מה עדיף? שני מסכי "19 או אחד של "22? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף? שני מסכי "19 או אחד של "22?

skyd

Recommended Posts

אני רוצה לצייר קצת עם פוטושופ והייתי שמח לשים בצד אחד תמונה ובצד השני את שטח הציור.

אני לא חושב שאני הולך בהכרח לעשות הדפסות צבע מהתוצרים - זה יותר בגדר תחביב.

הבנתי ש-"ה"-טכנולוגיה היום היא IPS לסוגיה אז זה קצת מבלבל..

מצד אחד אולי שני "19, אבל לא כל כך מצאתי פאנלים שהם לא TN..

מצד שני אפשרות ה-maximize על כל מסך בנפרד קוסמת לי אבל נשמעת מסובכת על מסך אחד של "22.

מצד שלישי שמעתי לפני רגע שאולי ב-Windows7 מתייחסים לסוגייה ואפשר לעשות maximize על חצי מסך..

למישהו יש נסיון או התרשמות בנושא שיוכלו לעזור לי להחליט??

הבנתי ש-ה-מסך החם בזמן האחרון הוא 2209WA - האם יש גרסת 4:3 שלו במקום wide? (לא מצאתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צחוק צחוק, אבל ככל שאני קורא ביקורות בפורום, נדפק לי השכל.....

עכשיו אני מתחיל לתהות אם עדיף שני 2209WA או אחד של 2408WFP....... :screwy:

יש מסך ברמה של 2209WA בפורמט 4:3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rubin37: הכוונה היא לחלוקה שונה של יחסי הרוחב\גובה תוך ניצול מלוא שטח המסך (4:3 במסך 16:9 ישאיר שוליים מתים בצדדים - לא מה שרציתי).

avinatbezeq: הלינק ממש רלוונטי, תודה.

בכל אופן, טוב מראה עיניים.. אני רואה שאין מנוס מלכתת רגליי לחנות שיש לה את המסכים בתצוגה.

תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון

הייתי בחנות והדבר הכי בטוח זה ששני מסכי "22 מסובבים למצב עמידה (פורטרט) זה לא משהו שנראה לי ריאלי.

המסכים נראים צרים מאוד ויותר מדי גבוהים - לא משהו נוח בכלל.

היה קצת קשה להשוות כיוון שבין שני הדגמים היה תקוע מסך "27, אבל ה-"24 גדול מה-"22 באופן מורגש.

יחד עם זאת - שני חלונות פתוחים, כל אחד על מחצית השטח של מסך "24 רחוקים מלהשתוות לשני חלונות פתוחים - כל אחד על מסך שלם של "22.

עוד נקודה למחשבה היא שאמרו לי בחנות שהפאנל של ה-"22 הוא E- בעוד שהפאנל של ה-"24 הוא S-PVA שנחשב איכותי יותר.

עוד לא הגעתי להחלטה סופית (כי יש לי בעיה טכנית של חוסר מקום לשני מסכי "22 כרגע), אבל במחיר של שני מסכי 2209WA לעומת אחד של 2408WFP, אני נוטה לחשוב שאקנה כרגע מסך אחד של "22 עם אופציה להרחבת המשפחה עם אח תאום בהמשך.

(*) לו הייתי רוטשילד, הייתי קונה את ה-"24 ומשלים אח תאום בעבורו בהמשך...

תודה לכולם על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...