חוות דעת על הטמ' של המעבד (E4500) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על הטמ' של המעבד (E4500)

pAnAhI

Recommended Posts

הטמ' במאמץ אצלי 39~42 במנוחה ובמאמץ 68~69 מעלות....

נשמע לי טיפה גבוהה ונורא קרוב למקס' שזה 73.3... מה אומרים?

אם חסרים פרטים יש מפרט למטה...

והמארז ז'נרי של אייבורי הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבק ניקיתי ואני ינקה שוב להוציא שאריות...

בנוגע למארז אין לי כ"כ תקציב להוציא עליו וחשבתי יותר בכוון של להכניס מאווררים ולסדר אותו ככה שתיהיה זרימת אויר טובה יותר וספק למה להחליף? הוא עובד בסדר הוא לא ג'נרי והוא מסוגל להחזיק לי תמערכת מה גם שיש לי את המכשיר הזה שמונע מהרכיבים להישרף בשקע של החשמל שכחתי איך זה נקרא...

ודר"א המארז שלי פתוח מהצד, פתחתי את כל הדלת ושמתי מאוורר שמכוון למאוורר של המעבד כדי להשין לו אוויר (תליתי את המאוורר עם חוטים באוויר מול המעבד).

יש אולי עוד דעות \ עצות \ המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני נשמע קמצן או משו אבל ספק אני לא עומד להחליף... כשהו ילך אני יכנע את אבא שלי להשקיע על משו יותר איכותי (אבא שלי לא אוהב להוציא על המחשב מהרבה סיבות שאני לא אפרט בעיקר בגלל שאני ככה מבזבז את רוב זמני עליו...)

בנוגע למארז הזה... מה יתן לי להחליף אליו? ובכמה תשפר לי המשחה התרמית את המעלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הMAX שלו אבל אני כן יודע שבתוכנות כמו EVEREST כתוב שהוא עובד על 27XX RPM ובביס עשיתי אותו על 87.5% מהירות...

אז מה אומרים? נראה לי אני ילך על המארז הזה... למרות שיש לי תחושה שאבא שלי לא עומד לאהוב את הרעיון... אני יהיה עם חבר שלי גם ככה ב TMS ביום שישי אז מה אתם אומרים אני יקנה משם?

בנוסף יש לי עוד שאלה... מה אני צריך לקנות וכמה אני צריך להשקיע בשביל לבנותלעצמי מערכת שתיהיה טובה ל OC? וכך לשפר את ביצועי המחשב?

אשמח לתשובה מפורטת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז כמו שאמרתי קודם יש לי מארז שאיבורי מוכרים עם כל מחשב כמעט... אתם בטח יודעים על מה אני מדבר, אני בכל מקרה יעלה תמונה.

היום פירקתי תמחשב להרכבתי מחדש את המאווררים + כבלים של הספק וסידרתי כבלים יפה יפה ככה שהסירקולציה חמודה אך אני לא רואה שיפר כל שהוא, להבדיל אני רואה שהטמ עלו ל 43~45 ובמאמץ הגעתי ל 76 מעלות מקס כשהמ'ס באתר זה 73.3!!! גם ה RPM ירד ב 200 משום מה ויש רעש מציק מהמאוורר של המעב שלא היה קודם כאילו משו נוגע בו ודבקתי וכלום לא נוגע בו!!!!מה זה?? SAVE ME PLS אולי לא הייתי צריך לגעת למרות ששיפרתי את הסירקולציה... למה? ועם אפשר לענות לי גם על השאלה ששאלתי מקודם :

מה אני צריך לקנות וכמה אני צריך להשקיע בשביל לבנות לעצמי מערכת שתיהיה טובה ל OC? וכך לשפר את ביצועי המחשב? כמה זה יעלה לי ומה יהיו התוצאות?

ודר"א השארתי את המארז פתוח בצד אחד... :s05: :s05: :s05:

011yhy.jpg

017dog.jpg

020cpy.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מתחת לכונן הקשיח אחד ממש גדול שבקושי מוציא אויר...

אוקיי אז כמו שאמרתי קודם יש לי מארז שאיבורי מוכרים עם כל מחשב כמעט... אתם בטח יודעים על מה אני מדבר, אני בכל מקרה יעלה תמונה.

היום פירקתי תמחשב להרכבתי מחדש את המאווררים + כבלים של הספק וסידרתי כבלים יפה יפה ככה שהסירקולציה חמודה אך אני לא רואה שיפר כל שהוא, להבדיל אני רואה שהטמ עלו ל 43~45 ובמאמץ הגעתי ל 76 מעלות מקס כשהמ'ס באתר זה 73.3!!! גם ה RPM ירד ב 200 משום מה ויש רעש מציק מהמאוורר של המעב שלא היה קודם כאילו משו נוגע בו ודבקתי וכלום לא נוגע בו!!!!מה זה?? SAVE ME PLS אולי לא הייתי צריך לגעת למרות ששיפרתי את הסירקולציה... למה? ועם אפשר לענות לי גם על השאלה ששאלתי מקודם :

מה אני צריך לקנות וכמה אני צריך להשקיע בשביל לבנות לעצמי מערכת שתיהיה טובה ל OC? וכך לשפר את ביצועי המחשב? כמה זה יעלה לי ומה יהיו התוצאות?

ודר"א השארתי את המארז פתוח בצד אחד... :s05: :s05: :s05:]

מה עם כל זה?^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מתאים לפה אז לא אמרתי...

שורה תחתונה להוריד טמפ' ולשפר את ביצועי המחשב...

ה OC שאני רוצה לעשות יהיה אחרי שאני יפתור את בעיות החימום האלו כי הרי מובן שאני לא ארים מתחים כשהטמ' במצב כזה :kopfpatsch:

בגלל זה אני שואל מה עוד ניתן לעשות... אם אפשר המלצה לפתרון כמו נניח מארז + + משחה טרמית או כל רעיון (אפשר ליהיות יצירתי) שעולה לכם בראש...

תקציב לשידרוג כל המחשב כולל לוח אם + + למעבד+ משחה טרמית + מארז 600 מקס'... אם אפשר בפחות זה היה מעולה כי אני לא כ"כ מעוניין לשלם את הסכום הזה אבל אם אין ברירה אז סבבה, פתוח להצעות

דר"א פתחתי גם במעבדים לוחות אם ת'רד אז תגידו לי שם אם אתם חושבים שזה "לא מתאים"לפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם שאר השאלות? יש שאלות שקשורות לפה... אני שואל בכל מקום ומחבר הכל יחד וככה מסיק מסקנות אז את זה תשאירו לי, אני אשאיר לכם בתגובה את התשובות לשאלות שלי? הולך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...