל ראיתי יותר מדי תגובות שליליות עליו ולא הסבירו למה

ב5800 שיחקתי בערך 10 דקות וזה הספיק לי כדי לראות שהמגע ממש מציק ולא נוח כמו באייפון.

אני יכול לקנות גם במקום אחר, אבל חשוב לי שיתאים לרשת אורנג' ושיהיה במחיר נורמלי, כי באורנג' אני מקבל גם זיכויים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-N85 כבר כמה חודשים, והוא מעולה. אומנם לא הכי דק שיש בהשוואה לשאר הפלאפונים, אבל מדובר בחיסרון ממש לא משמעותי.

הדבר היחידי שהפריע לי במכשיר הוא יכולת ההשמעה של מוסיקה ברמקול! אם אתה מחבר אוזניה אז הכל מעולה והשמיעה איכותית (תלוי באוזניה גם כמובן), אבל להשמיע בכללי בעזרת הפלאפון, כל מכשיר שעולה 100 שקל יעשה עבודה טובה יותר. קצת מאכזב, אבל בקטנה. עוד לא הצלחתי למצוא מכשיר במחירים האלה בלי דפקט או שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-N85 כבר כמה חודשים, והוא מעולה. אומנם לא הכי דק שיש בהשוואה לשאר הפלאפונים, אבל מדובר בחיסרון ממש לא משמעותי.

הדבר היחידי שהפריע לי במכשיר הוא יכולת ההשמעה של מוסיקה ברמקול! אם אתה מחבר אוזניה אז הכל מעולה והשמיעה איכותית (תלוי באוזניה גם כמובן), אבל להשמיע בכללי בעזרת הפלאפון, כל מכשיר שעולה 100 שקל יעשה עבודה טובה יותר. קצת מאכזב, אבל בקטנה. עוד לא הצלחתי למצוא מכשיר במחירים האלה בלי דפקט או שניים.

איזה פגמים מצאת בו עד עכשיו? או דברים מעצבנים שיש בו?

ואיך הדפדפן שלו והגלישה באתרים רגילים כמו HWZONE וכל אלה?

ולאחרים... תמליצו על עוד מכשירים בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנתיים הפגם היחידי הוא מוסיקה דרך הרמקול, כמו שציינתי. עוד לא מצאתי פגמים אחרים.

הדפדפן שמגיע עם המכשיר על הפנים, אבל היתרון של המכשיר שאפשר להתקין עליו עוד המון דפדפנים אחרים. אני כרגע משתמש באחד חינמי והוא מעולה. אבל אל תשכח שהמסך די קטן, אז מבחינתי גלישה דרך הפלאפון היא רק כשממש משעמם לי בעבודה.

בכל זאת, אם הייתה אפשרות לקחת מכשיר אחר במקום, כנראה שהייתי הולך על ה-N97. יש אותו לדוד שלי, ואחרי שימוש וסקירה קצרים, נהניתי מהתכונות שלו הרבה יותר מה-N85. עולה יותר, אבל שווה את התוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מממליץ על 5800.

מגע? מתרגלים, זה שזה לא לא אומר שהוא לא טוב אלה שונה.. ובכלל ההשוואה פה היא למכשירים אחרים..

מסך גדול ויותר איכותי מה שיש על המסך לחיצה עליו ואתה מגיע, לא צריך לדפדף במקשים.

גלישה יותר נוחה באנטרנט

סוללה מחזיקה הרבה זמן

בקיצור אחלה מכשיר אני העדפתי אותו על האחרים ואני מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...