חוות דעת על הטמ' של המעבד (E4500) - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על הטמ' של המעבד (E4500)

pAnAhI

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי לא שמתי לב... עכשיו ב TEMP שיניתי את ה TJ MAX וזה אומר לי שיש לי 107 מעלות... מה בדיוק אני צריך לשנות למה? יש שם שתי ערכים - 70 מעלות ו 80... איזה מהם אני אמור לרשום ואיפה? אם אפשר הססבר אני אודה לכם מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כה אבל ל 65NM בכלל עדיף TEMP לא? זה יותר מדיוק ע"פ מה שאני יודע...

ולא הבנת אותי, אני לא יודע מה זה בכלל TJ.MAX ככה שבטבלה יש 2 עמודות של זה ואני לא יודע למה כל אחת מתיחסת.

באחת יש 70 מעלות ובשניה 80... מה זה מה? אין לי מושג אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא כבר הבנתי אין בעיה פשוט היה לי בלבול בין שנ מושגים אבל הכל בסיידר עכשיו.

ונייק אני רואה שאתה מגיב ועוזר לכל אחד פה שיש לו בעיה בצורה מפורטת ונחמדה והייתי רוצה להודות לך על כך, במיוחד על כך שעזרת גם לי.

ולנושא : המאוורר שהיה לי מקדימה 120MM לא הכניס כמעט אויר כי כל החורים היו סתומים אז ניסיתי לנקות אבק ופלא, המעלות ירדו ע"פ REAL TEMP אחרי כיוון סטיפינג ל MAX 66 מעלות משום מה.

אז ככה שגם משחה טרמית אני לא הולך לקנות אבל תודה בכל זאת.

I own you :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לפתוח דיון חדש על אותו נושא אני אמשיך כאן...

ניקיתי את המאוורר הקדמי במחשב הורדתי TEMP ושיניתי את ה TJ.MAX וניקיתי את הקירור של המעבד ולאורך פלא הטמ' מקס ומינ' שלי ירדה בצורה מפחידה... האם זה הגיוני?? :nixweiss: :nixweiss:

23043025.jpg

ויש לי בעיה עם הטמ' של הכרטיס מסך לשאול פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני. רק תוודא שה-TJMax שקבעת מתאים לפי הטבלה ל-Revision של המעבד (לפי CPU-Z).

אם זה מתאים אז לא צריכה להיות בעיה.

לגבי השאלה הנוספת- אם טבע הנושא הוא טמפרטורה אז הרי שזה שייך לפורום זה. אז כן, אתה מוזמן לשאול.

אגב- תמונת רקע נחמדה מאוד, אפשר קישור למקום שממנו הורדת אותו - או שתעלה אותו ותתן קישור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובה המהירה NIKE ובונא פתרת לי את רוב הבעיות ששאלתי עליהן כאן בפורום הזה...

דבר שני התמונה הזו היא חלק מערכת נושא שהגיע לי עם ככה שתיהיה לי בעיה לשלוח אותה (אם אתה יודע איך לשלוף אותה מהווינדוס אני אשלח לך אותה בכיףףףף דבר איתי בפרטי)

ודבר שלישי הטמ' של הכרטיס שלי (4850) ממש גבוהה הכוונה עם מאוורר על 60% אני על 70~80 מעלות במנוחה של לילה... מה עושים? (אם יש הצעות שלא כרוחות בקניית אני אשמח)

עריכה : מה שהיה לי מוזר זה שהטמ' ירדו בכ"כ הרבה... זה לא נשמע דפוק טיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוגע לכל זה ?

קודם כל תודה על התשובה המהירה NIKE ובונא פתרת לי את רוב הבעיות ששאלתי עליהן כאן בפורום הזה...

דבר שני התמונה הזו היא חלק מערכת נושא שהגיע לי עם ככה שתיהיה לי בעיה לשלוח אותה (אם אתה יודע איך לשלוף אותה מהווינדוס אני אשלח לך אותה בכיףףףף דבר איתי בפרטי)

ודבר שלישי הטמ' של הכרטיס שלי (4850) ממש גבוהה הכוונה עם מאוורר על 60% אני על 70~80 מעלות במנוחה של לילה... מה עושים? (אם יש הצעות שלא כרוחות בקניית אני אשמח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הרי אני צריך לפרק את הקירור לא? דבר אשר מסיר את האחריות...

וכן הסירקולציה סבירה מאוד... יש מאוורר אחד מקדימה (120) מכניס אחד מאחורה (80) מוציא ואחד שאילתרתי היום במאונך לסלוטים של ה PCI לכוון הכרטיס מסך (אני חושב שזה הוריד לי את הטמ' האילתור הזה אבל לא בטוח...)

סידור גבלים יש פחות או יותר... בעיה של אורח הכבלים לא מאפשרת לי לסדר באופן מושלם ומארז מסריח של IVORY הוא גם גורם משמעותי לכך...

נ.ב : אני לא אהיה פה שבוע שלם כי אני יוצא לטיול שתדעו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...